Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Yamaha TTR (само за фенове)

    Внимавайте с тоя Боби на мен ми прави реле за зареждането с гаранция уж 2г и като си взех мотора взе да ме съветва да го продавам Минаха година и половина и релето се скапа, отидох при него и се почна едно мотане и едни обещания...
    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

    Коментар


    • #77
      От: Yamaha TTR (само за фенове)

      В неделя Боби ми постави неговата електроника, вчера го пробвах. Първите ми впечатления са : пали по-лесно, няма разлика във вървенето. Да но електрониката да издържи. Ти я от Ямаха БГ май не даваха никаква гаранция

      Коментар


      • #78
        От: Yamaha TTR (само за фенове)

        Щом върви,настъпвай газта и да не ти пука!

        Коментар


        • #79
          От: Yamaha TTR (само за фенове)

          Колега и аз вече го паля по този начин и пали почти от раз ... свещите (3бр)са били фалшиви.
          Сега мисля че имам проблем със съединителя, приплъзва на 3 скорост и нагоре явно ще остава вечно мой но машината е уникална

          Коментар


          • #80
            От: Yamaha TTR (само за фенове)

            Разбира се че е! Аз много съжалявам че се разделих с моя,но нямах избор! Безаварийно за напред!

            Коментар


            • #81
              От: До: Yamaha TTR (само за фенове)

              Някой може ли да ми каже колко оборота трябва да е завъртян болта за регулиране на сместа на карбуратора на ТТР600,за да вурви добре мотора,защото развъртях болтчето и от тогава мотора не върви добре.

              Коментар


              • #82
                От: Yamaha TTR (само за фенове)

                Колеги някой може ли да изкаже някакво мнение за ттр 250 ? Надежден ли е двигателя, ако се поддържа и какви са най-честите проблеми при модела? Благодаря предварително.

                Коментар


                • #83
                  От: Yamaha TTR (само за фенове)

                  Привет на всички наскоро си купих ТТР 600 2001г. и като цяло съм много доволен но наскоро започна да изключа 5-а скорост не винаги но при по максимални обороти на четвърта и като прехвърля на 5-а ми остава се едно на свободна след това натисна отново и си влиза без проблем не мога да разбера това моменто кикване на скороста моля за съвети благодаря предварително и се извинявам ако съм збъркал темата

                  Коментар


                  • #84
                    От: Yamaha TTR (само за фенове)

                    аз имам ттр 250 куб. 2002г мн удобен мотор
                    -фар
                    -стойка
                    -манивела
                    -стартер за мене тва е мотора не е мн силен но никаде не съм имал проблеми с изкчването

                    Коментар


                    • #85
                      От: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Здравейте за ттр250 мога да кажа ,че е изключително здрав мотоциклет с доста добри динамични качества. Подходящ е за начинаещи и дори напреднали колеги, но зависи -всеки си разбира нещата по различен начин.Той е сравнително лек,стартера му доставя допълнително удобдтво(има модели само с стартер, само с манивела или и с двете),окачването му е прилично за този клас мотоцицлети.Двигателя е пъргав ,с тези два разпределителни вала и карбуратор с дирекно отваряне на шибъра и като се има в предвид ,че е и с вуздушно охлаждане може да се каже ,че е доста издържлив на по големи натоварвания.Мотора като цяло е един от най добрите от този клас

                      Коментар


                      • #86
                        От: Yamaha TTR (само за фенове)

                        Здравейте колеги,карал съм ТТР600 2001г. преди три години.Нямам забележки по мотора,оставам си със изключително добро мнение за модела.Никакви проблеми със скоростите,ДВГ окачване или каквото и да било друго по мотора.Смея да твърдя че ко карах много агресивно и без никакъв жал.Страхотен мотор за дълги преходи и кофти терени,много як на ниските и достатъчно бърз на високите.Издръжлив,красив и добър мотоциклет.Карал съм го два сезона,продадох го на мой приятел който идваше с него от Плевен до Копривщица/на самохот/ за да караме заедно и то не веднъж.Заклет фен съм на Ямаха и голям принос за това има ТТР-а.От три год. карам YZ450F2006г. така че смятам че имам доста добра база за сравнение.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_2117.jpg
Прегледи:1
Размер:181.1 КБ
ID:5334739

                        Коментар


                        • #87
                          От: Yamaha TTR (само за фенове)

                          Първоначално публикуван от I.Goranov Преглед на мнение
                          Здравейте колеги,карал съм ТТР600 2001г. преди три години.Нямам забележки по мотора,оставам си със изключително добро мнение за модела.Никакви проблеми със скоростите,ДВГ окачване или каквото и да било друго по мотора.Смея да твърдя че ко карах много агресивно и без никакъв жал.Страхотен мотор за дълги преходи и кофти терени,много як на ниските и достатъчно бърз на високите.Издръжлив,красив и добър мотоциклет.Карал съм го два сезона,продадох го на мой приятел който идваше с него от Плевен до Копривщица/на самохот/ за да караме заедно и то не веднъж.Заклет фен съм на Ямаха и голям принос за това има ТТР-а.От три год. карам YZ450F2006г. така че смятам че имам доста добра база за сравнение.[ATTACH=CONFIG]404388[/ATTACH]
                          Браво за хубавите думи за този прекрасен модел,макар че вече да не съм собственик на такъв,той ще остане винаги в сърцето ми!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Yamaha TTR (само за фенове)

                            Първоначално публикуван от Todorino Преглед на мнение
                            И аз съм ФЕН на ТТР 600 - обаче паленето след повече от седмица престой е голям проблем, но запали ли стигане няма.
                            някой ако може да помогне с идея за първото палене (със сигурност знам вече от опит да не се пипа газта)свеща пробвах с иридиумка не стая, АКО ИМАТЕ ИДЕИ??? ПИШЕТЕ
                            Първо го наклони на една страна да изтече малко бензин от отдушника на карборатора,след това риташ няколко пъти без контакт и после и петел да кацне на манивелата пали ,поне аз моя така го паля,като не съм го карал няколко дни !!!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Yamaha TTR (само за фенове)

                              Първоначално публикуван от onzi_ Преглед на мнение
                              Първо го наклони на една страна да изтече малко бензин от отдушника на карборатора,след това риташ няколко пъти без контакт и после и петел да кацне на манивелата пали ,поне аз моя така го паля,като не съм го карал няколко дни !!!
                              Напълно съм съгласен! С моят беше същото!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Yamaha TTR (само за фенове)

                                Здравейте,искам да закупя такова ендуро та се чудя ттр или тт,голяма ли е разликата? Става дума за 600цц.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X