Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
    Би трябвало да има. Ако сменяш обаче трябва да смениш и тези отпред, иначе става манджа...
    Значи няма да сменям нищо. Натягам пружината и това е.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Здравейте..взех нови кит.пластмаси за моят звяр..Някои да ми каже къде мога си поръчам винили...лепенки..

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от dr_koks DRZ400 Преглед на мнение
        Здравейте..взех нови кит.пластмаси за моят звяр..Някои да ми каже къде мога си поръчам винили...лепенки..
        В ибей има най-различни на различни цени

        http://www.ebay.co.uk/itm/New-DRZ-40...item28048174e5

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
          В ибей има най-различни на различни цени

          http://www.ebay.co.uk/itm/New-DRZ-40...item28048174e5
          Мерси ,но имах предвид в БГ. Някакво студио кадето да ги дам да ги направят и да ми ги сложат разбира се..☺

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Ех, до лепенките да я докараме.... Пре*б*х левия радиатор и тъй като оригинален от Миркат е къде 6 стотака реших да си купя от китайските 2 за двеста лева (от Холандия). Пристигнаха за десетина дена, няма и толкова... Обаче! Левия китайски радиатор от долната страна, където излиза кривката от двигателя, не е вдлъбнат, както оригиналния, за да може да минава кривката под него, а си е прав и кривката пречи да се монтира! Гадна работа, сега ще пробваме побългаряване някакво и ако не стане - срам-не срам 6 стотака аз ще дам

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              Ех, до лепенките да я докараме.... Пре*б*х левия радиатор и тъй като оригинален от Миркат е къде 6 стотака реших да си купя от китайските 2 за двеста лева (от Холандия). Пристигнаха за десетина дена, няма и толкова... Обаче! Левия китайски радиатор от долната страна, където излиза кривката от двигателя, не е вдлъбнат, както оригиналния, за да може да минава кривката под него, а си е прав и кривката пречи да се монтира! Гадна работа, сега ще пробваме побългаряване някакво и ако не стане - срам-не срам 6 стотака аз ще дам
              Кофти работа,дано се побългари

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от dr_koks DRZ400 Преглед на мнение
                Мерси ,но имах предвид в БГ. Някакво студио кадето да ги дам да ги направят и да ми ги сложат разбира се..☺
                ;Вега принт; Карлово

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  На колко резервоара бензин се сменя маслото на ДРЗ та и задължително ли е маслото да е мотул
                  ..кастрол не става ли?

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Става, разбира се, а маслото може да сменяш по-рядко от на по-спортните ендураци, аз например горе-долу на 8-9-10 резервоара го сменям

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от dr_koks DRZ400 Преглед на мнение
                      На колко резервоара бензин се сменя маслото на ДРЗ та и задължително ли е маслото да е мотул
                      ..кастрол не става ли?
                      На дрз под 2500 км е грехота да сменяш маслото . Масло може и друга марка , но да е от сигурен източник и да е поне полу-синтетика .

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        По центокомерсиалите в Мадрид не мисля че ще е менте маслото,но човек никога не знае..Ще взема една туба 4л. Кастол 50 кинта и тва е..10w 40 нали...мерси ви пичове☺

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                          На дрз под 2500 км е грехота да сменяш маслото . Масло може и друга марка , но да е от сигурен източник и да е поне полу-синтетика .
                          Еми при мен е грехота, сменям го всяка пролет, но никога не съм му навъртял повече от 2000 км на сезон. Маслото е ясно какво е, Eni Ride 10W60
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            10W60 се използва за пустини незнам от къде го намираш това масло

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Сменяй го през сезон - нищо му няма .

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Да де, то и аз на 2000 км в началото, че и на повече го дават по мануал, ама махнах километража, но и да не го бях махнал - основно ми се върти задната гума (а не мога да карам на задна )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X