Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Ами няма да я продаваш, ще си я ползваш за леки лежерни разходки, или из града.
    А по принцип за всеки влак има и пътници.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Събота планираме едно каране из Стара Планина.
      Като стане ясен плана ще има повече информация
      Последно редактирано от БИЖО БИЖЕВ; 10-05-12, 11:23.
      Който оцелее ще закусва!

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Айде, давайте инфо, ама ако може да е преди 23:59 в петък.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Ми 9.30 в Нови Искър на плаца пред Пепи.
          Координатите ги има по нагоре из темата.
          Но се приготви за много зор (надявам се да не е така), че последните пъти ни разкатават играта профитата , но скоро ще им се връща тъпкано.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            А бе, то рано или късно палачинката се обръща, ще видим на кой ще му е по-зор като се метна в някое дере и трябва да се вади мотора... ааххахахха , ако не сте толкоз коравосърдечни, че да ме зарежете гладен, жаден и болен. Това в кръга на шегата, разбира се. Ще се старая да няма излагация, по-голяма от обичайното .

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Излагации винаги има, то в това е цирка.
              Мен още ме болият ребрата от последната нелепа изцепка, ама ще гледам да не карам вече последен.
              До колкото подразбрах трака няма да е много дълъг, има няма 50-60 км, но бил приятен и не се бързало .
              Понеже си познавам групата, мисля, че пак ще ми свърши водата след първите 30 мин, каране, но съм предупредил, че съм контузен

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Роска трака е лесен и много приятен, а пък нали и няма да се бърза(докато тръгнем ) и с тия нови Бриджстони нямаш оправдание. Аз съм и след нощна смяна за това че споко, тъкмо ще може и да се тестват разни настройки, че моя нещо не ме кефи.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Aйде пиленца стягайте се
                  0878424143
                  0887424150

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Бриджстона, Жоре е само отпред засега.
                    Новия, заден, го пазя за малко по-натам. Ще го сложа след 2-3 карания, като останат профитата без гуми да водя аз .

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Имам един въпрос - молба. Дали, случайно, има някой, например с ремарке, в което да има място за още един мотор, т.е. моя, та да ме извози до Н. Искър? Аз се предвижвам с бус, по принцип, ама сега има малко проблематика и ще е много хубаво за мен, ако има някой "таксиджия" да ми помогне с превоза. Живея в ж.к. "Х. Димитър".

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Ами аз съм на ход в 99% от каранията.
                        Евентуално Бижо може да те качи, но нямам идея, каква е там организацията.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Ако, колегата Бижо Бижев прочете тези постове и може да окаже съдействие, моля да пише.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Покарахме и днес . Кратко и бавно се насладихме на природата.

                            Почти обичайната група тръгнахме от Пепи нова за мен пътека.

                            Тук новия съединител на Минко, нещо почна да не отделя, като хората и се почнаха настройки и тестове. Използвахме да починем малко, не че се бяхме изморени, ама нямахме избор (малко ми бяха фокуса).











                            След отстраняване на проблема, продължихме напред до това място.
                            DRZ на Сашо реши да се запъне и да го метне. Изненадата беше дерето в което Сашо изчезна. И се почна дядо вади ряпа. Аз като още контузен използвах да снимам.







                            Вече на линия



                            Продължаваме напред, и на връщане от Батулия, се озовахме на това екстремче (дясно от Жоро). Понеже не ми се падаше, за проби го обиколих по пътя.



                            Минко, долу, се подготвя за поредната проба, но разума надделя и без гума на 2-рия опит се отказа


                            Прибрахме се много рано и ни се караше още, но ще наваксаме другия път.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Действително вчерашната ни разходка беше доста кратка, но пък имаше и малко "шолу" , част от което вече сте видели от снимките на Роската. Ама така е то, като човек не нацели предварително намислената треактория . Още в началото дърво ни препречи пътя, но бе безкомпромисно отразяно . След това продължихме още малко, преди да се наложи корекция на съединителя на Минко, на мотора му де, ама той нали си му разбира и си го оправи.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 006.jpg
Прегледи:1
Размер:197.3 КБ
ID:5374028
                              Аз понеже не му разбирам много на моя, като почнаха детонациите в ауспуха и да гасне в движение му врътнах там някаква врътка и се оправи . Така де, все пак DRZ е това, няма да се излагаме, я.
                              Минко ни преведе през тясна и атрактивна пътечка, от която излезнахме пред някакво заведение, за по количка и кафенце. Спускане към заведението, но не е пътечката това. Тя е по-преди, но нямаш как де се снима там, че беше..., а много ми се искаше да снимам там, много атрактивна наиситна, в смисъл живописна.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 007.jpg
Прегледи:1
Размер:271.2 КБ
ID:5374052
                              Малко хасфалт и отново офроуд.
                              Ето, тука едно малко изкачване. Бижо се е устремил, все пак е с нов костюм, а Роската точно го е изкачил, но не можа да излезе със скок.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 009.jpg
Прегледи:1
Размер:198.5 КБ
ID:5374051

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 008.jpg
Прегледи:1
Размер:218.6 КБ
ID:5374050
                              След като мушнахме по кюфте с кебапче някъде по пътя достигнахме един - два екстрийма, като втория остана непокорен във вчерашния ден. Най-нагоре стигна Минко, от целта го деляха два метра, но гумата.... гумата, гуматаааааа .
                              Минко се изкачва по стръмната пътека.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 013.jpg
Прегледи:1
Размер:238.5 КБ
ID:5374053
                              Вече не се изкачва.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 014.jpg
Прегледи:1
Размер:218.0 КБ
ID:5374054
                              Жораката каза, че е гледал някакво клипче, в което ездача като видел, че вече не може нагоре и вместо да полягва, просто си слизал от мотора и така избягвал последващото вдигане на мотора. Еее, не може като си гледал клипчета да не пробваш да направиш същото.
                              Ето го, това е след първия опит. Но се наложи втори, за да се изпробва видяното в интернет пространството.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 012.jpg
Прегледи:1
Размер:219.8 КБ
ID:5374055
                              Имаше и още, но повече снимки нямам. В крайна сметка днес забелязвам някаква синка на задните ми части, ама откъде точно й е произхода не съм сигурен. Което ме подсеща да си купя от тия гащи с протекторите .
                              Зор много нямаше, както бях предупреден от Роската, но следващия път, като идем на Бухово може и да е повечко. От толкова време чакам да го видя тоя прословут "бобслей", дано да ме огрее .

                              PS
                              Минко, долу, се подготвя за поредната проба, но разума надделя и без гума на 2-рия опит се отказа
                              За да сме коректни - отказа се на третия опит
                              Последно редактирано от Chinela; 14-05-12, 11:01. Причина: Размер на снимките!!!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Колега чудя се, как те пускат с тоя ДРЗ в групата Дето се вика, между синята лавина си като пришка на ..... Айде успех на всички и Ви желая много без проблемни излизания
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X