Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
    Еднопосочният лагер . И не карай така , а разглобявай , защото след време няма да минеш тънко .
    Благодаря колега,ще търся майстор и ще разглобявам,ама първо трябва да намеря лагера.Отиде сезона.От Миркат ще има да ме бавят.Ако някой може да ми каже откъде да си купя лагер за по-кратко време ,ще му бъда много благодарен
    Последно редактирано от ИВАН-ПРАВЕЦ; 23-04-13, 20:57.
    DRZ 400S

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Здравей те ,DRZ-та пресече маслото и сега си търся водна помпа нова или втора употреба,части или информация къде да търся.
      Незнам да ли се предлага ремонтен комплект за помпата и къде да търся,пък и проблема като чели не е във фибъра където се очаква да бъде,а според мен е турбинката на помпата.Турбината има пукнатина в пластмасата челно над оста и освен това има малък луфт по оста между пластмасовата част и оста.Когато загрее и системата е под налягане антифриза прониква в пукнатината от там по луфта м/у оста и турбината и излиза във вътрешната страна на фибъра след това би трябвало да изтече извън двигателя през отвора направен за това,но отвора беше запушен и антифриза продължава напред по оста и стига семеринга които вече не държи отам през лагерите и в картера за голямо съжаление.


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6537.jpg
Прегледи:1
Размер:48.4 КБ
ID:5486185Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6535.jpg
Прегледи:1
Размер:74.5 КБ
ID:5486186

      Моля помагайте.
      Благодаря !!!
      Трагичното не е смъртта, а животът, който
      хората живеят или не изживяват до смъртта си.
      Чарлз Буковски

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Здравей те ,DRZ-та пресече маслото и сега си търся водна помпа.
        Незнам да ли се предлага ремонтен комплект за помпата и къде да търся,пък и проблема като чели не е във фибъра където се очаква да бъде,а според мен е турбинката на помпата.Турбината има пукнатина в пластмасата челно над оста и освен това има малък луфт по оста между пластмасовата част и оста.Когато загрее и системата е под налягане антифриза прониква в пукнатината от там по луфта м/у оста и турбината и излиза във вътрешната страна на фибъра след това би трябвало да изтече извън двигателя през отвора направен за това,но отвора беше запушен и антифриза продължава напред по оста и стига семеринга които вече не държи от там през лагерите и в картера за голямо съжаление.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6537.jpg
Прегледи:1
Размер:48.4 КБ
ID:5486185Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6535.jpg
Прегледи:1
Размер:74.5 КБ
ID:5486186
        Последно редактирано от stelio; 27-05-13, 21:06. Причина: повторение на публикацията
        Трагичното не е смъртта, а животът, който
        хората живеят или не изживяват до смъртта си.
        Чарлз Буковски

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Ако купуваш нови оригинални части, ти препоръчвам да ги купуваш директно от "Сузуки България". По евтини от тези при тях едва ли ще намериш. За ориентировъчни цени, може да видиш примерно тук - http://www.motosport.com/BG/dirtbike/oem-parts/SUZUKI. Някакви по евтини заместители може да има в ebay, но пък там ще трябва да плащаш доставка и.т.н. и ако е извън ЕС може да излезе повече от оригиналните.
          Life is good... on a dirt bike!

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от ИВАН-ПРАВЕЦ Преглед на мнение
            Благодаря колега,ще търся майстор и ще разглобявам,ама първо трябва да намеря лагера.Отиде сезона.От Миркат ще има да ме бавят.Ако някой може да ми каже откъде да си купя лагер за по-кратко време ,ще му бъда много благодарен
            Вече съм в движение и ще ловя гората,благодарение на колегите от Етрополе Наро и Иван.Благодаря ви колеги.
            DRZ 400S

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Браво и честито завръщане в редиците
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Колеги, искам да сменям ауспуха, че тоя нещо ме дразни. Някой знае ли от къде да потърся в България 2-ра ръка? Говоря за качествен ауспух... yoshimura, arrow, fmf и тн. Новите ми идат скъпички.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Здравейте, Колеги!!! Като съм падал и съм "посял" нейде пластмасовия въздухозаборник пред десния радиатор. Гледам че са универсални...няма ляв/десен. Да знаете някой да продава ДРЗ на части, аз не намирам в нета? От ибей с доставката много пари. Ма накрая ще е от там...

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Привет Питах преди година време, но немога да намеря мнението и не получих отговор тогава, не съм сигурен дали е било в тази тема. Моторчето е др 250 - джебел ми казаха, че е 1999г. Двигателя е перфектен преди 800км са сменени ангренажна верига, напаснати са пуловете на клапаните, прегледан е основно. С пиньони 13-43 е, но ми поумаля и ми идва слаб. Как да вкарам повече ряз на това моторче, да сменя задния пиньон и да сложа бърза газ, защото тази е с прекалено голям ход, или да се разделям с него и да взимам нещо по-голямо ? Пустото вдигане на задна гума .. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:424659_365360566815841_1550415301_n.jpg
Прегледи:1
Размер:82.3 КБ
ID:5510254

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Каквото и да му сложиш,пак ще ти е слаб.Продавай го и взимай един ДРЗ 400,ще разбереш как от 3-та с лекота се вдига и кара на задна само с газ.
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Ааааааааа, не всеки път става това на задната гума При мен с пълна газ на 1-ва, 2-ра, 3-та, изобщо не се отлепя предницата /тайната е, че задния ми пиньон е 38 зъба/
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от bkunev Преглед на мнение
                          Здравейте, Колеги!!! Като съм падал и съм "посял" нейде пластмасовия въздухозаборник пред десния радиатор. Гледам че са универсални...няма ляв/десен. Да знаете някой да продава ДРЗ на части, аз не намирам в нета? От ибей с доставката много пари. Ма накрая ще е от там...
                          За пластмасовите ребра пред радиаторите ли говориш?В четвъртък ще ходя до соколския манастир,пиши на лични да се разберем,ако не си намерил да ти подаря едно.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Намерих си, Колега, но все пак благодаря.

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Колеги някои намира ли му се мануал за drz 400 e 2001? Черпя студена биричка..

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Колеги здравейте от 3 дни съм горд собственик на дрз 400 мотора е в оригинален вид от америка.Та въпроса ми е следния струва ми се че е скопен а и съм чувал ,че моторите от там са скопени .Има ли някои информация по въпроса каквато и да е ? благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X