Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
    Бе не че ми се свиди бирата ама теб все те няма в твоя офис за да те питам Когато взех мотора беше 14-47 и само от газзз не щеше да се изправи
    14-48 е мултифункционалния вариант тоест почти за на всякъде,но за спъната пътека не е подходящ вариант,но Калоферските пътеки са по леки и проблеми няма да стават.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      В едно клипче в Ютюб за плюсовете и минусите на ДРЗ гледах, че един от минусите беше, че "front smaller sprocket can chew swingarm", т.е. преден по-малък зъбак може да "сдъвче" шарнира. Аз карах с 14/47, а сега с 13/51 и никакви наранявания ни по шарнира, ни по плъзгача не се забелязват. А, иначе с 13/51 се правя на ендурист , но и моторчето стана значително по-нервно, туко виж съм се научил да карам на задна гума.

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Аз карам с зъбаци 14/50 и така ми е добре.Всеки в зависимост от стила на каране и терена си избира.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Мисля да заложа на 13 50 пък ако е прекалено спънат ще сменя с 14 Пък и бат Ристе ние караме и по Левчънски пътеки чат пат

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
            Мисля да заложа на 13 50 пък ако е прекалено спънат ще сменя с 14 Пък и бат Ристе ние караме и по Левчънски пътеки чат пат
            Примери първо колко аванс имаш отзад на успокоителя,да не се окаже че 50 е прекалено голям,може да играеш отпред 13-14 а отзад 48.С 13-50 и по левчанско няма пътеки за тази комбинация.

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              С 13-50 и по левчанско няма пътеки за тази комбинация.
              Пак се изказа Калин Кулев ги каче всичките с 14-44 с кросов мотор
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Пак се изказа Калин Кулев ги каче всичките с 14-44 с кросов мотор
                Пачароз омръзна ми от твоите простотии,на пътеката за Гьозкая,добре че му помогнах на Калин иначе беше загинал още в началото,ама аз трябваше да си дам газ напред и да не се съобразявам с никой и да гледам само сеир,че и един отрязан пръст щях да си спестя.И кои всички сте качили,качили сте трите най елементарни пътеки.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Примери първо колко аванс имаш отзад на успокоителя,да не се окаже че 50 е прекалено голям,може да играеш отпред 13-14 а отзад 48.С 13-50 и по левчанско няма пътеки за тази комбинация.
                  Не мога да споря ти имаш повече опит с ДРЗ400 от мен а аз само 5г.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Не мога да споря ти имаш повече опит с ДРЗ400 от мен а аз само 5г.
                    И колко пътеки качи с ДРЗ-та,би ли ми ги казал.

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      И колко пътеки качи с ДРЗ-та,би ли ми ги казал.
                      Осрахме и тази тема.
                      Полячо си голям толкоз колкото ти не си ги виждал защото не си излизал от Арапово.
                      За два дни мина 700км ти не си минал толкова от както караш мотор.
                      Нали видя и тука как излиза ДРЗ пък ти си отбута карачооо.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=106266
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Осрахме и тази тема.
                        Полячо си голям толкоз колкото ти не си ги виждал защото не си излизал от Арапово.
                        За два дни мина 700км ти не си минал толкова от както караш мотор.
                        Нали видя и тука как излиза ДРЗ пък ти си отбута карачооо.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=106266
                        Я кажи как излезе ДРЗ на пътеката зад ханчето,помниш ли как те бутах и ти се върна,защо не продължи с нас нагоре ами избяга.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          Я кажи как излезе ДРЗ на пътеката зад ханчето,помниш ли как те бутах и ти се върна,защо не продължи с нас нагоре ами избяга.
                          Къде с вас нали всички се върнахте по Кърнарската само аз и Данчо минахме от там.
                          Дай да не спамем тука повече а.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Къде с вас нали всички се върнахте по Кърнарската само аз и Данчо минахме от там.
                            Дай да не спамем тука повече а.
                            Ти мина ама по заобиколната пътека,Данчо беше единствен който си качи цялата пътека.

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Мале с едни венци цял спор наболя Колеги все пак го правим за забавление

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
                                Мале с едни венци цял спор наболя Колеги все пак го правим за забавление
                                Няма спор Мартине но ми е много чудно как Живота дава акъл като е карал само ИЖ с 520 верига ако ме искаш съвет за 428 съм съгласен
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X