Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Yamaha TTR (само за фенове)

    За комутатора ли става въпрос?Ако за него здрав е работи пробвах го на друг ттр и си запали няма проблем!

    Коментар


    • #62
      От: Yamaha TTR (само за фенове)

      И аз съм ФЕН на ТТР 600 - обаче паленето след повече от седмица престой е голям проблем, но запали ли стигане няма.
      някой ако може да помогне с идея за първото палене (със сигурност знам вече от опит да не се пипа газта)свеща пробвах с иридиумка не стая, АКО ИМАТЕ ИДЕИ??? ПИШЕТЕ

      Коментар


      • #63
        От: Yamaha TTR (само за фенове)

        Колега аз го паля ето така (без проблем) Първо ритам няколко пъти без смукач и без контакт,и после пускам смукача,вкючвам на контакт,ритам яко и пали,е са скоро са го палили за пръв път от месеци по този начин,и е запалил от първият път без проблем ако имаш проблем с паленето след този начин (който се води принципно правилен за подобен вид мотори!!!) значи имаш някакъв проблем с мотора! Пробвай и сподели дали пали веднага! Късмет и безаварийно!

        Коментар


        • #64
          От: Yamaha TTR (само за фенове)

          Todorino, и аз го имам същия проблем. Пробвах както каза Георги но при мен не се получи, при теб как е ?

          Коментар


          • #65
            От: Yamaha TTR (само за фенове)

            То от един път едва ли ще му свикнете! Но ако всичко му е наред на мотора,при този начин не би трябвало да имате проблеми с паленето. Сменете свещи,кабели,проверете всичко от което може да идва проблема?

            Коментар


            • #66
              От: Yamaha TTR (само за фенове)

              Аз имам yamaha ttr 250 1999 година . До някъде съм доволен от мотора но от както го имам няма нещо да не ми се е наложило да сменям сега и буталото смених ангренажната верига и сега да се надяваме да няма проблеми с мотора. Преди да го разглобим и моя не искаше да пали и много димеше ....

              Коментар


              • #67
                От: Yamaha TTR (само за фенове)

                Георги, оказа се прав, че от първият път не може да искаме всичко да е ок. Сега вече няма проблем с паленето.

                Коментар


                • #68
                  От: Yamaha TTR (само за фенове)

                  Радвам се че помогнах! Казах ти че трябва да му свикнеш и после е пушка! Хванеш ли му цаката после е лесно

                  Коментар


                  • #69
                    От: Yamaha TTR (само за фенове)

                    Човек дане се похвали, вчера отивам да покарам и ужас, мотора не пали. Следва майстор и резултата днес - изгоряла електроника. Моля помагайте , благодаря предварително.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Е при изгоряла електроника,с какво да помагаме! Купуваш нова!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Yamaha TTR (само за фенове)

                        Георги аз не живея в Кипър (бях там 2000-2001г.), в ямаха струва 700 лв. Ще търся някой по-евтин вариант, втора употреба или майстор да го оправи.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Yamaha TTR (само за фенове)

                          Има едно момче от софия Боби се казва май-само той ги прави или втора употреба 0888407143 не съм сигурен дали това му е телефона ,но пробвай ако не по форума го има някаде

                          Коментар


                          • #73
                            От: Yamaha TTR (само за фенове)

                            В София съм попадал на три мотора с правена електроника , и полужението беше трагично. Най-добре да си намери втора употреба.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • #74
                              От: Yamaha TTR (само за фенове)

                              motor men какво означава тргично ? Защото вече си уговорих среща с Боби, а пък съм на 400 км от София (да не бия път напразно) Боби иска и мотора да е при него.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Yamaha TTR (само за фенове)

                                Моторите за които става въпрос , бяха със стартер. На единия му бяха сменили работеща електроника , оригиналната била скапвала свещите , след смяната бяха сложили кабели към акумулатора , защото няма палене. За да запали го връзвахме към 74 а.ч. акумулатор и въртеше трудно , имаше нещо объркано с предварението , нямаше високи обороти. Втория мотор бях решил да го купувам , тръгваме да го палим , не иска да върти стартера , даваме ток от едно БМВ/автомобил/ , пак не иска , запалихме БМВ-то за повече ток , почна да върти но трудно , а БМВ-то тръгна да гасне. Питам дали е правено нещо по мотора , казват не , отварям куфара на мотора , и вътре изрязаната електроника , тогава ми стана ясно. Третият мотор беше като първия , всеки месец си ходеше при майстора , вече две години се продава. В Ибей ще си намериш електроника , и няма да е за повече пари , аз никога не бих си сложил правена.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X