Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Yamaha TTR (само за фенове)

    Здравейте колеги,от скоро притежавам TTR600 2000г.Мотора си върви пали ама нещо прекъсва във високите обороти.Смених свеща с нова на NGK по каталог но пак същото работи.Какво друго да погледна?
    Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
    0885/511287 ; +393200282393

    Коментар


    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

      Здравейте и за много години. Гледам темата ни замря. Да питам, някой правил ли е някакъв тунинг на двигателя? Нека да сподели конкретни стойности и впечатления.

      Коментар


      • От: До: Yamaha TTR (само за фенове)

        Здравейте колеги, имам един въпрос. Еднакви ли са главите на ттр, хт и тт 600 кубика. Благодаря предварително.

        Коментар


        • От: Yamaha TTR (само за фенове)

          Здравейте, някой да му се намира читаво оригинално гърне неизтърбушено за ТТ600R ? в момента мотора ми е с някакво спортно - отворено, гърми трещи, прекалено силни са ниските обороти, някой да иска да трампим ?

          Коментар


          • От: Yamaha TTR (само за фенове)

            Здравейте колеги! Не знам дали тук му е мястото, но реших да опитам тук, преди да отворя тема само заради това. Трябват ми степенки и лост за скорости за Ямаха ТТ600, 2001 год. Купих мотора наскоро, но явно много неща по него са сменяни и е станал неудобен за каране с екипировка и ботуши.. Ще съм много благодарен, ако някой може да ме посъветва къде да потърся тези части.. Мерси предварително!

            Коментар


            • От: Yamaha TTR (само за фенове)

              Здравейте колеги,искам да пипитам някой дали има актуален телефон на боби майстора от сф където е !!!

              Коментар


              • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                здравейте колеги, от скоро имам ямаха тт 600р има някакъв проблем при ниски обороти ми тресе много смених лагерите на задната вилка че имаше лувт но се оказа че не е от тях ако някой може да помогне нека сподели благодаря предварително

                Коментар


                • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                  Дано темата е жива, че заради глупост не мога да си карам мотора. Пробка за маслото за ТТР225 къде може да се намери в България?

                  Представлява това, трябва ми само капачката /че моята е побългарявана от предишен собственик/:

                  Коментар


                  • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                    Здрасти колега само в Ямаха там е търси.Успех

                    Коментар


                    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Извинявам се за което,но не разбрах разликата в ТТ600 и ТТ600Р само във външния вид и килограмите ли е до колкото разбрах или има разлика и във двигателите?

                      Коментар


                      • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                        Здравей те,търся си CDI за ТТР ...някой може ли даде някаква идея.Както си карах и фъсна изтече нещо като бакелит от него ,акумулатора беше много горещ,сигурна е заминало и реле регулатора.

                        Коментар


                        • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                          Здравейте, колеги
                          Имам тт600е ии след смяна на оригиналния ауспух със спортен такъв..започна да глъхне и гърми като задържа газта на 4-та или 5 та скорост. Ако му идва бедна сместа какво мога да направя ?

                          Коментар


                          • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                            Поздрави на всички ендуро маниаци.
                            Интересувам се от един мотор ямаха ттр 230 , но никъде в нета не мога да намеря колко к.с. е горе долу. Също ме интересува дали двигателя е същия като на ттр 225 и дали се намират лесно части за него понеже разбрах, че е модел продаван само в САЩ поправете ме ако греша.
                            И като цяло какво е мнението ви за това моторче като за начинаещ, поведение на мотора, поддръжка и слаби страни.

                            Коментар


                            • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                              Мощността му трябва да е много близка с другите марки от класа.
                              Последно редактирано от Теодор Здравков; 20-01-17, 14:24.

                              Коментар


                              • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                                Здравейте, Колеги! Взех си едно ТТ600Е 2001. Върви добре. Дайте един user manual за тази машина...
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X