Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи мотор,но кой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко снимки от последната разходка,отличен 6 за трактора на Ямаха,не ми пада като КТМа с който се борим и все оше ден каране с него без да го отьркалям нямам,накара ме да си купя броня за къде ли не,наколенки,2 чифта гащи / че други 2 заминаха /и от днес си мия зьбите с лявата ръка,че дясната китка не става / след обяд съм до магазинчето за кори по китките /.

    Общо взето ВЕСЕЛБА,тия дни ше ми трябва нова пералня май.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3DB4DAD4-D9C2-49A6-96A5-D6D9685078A6.jpeg
Прегледи:358
Размер:702.7 КБ
ID:6661781

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3F7581D1-8E26-4675-8E2B-40755C691151.jpeg
Прегледи:335
Размер:562.4 КБ
ID:6661780

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EC3C4580-A429-429E-B92B-CBFA33BE4430.jpeg
Прегледи:333
Размер:703.0 КБ
ID:6661779

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BC614176-C133-4CFE-8806-C7A415BBA25D.jpeg
Прегледи:352
Размер:880.6 КБ
ID:6661778
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:54444F73-6A9E-4AD0-8383-6CC4F47982A9.jpeg
Прегледи:342
Размер:984.2 КБ
ID:6661788

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F663ADE1-6E9C-40FC-B67A-837F620D6536.jpeg
Прегледи:343
Размер:848.5 КБ
ID:6661789


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DA472F54-D9EC-46E6-81E8-430D4C59CF9E.jpeg
Прегледи:338
Размер:533.5 КБ
ID:6661787
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Венци- малкия
        Венци- малкия коментира
        Редактиране на коментар
        И охрана ли водите с S-Class-та ?

      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Да се знае от кои сме.

        Аз отидох по-рано с брата да разпънем катуна и да покараме един ден,жената с децата дойде надвечер с добрия стар мерник та и децата покараха малко на фарове.По едно време ми идваше да го оставим зад някоя трънка,но добре се справи колицата еле на магистралата с яко страничен вятър.

    • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7BD67E5E-1BF5-4742-8AD3-9BFE2CF99EEA.jpeg
Прегледи:326
Размер:756.4 КБ
ID:6661798
      Прикачени файлове
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Баси, колко мотора събрахте ?

        Коментар


        • Венци- малкия
          Венци- малкия коментира
          Редактиране на коментар
          И крещите на някакъв странен език..

        • NIKSD
          NIKSD коментира
          Редактиране на коментар
          Абе определено ни гледат странно по бензиностанциите. Ама то и с това се свиква.

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          А аз си крещя на нашенски,децата карат на английски и само определени думички / като Тате идва ПЕДЕРАСТ / са им на Български.Към какафонията се прибавят и 3 кученца,малко музика и една тонколона за радиото която стои на предния капак на мойто комби,че вътре като я затворя и не се чуваме.
          Хайде идвай пак да се окаляме с тебе,научих половината свински места наоколо

      • Ей Босе не си признаваш че за многото мотори ей тука е истината а продължаваш да се мъчиш:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име2.jpg
Прегледи:331
Размер:31.1 КБ
ID:6661957
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не се мъча бре,последния път ходихме на бизнес почивка до ВеЙгъЗ с вана,от толкова превоз ние натоварихме жените и .......страхотна идея имаме,от басеина на Анкор наш Иван води пазарльк за КТМа с оранжевия резервоар по снимките,а аз си играя на кльощав кит.
          Е върнахме се с мотор,да излезе басеина на далавера,че и само 5 кинта сме назад от машинките.
          Иначе Иван помага и то яко,КТМа ако го загледаш е с нови Мишелин,нова верига ДИД,Мусове та да не помпя из камънаците..........а аз съм облечен като Калканджиева в добрите и години,на бърз поглед все едно знам какво правя.
          За мотори не го търся,че само вика Ти си луд........е луд защото той знае цените на тия машинки,а аз не,като ми хареса и го купувам / то си личи по снимките де / а той само бели очи как съм се набутал.

      • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:0F7AE3B2-479F-4F29-BEAE-ABEBEFA6B77D.jpeg Прегледи:0 Размер:707.3 КБ ID:6661960 Тоя ван е на приятелчето Иван. Наш модератор Димо от него си купи мотора с, който прекоси УСА /това след като прекоси океана от Хавай до Калифорния с лодка с мене/. На прикачената снимка долу е Димо и част от моторите на Иван. То и от там тръгна цялата дандания де. Димоооо...!
        Ние от Иван само 1 мотор сме купили, другите си ги намираме по Интернет. Ама сега съм го насъскал да ми търси 800 GS.
        Aaa, всякакви такква каски, ботуши, протектори, вериги, гуми... ги взимаме от Иван, че идват на дилърски цени.
        Във вана се събират 3 мотора, в ремаркето. са 5. И имаме един приятел Ники, в неговата каравана влизат 5... и става интересно.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          И при мен влизат 2 един на теглича ма аз съм все обоз и линейка.Утре съм при Иван да пребера ботушите ако са дошли,пиши ако ти трябва нещо

        • NIKSD
          NIKSD коментира
          Редактиране на коментар
          Трябва ми BMW F800GS, нямам претвнции за цвета. Ама много ми трябва!

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Имам нови супермото джанти за КТМа с нови Мишелинки и 6.6 галона нов Ачербис резервоар........не ти трябва
          Всъщност като се замисля малко ти ми намери и двата мотора та ...........задръж така,утре ще видя къде какво има.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 27-10-20, 05:21.

      • Я да допълня като новобранец,да си правят сметката други такива като мен.

        Мотора ти е последна грижа,за по 5 бона има колко искаш,мотори на които почти няма какво да им се прави ако не си капризен.
        Ако обаче те друса каприза - гуми 300 кинта,Мусове,300 кинта,верига 100 кинта,фар 300 кинта,седалка 300 кинта,гуми с джанти за градско 1200 кинта,всякакви там бронички по мотора / че моя е от падащия модел / 300-400 кинта,обслужване няма и 100 кинта.

        До тук е веселото,с мед си го намазал,сега се почва и тересното - за чий ти е такава каска като не можеш да караш???
        1 вариант - купуваш евтинко и караш леееекичко със стиснати палци - 150 кинта.
        2 ПРАВИЛНИЯ ВАРИАНТ - купуваш каквото трябва и не ревеш,никой не те е карал на сила да скачаш в тигана,а каска ти трябва точно защото не можеш да караш,мойта я одрах на първите 300 метра / май нямаше и толкова,далече беше за лазене /.

        Каска 650 кинта
        Очила 150
        Наморник 100
        Броня на гърдите 300
        рькавици 50
        налакътници 100
        втора броня за топло време 300
        Китките 200
        Гащи с подплънки 100
        Наколенки с шина 600
        Ботуши 400
        Раудио 100-200
        Раница 100

        Яке за градско 600
        Панталони за градско 400
        Ботуши за градско 400
        Ръкавици за градско 150
        Каска за градско / такова нямам още / 600 поне......

        Резервни части,инструменти и подръжка на мотора са около 500-600 кинта на мотор,това се влачи с нас постоянно.

        Дребни неща не изброявам,а и те са много,аз примерно имам 3 различни брони.Може без всичко това ма падаш на собствен риск,а аз с това се изтръсквам през мотора,ставам,отрьсквам половин кило баластра от задника и пак от начало.




        Та така,да си знае всеки наумил си да скача в тигана.Женските модели са по 20% грубо по-евтинки,децките са на половина поне от моите,на 2 години обаче пак от начало.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • s_s1
          s_s1 коментира
          Редактиране на коментар
          Силно зовишени цени, но предпазната екипировка е необходима и от нея не трябва да се пестят пари.

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Кажи кое е завишено?


          Имам някъде един плик с касови бележки,но и по-лесно става - казваш кое ти е завишено,хвърлям ти го за снимка и го търсиш после на далавера.

          Жокерче - от малък евтинки неща много трудно купувам,за мотор пък съвсем......това от голям,уж акьла ми дошъл или поне би трябвало.

          Кажи сега

          Я да допълня - както се вижда закрьглям яко,тук плащаме 7% такса та едни шини за колената ако са 599 набиваш още 40 кинта данъци,аз закрьглям на 600,каската примерно е между 580 и 650 кинта в зависимост от цвета,пиша смело 600,раницата е близо 200 / моята,не е за мотор / ,но я пиша 100,се и със 100 става ако не съм с децата.........брони имам 3,че се кара от 5 та до 45 градуса,но пиша една,да не ми се смее народа.Яке градско е 500,не смятам,че трябва да пиша броня за него колко е,че тая оригиналната гума там не ми харесва.........Без да се напъвам ще ги извадя повече,аз карам по лесния начин по памет,няма да седна да смятам сега 7 процента на 343 долара с 18 долара доставка колко е.


          Аааааа и кинтите Долари,да бяха лева пууууууу,щях да почерпя


          Всъщност знаеш ли какво - чуствай се излъган,седнал съм тука баш тебе да те лъжа както винаги.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 28-10-20, 17:18.

      • Даммм.... И имам си Секвоя /тук късмет, че не съм само с Хондичката/ , мотора отива на стойка на теглича. После детето иска мотор- втория влиза в багажника. После вече втория ми голям мотор /защото няма универсален мотор/ не влиза никъде, купувам ремарке. После в ремаркето влизат само 3 големи мотора и 2 малки- обмислям закупуване на пикап Тойота Тундра- там вече влизат 3 големи в легена, 3 големи и 2 малки в ремаркето... Жената ме попита “а след Тундрата...?” Плашещо е само като си го помисля. Ама е голям кеф мотор в пустинята!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • Венци- малкия
          Венци- малкия коментира
          Редактиране на коментар
          Ако намерите гори, реки, кал и планина ще купуваш и вила

      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7B69809C-FD9C-4F48-B9DF-88D9A457DC06.jpeg
Прегледи:301
Размер:1.05 МБ
ID:6662279
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • Наема се вила,само вила в горите нямаме
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:5CD84807-2E3D-44F6-8124-B1E3CBD26DC9.jpeg Прегледи:0 Размер:758.0 КБ ID:6676244






            Я малко впечатления за първия мотор.


            Ямаха TW200 - нищо не разбирам от мотори или поне не е много,но за МЕН това е първия и последен мотор,покрай него може да си взимаш каквото друго те влече,но всеки един трябва да има един такъв - кеф ти за път,кеф ти за камъни,кеф ти за пясък и кал,кеф ти зимата или в жегата,става да се учиш с него,да теглиш,става за пътна помощ,бензиновоз,търсене и водоноска..........е тук малко търсих част от бригадата,после бензин носех,после е тоя лудия го свестявах,малко и мотор в пустинята поправяхме..........бе супер си е трактора,само като му свикнеш и после половин час падаш с КТМа ма става,живее се с тоя проблем.

            Последно редактирано от BENZBOSS; 26-11-20, 19:57.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • Венци- малкия
              Венци- малкия коментира
              Редактиране на коментар
              Демек - гъзовоз. Перфе.

            • NIKSD
              NIKSD коментира
              Редактиране на коментар
              Хабсолютно- гъзовоз перфе! Лесен за каране, удобна седалка, ниско-стъпваш на цял крак стига да не си строен като табуретка, елементарен за потдръжка и ремонт, въздухар /няма антифризи, термостати, радиатори, перки.../. Абе нещо като Калашник.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Баш така


              И като паднеш падаш от ниско с малка скорост,не като тоя на снимката от едната бабуна през пътя и забиваш на втората,на една страна мотор,на друга очила и радио,на трета моторист лежи,кръв и натъртени ребра.........аз като падам си падам харабийската,изтупваш се и пак газ,а не като тоя гумата мене гледа/тебе вижда

          • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Я да допълня като новобранец,да си правят сметката други такива като мен.

            Мотора ти е последна грижа,за по 5 бона има колко искаш,мотори на които почти няма какво да им се прави ако не си капризен.
            Ако обаче те друса каприза - гуми 300 кинта,Мусове,300 кинта,верига 100 кинта,фар 300 кинта,седалка 300 кинта,гуми с джанти за градско 1200 кинта,всякакви там бронички по мотора / че моя е от падащия модел / 300-400 кинта,обслужване няма и 100 кинта.

            До тук е веселото,с мед си го намазал,сега се почва и тересното - за чий ти е такава каска като не можеш да караш???
            1 вариант - купуваш евтинко и караш леееекичко със стиснати палци - 150 кинта.
            2 ПРАВИЛНИЯ ВАРИАНТ - купуваш каквото трябва и не ревеш,никой не те е карал на сила да скачаш в тигана,а каска ти трябва точно защото не можеш да караш,мойта я одрах на първите 300 метра / май нямаше и толкова,далече беше за лазене /.

            Каска 650 кинта
            Очила 150
            Наморник 100
            Броня на гърдите 300
            рькавици 50
            налакътници 100
            втора броня за топло време 300
            Китките 200
            Гащи с подплънки 100
            Наколенки с шина 600
            Ботуши 400
            Раудио 100-200
            Раница 100

            Яке за градско 600
            Панталони за градско 400
            Ботуши за градско 400

            Първоначално публикуван от BENZBOSS
            Кажи кое е завишено?


            Имам някъде един плик с касови бележки,но и по-лесно става - казваш кое ти е завишено,хвърлям ти го за снимка и го търсиш после на далавера.

            Жокерче - от малък евтинки неща много трудно купувам,за мотор пък съвсем......това от голям,уж акьла ми дошъл или поне би трябвало.

            Кажи сега

            Я да допълня - както се вижда закрьглям яко,тук плащаме 7% такса та едни шини за колената ако са 599 набиваш още 40 кинта данъци,аз закрьглям на 600,каската примерно е между 580 и 650 кинта в зависимост от цвета,пиша смело 600,раницата е близо 200 / моята,не е за мотор / ,но я пиша 100,се и със 100 става ако не съм с децата.........брони имам 3,че се кара от 5 та до 45 градуса,но пиша една,да не ми се смее народа.Яке градско е 500,не смятам,че трябва да пиша броня за него колко е,че тая оригиналната гума там не ми харесва.........Без да се напъвам ще ги извадя повече,аз карам по лесния начин по памет,няма да седна да смятам сега 7 процента на 343 долара с 18 долара доставка колко е.


            Аааааа и кинтите Долари,да бяха лева пууууууу,щях да почерпя
            Ще сравнявам с моето оборудване:

            Каска 650 кинта Моята е Fly Racing F2 Carbon Helmet, купил съм я от www.bikebandit.com/ за по-малко от 300 гущера зелени, не е с най-фешън /Кайроли, Джони Уолкър, Греъм Джарвис и т.н.т. реплики.

            Очила 150 Карам със Scott евтин модел за около 30 гущера зелени, пак от бандита, сега ги смених с Scott Hustle / Tyrant, защото бля, бля някакви супер лещи за 65 доларес.

            Наморник 100 - е те такова НЕ знам що е
            .
            Броня на гърдите 300 -Leatt 3DF Airfit купен за малко под 400 лв. Имам и Acerbis Cosmo с протекция за лактите за под 400 лв.

            рькавици 50 - някакви /няколко чифта/ Acerbis за под 60 лв.

            налакътници 100 -протекторите за гръб и гърди ми предпазват лактите.

            втора броня за топло време 300 - ползвам Acerbis Cosmo

            Китките 200-не ги пазя, и яка нямам. Имам яка, но не я ползвам, много ми ограничава движението на врата. За нея изръсих яки кинти. Сина ми като малък караше АТВ винаги с яка, но като отрасна я захвърли.

            Гащи с подплънки 100- Моите са ужасно стари за около 100 зел. гущера от bikebandit.com

            Наколенки с шина 600- моите са без шина, сменил съм поне 6-7 различни и втори път си купувам Impact Evo 2.0 на Acerbis и са ми най-удобни за сега. Имам и такива пробвани един път и изоставени, защото протекцията е на макс, а комфорта-0!

            Ботуши 400 Ползвам sidi crossfire 3 srs, а преди тях sidi crossfire 2 - уникално удобни! Това е най-доброто за ендуро според мен! Преди това ползвах sidi crossfire 2, а преди това 2 модела на gaerne, пробвал съм и Acerbis, но не са ми удобни.

            Раудио 100-200-не ползвам
            Раница 100- отново на Acerbis с хидратор. Стария модел струва в Бг. 70-90 лв, а по-новия е 130-140 лв.

            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Идеално


              Ма аз не сравнявам с твоите и си знам моите колко са,има разлика,а кое кой модел е гледай по снимките ако искаш,теб все те лъжа нещо.

              Набутал съм се 🤣

          • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение




            Ще сравнявам с моето оборудване:

            Каска 650 кинта Моята е Fly Racing F2 Carbon Helmet, купил съм я от www.bikebandit.com/ за по-малко от 300 гущера зелени, не е с най-фешън /Кайроли, Джони Уолкър, Греъм Джарвис и т.н.т. реплики.

            Очила 150 Карам със Scott евтин модел за около 30 гущера зелени, пак от бандита, сега ги смених с Scott Hustle / Tyrant, защото бля, бля някакви супер лещи за 65 доларес.

            Наморник 100 - е те такова НЕ знам що е
            .
            Броня на гърдите 300 -Leatt 3DF Airfit купен за малко под 400 лв. Имам и Acerbis Cosmo с протекция за лактите за под 400 лв.

            рькавици 50 - някакви /няколко чифта/ Acerbis за под 60 лв.

            налакътници 100 -протекторите за гръб и гърди ми предпазват лактите.

            втора броня за топло време 300 - ползвам Acerbis Cosmo

            Китките 200-не ги пазя, и яка нямам. Имам яка, но не я ползвам, много ми ограничава движението на врата. За нея изръсих яки кинти. Сина ми като малък караше АТВ винаги с яка, но като отрасна я захвърли.

            Гащи с подплънки 100- Моите са ужасно стари за около 100 зел. гущера от bikebandit.com

            Наколенки с шина 600- моите са без шина, сменил съм поне 6-7 различни и втори път си купувам Impact Evo 2.0 на Acerbis и са ми най-удобни за сега. Имам и такива пробвани един път и изоставени, защото протекцията е на макс, а комфорта-0!

            Ботуши 400 Ползвам sidi crossfire 3 srs, а преди тях sidi crossfire 2 - уникално удобни! Това е най-доброто за ендуро според мен! Преди това ползвах sidi crossfire 2, а преди това 2 модела на gaerne, пробвал съм и Acerbis, но не са ми удобни.

            Раудио 100-200-не ползвам
            Раница 100- отново на Acerbis с хидратор. Стария модел струва в Бг. 70-90 лв, а по-новия е 130-140 лв.
            А бе ти си много интересен човек. Значи , ако мафията те принуждава да си купиш менте ковид тест за 120-130лв. , няколко пъти , в държава с пенсия 300лв. и заплата 600лв. , за теб е търговска практика. Но виждаш завишени цени в това , че някой на хиляди километри си купил нещо с което да си прави кефа. Ама те това е търговска практика бе пич. Не са завишени цените , твоята заплата е занижена , затова си правиш тънки сметки.
            Давай сега да те видим и теб как се справяш по пътеките , та да преценим кое е най-доброто за ендуро. Морските показват , че редовно тренират и напредват.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              Зле съм по пътеките, вали писах, че съм тюфлек. А освен това задната си гума на мотора я сложих миналата есен. Сега /тази есен/ я обърнах. Изкарам ли с нея до напролет-ще кара и лятото.

          • Не спорете за глупости бе. Има каски за $50, има и за хиляда. Първите ми наколенки бяха $50, по-малко от година по късно, третия ми чифт е около $500... Ден в болницата ми е $5000.00 /пет хиляди/, ако пропусна работа за месец и поседя няколко дни в болница, рабората отива на ново Порше. Всеки си ги гледа от камбанарията.
            Тоя на снимката с кривия оранжев КТМ има магазин за мотори и оборудване. И до ония ден караше с кубинките. Според жена му заради нас си накупил джунджуриите /тоест свалил си ги е от витрината и си ги е облякъл/. И добре, че бяха тия $1000 в пластмаси, че сега е син, без тях щеше да прилича на мумия.

            Както с всичко останало, понякога се плаща само за марката, ама понякога има смисъл човек да се “набута” /на някой да му трябват евтини наколенки, нагръдници, ръкавици..., само на няколко карания са/... Е каска за $1000 и мотор 16 конски сили е малко пресилено, ама всеки си знае за него си.

            За новобранците в бранша- боли като ги даваш за пластмаси, ама боли много повече, като се изръсиш без гъзарийките. И после пак ги даваш $ за гъзарийки, ама синините си седят.

            Айде, и приятно безаварийно каране!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • NIKSD
              NIKSD коментира
              Редактиране на коментар
              Фък, корекция, не били 500 наколенките, били 600. Брат ми ги знае цените, аз вече му изгубих края. Ама ония ден 9 часа с наколенките, и ги забравяш, че са на тебе.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Аз и ден болница знам колко е,ти много ги сваляш цените даже и по намалението тия дни.


              600 кинта са брат,тия за китките с по 200 кинта бройката,Иван помислил,зе за тия пари идват комплект,а тя само една та в момента търсим втора,няма ги в наличност и няма да ги има поне 2 месеца още.

              Наколенки и шини за китките 1000 долара,е така ги смятай,без 7% такси,една бимберица е само з ща тия пластмаси ако ще босичьк по пищов да си.

              Направо завишавам чакайки пак контра някаква

            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              @NIKSD: може ли линк за наколенките.

          • Не е само до имането. Трябва и да се носят.

            Един единствен път не излязох с пълна екипировка и си е*ах мамата на крака.

            Коментар


            • NIKSD
              NIKSD коментира
              Редактиране на коментар
              Хабсолютно! Аз ония ден паля моторетката да покарам из планините наоколо. И как пък няма да си сложа пластмасовите ботуши за мотокрос и да си пърпоря по пътя. Не става с пластмасата по цял ден. Возих се каквото се возих с кубинките на краката, и се замислих... Измислих още едни ботуши, като пластмасовите ама кожени, и по удобни за каране по цял ден, и с подметка позволяваща да вървиш. Сега вече имам 2 чифта ботуши.
              Последно редактирано от NIKSD; 27-11-20, 22:26.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Тука направо не ми се говори,аз съм събрал какво ли не за селско и още не е пробвано.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X