Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Yamaha TTR (само за фенове)

    Колеги може ли някой да ми даде размерите на тези области който съм отбелязал с вълти стрелки! Че не съм в близост до мотора си и няма как да ги измеря! Ще правя плътни стикери и ми трябват размерите! Много ще съм благодарен ако някой измери на неговият мотор и ми ги даде!

    Корите! Ако може и мястото където се стесняват корите,над ауспуха!)
    Пезервоара! (от рамата до седалката,и от средата на капачката до доло!)
    Задният калник по ширина,и по дължината целия и от седалката до стопа!

    П.П. Колкото по подробно е,толко по лесно ще ми е да направя точни лепенките! Благодаря!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Георги Хаджийски; 05-04-10, 20:11.

    Коментар


    • #47
      До: Yamaha TTR (само за фенове)

      Здравейте колеги, и аз имам тт 600 р, но имам и проблем. Когато го паля за първи път за деня и пусна бензина започва да прелива от карбуратора. Ако първо го запаля и след това го пусна няма проблеми. Засича поплавъка, дайте идеи от какво е.
      Последно редактирано от boiko73; 07-04-10, 12:47.

      Коментар


      • #48
        До: Yamaha TTR (само за фенове)

        Искам да си копувам кормило от тук (Кипър) че тука е 35 евро,но не знам какъв диаметър да взема! Някой може ли дапомогне! Колко е оригиналния диаметър!

        Коментар


        • #49
          До: Yamaha TTR (само за фенове)

          Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
          Искам да си копувам кормило от тук (Кипър) че тука е 35 евро,но не знам какъв диаметър да взема! Някой може ли дапомогне! Колко е оригиналния диаметър!
          22мм

          Коментар


          • #50
            До: Yamaha TTR (само за фенове)

            Благодаря!

            Коментар


            • #51
              До: Yamaha TTR (само за фенове)

              Гледам че тука позаспахме малко! Ще кача малко материали и снимки за/на TTR и се надявам да раздвижим малко темата...

              Техническа характеристика (съжалявам че всичко е на немски,не можах да намеря на английски) :




              Двигател:


              Двигател (скица отвътре) :


              Маслен резервоар:


              Изглед рама,двигател...


              Изглед предница:


              Изглед задница (огледална скица) :


              Изглед предна спирачка:


              Предпазител-двигател:

              Коментар


              • #52
                До: Yamaha TTR (само за фенове)

                Малко снимки...

                Оригинален вид:










                Състезателен вид 2WD Rally:






                Тунинг (супермото):












                Това е за сега!

                Коментар


                • #53
                  До: Yamaha TTR (само за фенове)

                  Това е за сега! [/QUOTE]


                  Не е малко! Снимките са много хубави, особено тези на скиците и супермото вариантите

                  Коментар


                  • #54
                    До: Yamaha TTR (само за фенове)

                    Благодаря! Надявам се че на някой може да му е полезна информацията! А това първото супермото е мечтата ми,когато си купя друг мотор моя почвам да го правя така! Малко по малко мисля че за 2 години ще го докарам почти до този вид! (да се надяваме)

                    Коментар


                    • #55
                      От: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Здравейте колеги, от 3 години имам тт600 96 и досега не съм имал никакви проблеми,но днес на един скок при презимяването ми се скъса задната вилка на около 4 пръста от лагерте където е захваната за рамата,и въпроса ми е дали на няной му се е случвало подобно нещо,би ли могло да се завари или ще се търси нова.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Yamaha TTR (само за фенове)

                        Колеги да саживя темата...почитател сам на фирмата Ямаха и сам се огледал за по малкия сабрат ТТ-350,но не виждам много писано за модела и се надявам тук да намеря малко повече инфо!?

                        Коментар


                        • #57
                          От: Yamaha TTR (само за фенове)

                          Първоначално публикуван от djeik Преглед на мнение
                          Колеги да саживя темата...почитател сам на фирмата Ямаха и сам се огледал за по малкия сабрат ТТ-350,но не виждам много писано за модела и се надявам тук да намеря малко повече инфо!?
                          Колега,много ми се иска да ти помогна като изразя свое мнение по темата,но уви,не мога! Нямам си и представа от модела и не съм го карал даже! Чувал съм хубави неща! Но всичко зависи от това какво търсиш и какво очакваш от един мотоциклет! Иначе за малко повече инфо и мнения точно за ТТР 350 ти давам този линк да разгледаш: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=25875
                          Дано да съм ти бил полезен!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Yamaha TTR (само за фенове)

                            Мерси за линка колега,чел сам го.Модела има голяма популярност в Австралия,САЩ и Канада и доста по рядко срещан в Европа.Тези дни ще ходя на оглед на 2-3 подобни ензепляри.Карах вече един и сам очарован от него,но исках да питам и тук в пристрастените .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Yamaha TTR (само за фенове)

                              Клеги помогнете пуснах и тема,но никой нищо.Желязото ми не ще да въскръсне(става дума за тт600р)комутатора е здрав,бубината е здрава,свещ здрава но ток до свеща няма,то и до самата бубина не стига къде ли да е проблема???Всички кабели съм проверил и нищо,само до датчика на коляновия вал не съм стигнал още,но как да го замеря дали работи?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Yamaha TTR (само за фенове)

                                Електронното на Денсо дава фира!Прекъсва се един провдник вътре във него.Изрежи силикона внимателно(то е капсуловано) и възстанови проводника.

                                Успех.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X