Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: търся

    Първоначално публикуван от agrespr Преглед на мнение
    имам проблем немога да си намеря предни и задни наклатки за спирачките за по малко от 40 лева двете ако може да ми помогне някои
    Колега, ти искаш ли да спираш ?
    40 лв комплект предни, задни е добре и даже пак няма да са от най-качествените
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

      Здравейте! Знам, че тук не е мястото, на което трябва да питам за покупка, но се налага. Искам да попитам от къде мога да си купя кормило за ТТ-Р 250 96 година или някой, ако има някое втора ръка излишно и е здраво да пише.

      Коментар


      • От: Yamaha TTR (само за фенове)

        Колега какво стана с манивелата? и при мен се счупи на същото място, и сега трябва да купувам.

        Коментар


        • От: Yamaha TTR (само за фенове)

          Здравейте фенове, от скоро и аз съм собственик на Yamaha TT600R 2003г. Много съм доволен от машината, тежка, но и аз не съм лек. Разбира се идва ред и на въпросите, с каква задна гума карате вашите машини, производителя препоръчва 130/80-18. Има и други предложения, например Dunlop 120/90-18, или Dunlop 110/100-18, марката е примерна. Времето е кално, гумата е заминала, предимно карам в гората, има и къси преходи по асфалт докато стигнем до гората. Другато ми питане е с какви пиньони карате тези машини, моята е с 15 зъба отпред и 44 отзад, мисля да сложа 14 отпред и 50 отзад и евентуално да пробвам и с 15 зъба + 50 отзад? Карането е в планината.

          Коментар


          • От: Yamaha TTR (само за фенове)

            Здравей и честито,моя мотор го карам с 15-52 зъба,а гумата е 110-100-18 става въпрос за така наречената таралежка.За мен в този си вид мотора върви добре в гората,а и извън нея с около 100-120км,надявам се съм помогнал.Успех
            Последно редактирано от vladi 1981; 05-11-12, 19:33.

            Коментар


            • От: Yamaha TTR (само за фенове)

              Здравейте колеги!
              Пиша ви във връзка с моето моторче Yamaha TTR-250 Имам проблем с БЕНДИСКА и немога да го намеря никаде освен в Yamaha но на много висока цена.
              Ако някой може да ми помогне за втора ръка ще съм му много благодарен.

              Коментар


              • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                търся тройник за ттр 250...1997г... помагаите мерси

                Коментар


                • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                  намерих си тройник сега търся да си поръчам маслен филтър но за тази година нещо немога да намеря ако някои знае да пише мерси

                  Коментар


                  • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                    За 600 cc номера на масления фолтър от каталога на Champion е X302.
                    От тук на татък търси аналози ако искаш друга марка. По десетина лева са и аз поне не съм имал зор с намирането.
                    Провери обче дали твоя филтър е като на 600 кубикувите, но съм почти сигурен че е.

                    Коментар


                    • Re: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Здравейте, карам Yamaha TT600R, оригинално е с венци 15/44. Скоро смених предния с 14 зъба, сега съм си купил заден венец с 48 зъба. Работата е там, че веригата ми е къса за малко. Трябват ми няколко звена, веригата ми е DID 520 VM. Зная, че е най-добре да сменя всичко заедно, но веригата ми е добре и искам да пробвам и с този венец за да разбера това ли е "моя" венец. Мотора се кара предимно в гората, малко е тежичък за там но ..., може и някой да каже с какво съотношение кара неговата машина в този клас. Благодаря ви предварително.

                      Коментар


                      • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                        Здравейте.
                        Карам хт600 предимно в гората .Но когато се налага градско .14/48 е за мен.
                        С 15 мотора е по спокоен но се сменяват по често скоростите .Според мен 15 е за по равен терен.Ще покараш и ще решиш каква е твоята комбинация.
                        Поздрави.
                        Това е лично мое мнение.

                        Коментар


                        • Re: Yamaha TTR (само за фенове)

                          Какви предпочитания имаш за гората и какви съотношения за града? Така не става ясно с какво караш в гората и дали ти е ОК. Трябват ми и няколко звена, веригата ми е DID 520 VM от 2-4 звена, ако някой си е купувал верига и са му останали звена.

                          Коментар


                          • Re: От: Yamaha TTR (само за фенове)

                            Какви предпочитания имаш за гората и какви съотношения за града? Така не става ясно с какво караш в гората и дали ти е ОК. Трябват ми и няколко звена, веригата ми е DID 520 VM от 2-4 звена, ако някой си е купувал верига и са му останали звена.

                            Коментар


                            • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                              Моя като го взех беше със 14/48.
                              За гората е добре, но тъй като го ползвам за градски и междуградски мотор смених на 15/42. Сега е доста по бърз но след като ти ще караш повече по гората 14/48 ще ти пасне. Ако пак ти е бърз лесно можеш да минеш дори на 13/48 което ще ти струва само двайсетина лева за предния пиньон.
                              Да знаеш че по принцип веригата се сменя с пиньоните защото ако смениш само едното, и двете ще се износят по бързо.

                              Коментар


                              • От: До: Yamaha TTR (само за фенове)

                                Здравейте. Имам Yamaha TTR 250 2005 година. Мотора е с ел.стартер но има място и за кикстратер. Интересувам се дали някой може да ми каже от каде да си купя комплект, употребяван или нов ако не е на някоя космическа цена. Интересува ме дали става от някой друг модел и някой правил ли е такова нещо. Благодаря.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X