Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи мотор,но кой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Така,краткото разузнаване показва,че сладура горе е висок за мен,има някакви китове които се монтират за сваляне на височината както и смяна на цолажа на джантите ма това ташак,сваля се с 4 см което на мен по мерене ми идва малко.

    иначе всички доволни,като огромна част са над 180 см,тия под спират на един крак- аз от това бягам,че едното коляно ми е титан и ми трябва нещо с двата крака долу.Има неща които в даден момент и да ти ги подарят не ти вършат работа,за мен мотор със седалка над 35 инча не става,мотора подарен да е коляното е 60 000 та и пари да ми дават 37 инча седалка не се качвам,няма нужда да троша колена пак.

    Тука напипах една Ямаха XT250 нова от дильра за 4 бона,по кратко ровене за пореден път се убеждавам,че и това става.

    http://www.2ridetheglobe.com/
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • motor_men
      motor_men коментира
      Редактиране на коментар
      Това с коляното и височината не си го споменал в началото. Много си далече , иначе бих ти подготвил всеки мотоциклет така , че хем да ти пасне като височина , хем окачването да работи правилно. Но ще измисля мотор който ще ти пасне.

  • Най-лесното решение е супер мото с подходящи гуми , височина на седалката 33-34 инча , като има варианти да се намали.
    Първото предложение е с повече кубици и килограми , но с ниска степен на сгъстяване , много лесна и евтина поддръжка.

    https://www.motorcyclespecs.co.za/mo...fmx650_08.html

    Второто предложение е с по-малко кубици , по-леко , същите кончета , малко по-често ще сменяш маслото , но не като при КТМ-а

    https://www.motorcyclespecs.co.za/mo...400SM%2005.htm

    И подходящите гуми

    https://www.bikebandit.com/tires-tub...e-tire/p/55222
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • Тежат мамка им и с тая кубатура се замислям,това няма да му ползвам и половината газ,само ще се боря като прасе с тиква.

      Ще го мисля,за сега списъка е леки и скопени машинки,че като седна на скокливец и трудно го държа,да го вдигам в пустинята 20 пъти в жегата мммммммм да,лекичко да е,да не ме тормози

      WR250R
      KTM 350 EXC
      XT250
      KLX250
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Тежат мамка им и с тая кубатура се замислям,това няма да му ползвам и половината газ,само ще се боря като прасе с тиква.

        Ще го мисля,за сега списъка е леки и скопени машинки,че като седна на скокливец и трудно го държа,да го вдигам в пустинята 20 пъти в жегата мммммммм да,лекичко да е,да не ме тормози

        WR250R
        KTM 350 EXC
        XT250
        KLX250
        Сузукито не е тежко , и със супер мото капли ще го усещаш като КТМ. От тези дето си ги изброил , само ХТ250 е с по-ниска седалка , другите са доста високи.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • Видях ги,гледам смятам........малко да хвана още кое и как и може 36-37 инча да ми пасне.

          Днес първи ден на мотор - надрана каска,дупка на гащите,надрани пластмаси,мотора леко крив,но иначе СУПЕР,няма да стане моторист от мен,дьрт съм,но пък TW200 ми идва нисък,следващата седмица проба с КТМа 450 на брата,после пак ще мисля кой мотор.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:E1AA6169-AB75-42C9-A1B6-28D6032FE149.jpeg
Прегледи:540
Размер:804.6 КБ
ID:6560318

          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар



          • Димо БЛАГОДАРЯ за зарибявката

            Темата ще в с продължение,TW200 се оказа прекрасен трактор който пасна точно за целта.За 2 дни дьрто куче може да научи достатъчно номера за да подкараспокойно KTM 450

            На снимката - аз уча жена си да кара мотор......срам нямам.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7137EDF0-4B95-4A34-A584-BC69905202C8.jpeg
Прегледи:509
Размер:729.0 КБ
ID:6561365
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От мястото на събитието - TW200 нерви никакви с него вече

              Трето каране и втори ден с КТМа,има душа колко искаш,спокойно се справя старо куче с новия номер,падане с него още нямам,върти задник с кеф,така като се замисля 350-400 кубика няма да са проблем след седмица въпреки,че до момента из пустинята на равно и до пета стигам на средна газ та 300-350 ще пасне или поне за сега е така.

              Сега остава да напипам нещо по-тежко за да видя как се справям с килата.Сутринта на паркинга имаше един KLX250 нов,малък ми се видя

              опитите продължават

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F10F1379-C28E-48A1-82BC-100356D98E76.jpeg
Прегледи:469
Размер:687.5 КБ
ID:6561742
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                Браво, радвам се на ентусиазма Ви.

            • Ентусиаста е туш след падане от дърво,само счупена ръка и кьрвящ далак....да си беше паднал на главата та нямаше да сме в болницата ма на,изпляка се на криво.
              Аз обаче нямам спиране,чакам да ми се обадят за едно пияно WR250R от наточените модели,докато чакам набутахме с брата в багажника едно TTR90,да има да се гонят с брат си като оздравее,до тогава нека го е ЯД,че не може да лети.



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ED99C3CD-E8AC-43DF-ABCF-4BD025710034.jpeg
Прегледи:424
Размер:554.7 КБ
ID:6564647
              Прикачени файлове
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • Бързо оздравяване ви пожелавам.

                Коментар


                • BENZBOSS
                  BENZBOSS коментира
                  Редактиране на коментар
                  Благодаря

                  Утре ги вадя от болницата и идва да гледа тунинг на 90то - малко карбуратора 15-95,малко ауспуха,малко вьздушния филтър........и всичко кое му се сменя в кофата.Сьс строшена ръка няма да помага ма поне ще гледа.

              • В коя част на форума трябва да се пускат теми от рода “какво ремарке ми трябва за 4 мотора”? А за 5?
                Замислил съм се за BMW GS, ама малък, не 1200, там са само батковците, аз съм малък за 1200.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • BENZBOSS
                  BENZBOSS коментира
                  Редактиране на коментар
                  До никъде сме с 4,аз още нямам,търся ма няма,а ти ремаркенце за 4,стига съм товарил в багажнига моторетки,търси за 6

              • Тате мразя ПЕПЕЛ..........и майка ти ще я намрази,давай газ

                За пореден ден трактора TW200 се представи подобаващо като преследвач и аварийна машина,да гони малките пианисти по каньоните

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F8396D9A-2662-43B3-9223-074B6E87E469.jpeg
Прегледи:387
Размер:747.9 КБ
ID:6566674
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • Много ви се радвам Браво ...

                  А кой се е ударил? ОК ли е?
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • NIKSD
                    NIKSD коментира
                    Редактиране на коментар
                    На брата големия син падна от едно дърво в парка. Счупена ръка и леко пробит далак. 2 дни в болницата, и сега е ОК. Седи си в тях с гипса.
                    Пушки, мотори, колелета, ски... какво ли не, и накрая едно чепато дърво! Ама деца, няма как.
                    Ти кога идваш да ходим до Аляска с мотори?

                  • BENZBOSS
                    BENZBOSS коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да беше с мотора да не ме е яд ми то от дърво,като не може да лети така е.Докато беше в болница му купих 90ката,на следващо пребиване съм му харесал ТТР110,а опитите да строшат мотор продължават,за сега никой не е грабнал наградата от кофа сладолед и 100 долара,пепелта и пясъка им пречат да ги строшат май ма пък на падания го докарват,а аз чакам да се задръсти канализацията в крартала от толкова баластра у гащите

                • Брат ми МОЛИМ ТИ СЕ БЕ ДА МУ ЕВА МАЙКАТА стига с тия идеи,сили не ми стигат вече,одьртявам.......Аляска с мотори.....аз идвам с джипката,2 в багажника и съм аз.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CC7DCDF8-C9F6-4BA8-9513-0023066E4526.jpeg
Прегледи:297
Размер:652.1 КБ
ID:6568676​​​​​​​
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • Аааа, няма стига! Само едно ще кажа ...GS800. И ти ако щеш карай, ще си бързата “метла”, някой трябва да носи бирите! Е сега гледам Долтън хайуей, и Прудо бей ми звучи идеално като дестинация...

                    Колко много са прекалено много за един BMW GS 800?

                    Димооо, ти онова червенкото продаде ли го бе, че ми съ въртът едни тъпи мисли...?
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • Големи сте майтапчии Да се оправя бързо момчето, че далаци няма в магазина...
                      Капитане, що Аляска бре. Аре надолу ?

                      П.П. Червеният е в Бостън, че заваля сняг, като пристигнахме .. и хората търсеха ски. Ма то е win-win работата. Ако го вземат - хубаво, ако не го вземат още по-хубаво ))
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X