Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha TTR (само за фенове)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Yamaha TTR (само за фенове)

    Първоначално публикуван от jonibanana Преглед на мнение
    Здравейте,искам да закупя такова ендуро та се чудя ттр или тт,голяма ли е разликата? Става дума за 600цц.
    Значи при теб дилемата е стартер или манивела.Защото моделите са еднакви като данни.Поне аз така мисла като им гледам характеристиките.Аз карам ТТЕ със стартер и на каквито и баири да го изгася с копчето пали веднага.Нека колегите с манивели споделят тяхните виждания.
    Последно редактирано от Ники Димов73; 20-01-12, 18:20.

    Коментар


    • #92
      От: Yamaha TTR (само за фенове)

      ТТ-то се води спортно едндуро докато ТТР-а се води dual sport или мотор с двойно предназначение по шосейно е ориентирано,прецени за какво ще полваш мотора и решавай в избора.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #93
        От: Yamaha TTR (само за фенове)

        Първоначално публикуван от onzi_ Преглед на мнение
        Първо го наклони на една страна да изтече малко бензин от отдушника на карборатора,след това риташ няколко пъти без контакт и после и петел да кацне на манивелата пали ,поне аз моя така го паля,като не съм го карал няколко дни !!!
        Ок ще пробвам. Благодаря за информацията, свещите много лесно ги скапва ( NGK ) а най-много издържа с Denso.

        Коментар


        • #94
          От: Yamaha TTR (само за фенове)

          Сигурно защото ползваш оригинални НЖК .

          Коментар


          • #95
            От: Yamaha TTR (само за фенове)

            Първоначално публикуван от Ники Димов73 Преглед на мнение
            Значи при теб дилемата е стартер или манивела.Защото моделите са еднакви като данни.Поне аз така мисла като им гледам характеристиките.Аз карам ТТЕ със стартер и на каквито и баири да го изгася с копчето пали веднага.Нека колегите с манивели споделят тяхните виждания.
            А има ли ТТ и със стартер и с манивела? Ами ТТР? Гледах снимки на едно ТТ не видях манивела или се бъркам...

            Коментар


            • #96
              От: Yamaha TTR (само за фенове)

              Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
              Сигурно защото ползваш оригинални НЖК .
              Шанса да намери оригинални NGK в българия клони към нула,просто в последно време се напалниха с ментета стана както стана навремето със свештите бош.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #97
                От: Yamaha TTR (само за фенове)

                Недей ,че пак ще ревне някой оригинален вносител .

                Коментар


                • #98
                  От: Yamaha TTR (само за фенове)

                  Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                  Недей ,че пак ще ревне някой оригинален вносител .

                  Да си ревът кво те бърка,да не би тия "Denso" и "NGK" дето ги има по 3-4лв да са истински!
                  Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 21-01-12, 10:32.
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • #99
                    От: Yamaha TTR (само за фенове)

                    Ама са по "каталог" , това е важното !!!

                    Коментар


                    • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                      Хора може ли да ми дадете някаква информация за TT-R 125

                      Коментар


                      • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                        Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                        Ама са по "каталог" , това е важното !!!
                        И аз изгорях с една оригинална по каталог,платих я 7лв и издържа точно 5 дни,ама с онази истинската втора употреба където ми даде нямам никакъв проблем,сега ревът че свещите са им умрели,ама и маслото уж оригинален Мотул с което се движат 60 процента от моторите е същото,еми оригинално е как да не е,да де само че не и в България,нали аз го наливам,М10 в оригинални туби от Китай,после иди им разправяй ама никой не чува че Приста супер 15w50 с което аз карам е по добро от Мотул което всъщност е М10,в Русия съм в Русия.

                        Коментар


                        • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                          "А има ли ТТ и със стартер и с манивела? Ами ТТР? Гледах снимки на едно ТТ не видях манивела или се бъркам... "И аз не съм виждал ТТ със стартер и манивела.Може от по-новите години да са сложили.Но фабрично имат тапи да се сложи и манивела.Незнам дали всички зъбчатки са там но има тапи.Стартера е голям плюс.Ще го рабереш в гората най добре.

                          Коментар


                          • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            И аз изгорях с една оригинална по каталог,платих я 7лв и издържа точно 5 дни,ама с онази истинската втора употреба където ми даде нямам никакъв проблем,сега ревът че свещите са им умрели,ама и маслото уж оригинален Мотул с което се движат 60 процента от моторите е същото,еми оригинално е как да не е,да де само че не и в България,нали аз го наливам,М10 в оригинални туби от Китай,после иди им разправяй ама никой не чува че Приста супер 15w50 с което аз карам е по добро от Мотул което всъщност е М10,в Русия съм в Русия.
                            Абе май нее само ,,мотул,, ами повечето марки са ментета , ама тя държавата ни менте та какво остава за останалото.........

                            Коментар


                            • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                              Карал съм в гората преди имах 125 цц 2т 'учебният' ми мотор...за сега по се насочвам към ттр-а...

                              Коментар


                              • От: Yamaha TTR (само за фенове)

                                Зависи какво търсиш в самото каране! ТТR-а е много издръжливо магаре,и катери доста не е особено пъргав,но не мога да кажа и че е тромав,за човек който е карал 2Т крос,може да му се стори тромав!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X