Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Не си само ти и на мене ми се видя фейк мотора и за това попитах за двигател и модификация

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Мотора е 2010 година 125 кубика 17 или 18 коня беше ако не се лъжа. Като го взех мотора беше много разбит на външен вид сложих му оригинална нова маска и калник поръчани от Yamaha. Ново кормило Renthal, нови ръкохватки Scott , разбира се смених маслото, масления и въздушния филтър, нови семеринги и прахоуловители, и заприлича на мотор. Пак и за мойте 14 години и ръст от 160 см и тегло от 55 кг смятам че е добре.

      Скоро ще гледам да кача и снимки в действие.

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Не е китайски мотора всичко си е японско и е сглобен в Япония. Просто точно този модел е рядък за България но в Англия е доста популярен проверете в ebay.uk че има доста такива мотори. Този модел WR 125 r се произвежда от 2009 година. Вижте го в сайта на Yamaha.

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Перфектен първи мотор ! ! ! Както ти бях казал моя приятел,който има такъв като твоя (смисъл и неговия е около 2010 +/- 1 год ) го ползва за да си пасе животните и въпреки,че е около 80/85кг си фърка из поляните.Моторчето е МНОГО стабилно ! Да ти е честит и със здраве и безаварийно.

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Мерси!!! И ще гледам неделя да кача снимки в акция.

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания


              yubi
              Младши участник


              РегистрацияSep 2009Публикации35Точки (при гласуване)5


              От: WR domination - синята мания


              Мнение на malchogan
              Колеги евала за това че сте отворили тази тема и според мен WR-ите могат да се нарекат мотор за всичко:
              Ако ти се кара мотокрос карай..
              Ако ти се кара градско карай..
              Ако ти се кара ендуро карай..
              За това за мен YAMAHA WR е най-добрия мотор
              Ако някои ще ми хвали CRF X/XR-XL/HUSQVARNA и така нататак директно прекратявам разговорат с него.



              Колегата malchogan май е обсебен от Yamaha WR,но не мисля че това е начина да се изрази предпочитанието към любима марка и модел.Все пак това е доста сериозен форум.Не мисля,че има чак толкоз голяма разлика в качеството на различните марки,като визирам сериозните производители,а не некои гаражни произведения на незнайни китайчета,кръстени Sang kiong,Hinming.....Всеки решава какво да си купи според нуждите си,възможностите си,след като е имал наблюдения,личен опит,четене и т.н.
              Не мисля,че тема пусната по отношение на даден модел на съответна марка е място за подобни изказвания.Много по-удобно е да влезнеш и да изчетеш една такава тема,в която се пише за определен модел,от хора с проблеми и да се търси решението му повсеместно-един е добър по двигателите,друг по токовете,трети разбира от окачване,един правил едно друг друго,някой е добър в карането и така.То нали точно това е идеята на форума-да си помагаме взаимно,кой с каквото може!


              Колега не казвам че сам обсебен от WR просто казвам че е любимата ми марка и модел. И преди сам го казвал "НЯМА лош мотор" и както каза колегата по горе husqvarna са съшто много добри. На husqvarna cr 125 се научих да скачам да карам на задна гума и т.н .
              Това бе от мен.


              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Искам да попитам знае ли някой, двигателят на вр250р версията от 2011г дали е на Ямаха?. За вр250х 2011г всичко си е ясно, стандартен ендуро двигател ползван дълго време. Обаче гледайки по снимки и на един екземпляр на живо, при Р версията, силно ме съмнява да не е патентен двигател произведен някъде из Европа/Китай?
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Мотора е вр250ф 2003 година.Клапаните са регулирани с нови пулове,карбуратора е изчистен и прекъсва.
                  Ако някой може да каже какво да направя

                  Коментар


                  • Yamaha Wr 250 и Wr 400

                    Здравейте искам да попитам какво е мнението ви за вр 250 и вр 400 като двигатели кое е по добро някой ми беше казал че вр 250 е бил почти толкова нервен колкото вр 400 и не се ритал с техника като вр 400

                    Вр 400
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7141621H.jpg
Прегледи:1
Размер:73.8 КБ
ID:5569108
                    вр 250
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7141622p.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5569110
                    Последно редактирано от KtM_07; 09-03-14, 14:07.

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Обещаните снимки от съботното каране .
                      Извинявам се за качеството.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140308_152343_4459.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5570302
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140308_152408_3428.jpg
Прегледи:1
Размер:55.7 КБ
ID:5570303
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140308_153115_10839.jpg
Прегледи:1
Размер:61.7 КБ
ID:5570304
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140308_153450_11391.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5570305
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140308_153450_11790.jpg
Прегледи:1
Размер:44.7 КБ
ID:5570306
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140308_152250_2663.jpg
Прегледи:1
Размер:71.1 КБ
ID:5570307

                      Коментар


                      • От: Yamaha Wr 250 и Wr 400

                        Абе човек що се занимаваш с глупости пак ненужни теми какво ти прави кеф не знам.Загледай се малко и ще намериш поне 10 теми за тези мотори не е нужно да се пуска нова тема за всqко нещо.Като искаш да ти се отговори то питай в темата за ВР-те там има хора който ще ти дадат мнение от първа ръка.А това с нервните мотори направо ме уби и кой се ритал с техника или не хахаха.Човече земи прочети малко и ще ти стане Qсно .http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=53564
                        0878424143
                        0887424150

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от kolegataaa Преглед на мнение
                          Мотора е вр250ф 2003 година.Клапаните са регулирани с нови пулове,карбуратора е изчистен и прекъсва.
                          Ако някой може да каже какво да направя
                          Например пробила свещ мръсен въздушен филтър ненастроен карбуратор и много други.Опиши по-подробно какъв ти е проблема така с 2-3 думи нема да стане.
                          0878424143
                          0887424150

                          Коментар


                          • От: Yamaha Wr 250 и Wr 400

                            Ти Пепи нямаш ли буквата 'Я' на тоя лаптоп? И не се караи на човека нека си пита.

                            Коментар


                            • От: Yamaha Wr 250 и Wr 400

                              Първоначално публикуван от Емил Йонев Преглед на мнение
                              Ти Пепи нямаш ли буквата 'Я' на тоя лаптоп? И не се караи на човека нека си пита.
                              А ти буква "Й" имаш ли ? (караЙ)
                              И Пепи е прав, ако всеки който реши да си купува мотор пусне тема, става мазало! Това са неща дъвкани 1001 пъти.
                              Ама то е по-лесно да пуснеш нова тема, отколкото да прочетеш 20 страници.
                              Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                              Коментар


                              • От: Yamaha Wr 250 и Wr 400

                                Относно нервноста на ВР250,направо ме уби.ВР250 е най скопения възможн мотор,не че ВР400 ако е без тунинг не много мощен но поне има ниски.Имах ВР426 и преди тунинга беше бахти умрелия кон,но след смяна с гърбаво бутало,изспускателен вал от УЗ426 и малко игра с карборато,на вървене си стана като УЗ450.Но това ми костваше доста пари и общо взето беше тъпо начинание.
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X