Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Какъв модел е по-точно ДРЗта, да не си взел пенсионерския модел? Мисълта ми е, че S модела по-принцип е по-слаб от Е и К. Отделно, това което ти имаш предвид, доколкото си спомням се отнася за ДРЗ Е модела, който само че е за щата Калифорния. Свали си мануала и ще придобиеш по-добра представа. Мануала го има във форума, като дори в тази тема може да намериш линк от къде да го свалиш. Ако не е актуален /линка/, може да ти го пратя /мануала/.
    Последно редактирано от LightOfJah; 27-08-13, 09:50.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Е модела е това е сигурно но е с оригиналния ауспух не е отпушен изобщо и идея нямам как да го излекувам

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Ами, възможно е да е Е модел Калифорния след 2004 г. - т.е. с Микуни карбуратор. В този случай може би трябва да го излекуваш с Кейхин карбуратор, който обаче не е евтин.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          С кехин е и е 2001 по вин номер.

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Не мога да се сетя за нещо друго, някой дето разбира трябва да го види... Аз моя едвам го удържам

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Може просто да е до свикване понеже карах по мощен преди него.а заводския ауспух с арестора за искри дали не го запушва?

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Ако не ти е проблем може ли да ми пратиш мануала?

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  DRZ-та е супер,ама трябва да го тества някой който е карал такъв, та да каже дали всичко е ок.,а може проблема да е във венците-зъбаците.Тея 49кс.кадето ги дават нещо не ги усещаме.Марто слиза от Вр426,а аз карам Хр600-и нещо ни се струва че тия 49кс ги няма.Дрз наистина е Е версията,карба е Кейхин.Моторетката върви една идея повече от Хр400(не че хр-а е слаб),а разликата м/у тях е горе долу десетина коня.Аз мисля че всичко си е наред,явно по бавно се развърта ,затова има такива страхотни ниски-просто не е нервен .
                  XR600R-96

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от zzeennkkoo Преглед на мнение
                    DRZ-та е супер,ама трябва да го тества някой който е карал такъв, та да каже дали всичко е ок.,а може проблема да е във венците-зъбаците.Тея 49кс.кадето ги дават нещо не ги усещаме.Марто слиза от Вр426,а аз карам Хр600-и нещо ни се струва че тия 49кс ги няма.Дрз наистина е Е версията,карба е Кейхин.Моторетката върви една идея повече от Хр400(не че хр-а е слаб),а разликата м/у тях е горе долу десетина коня.Аз мисля че всичко си е наред,явно по бавно се развърта ,затова има такива страхотни ниски-просто не е нервен .
                    Така е, както си го написал. И карбуратура, като го пипне някой специалист, може да почне да "върви" още повече. Преди като му давах газ рязко и хълцаше и забиваше муцуната, та като се оплаках на майстора и той го оправи този проблем и ми каза, че е сменил иглата и е "вдигнал" ускорителната помпа и почна да върви осезаемо повече, според моите усещания.

                    Martobg, мануалите ще ти ги пратя, ама дай скайп или имейл.

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Martinkalofer@gmail.com blagodarq predvariteno

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        ДРЗ 400Е,върви чувствително повече от ХР400.''Е'' модела в ниските е като трактор а във високите като крос.С какви венци е мотора?Моя е 14/50,от 3-та си го вдигам и карам на задна само с газ.....
                        Yamaha Yz450F
                        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                        Всичко с ''рошави''гуми!

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                          ДРЗ 400Е,върви чувствително повече от ХР400.''Е'' модела в ниските е като трактор а във високите като крос.С какви венци е мотора?Моя е 14/50,от 3-та си го вдигам и карам на задна само с газ.....
                          ХR e 36 коня,няма как да не се усеща разлика,36 е по малко от 42.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            ХR e 36 коня,няма как да не се усеща разлика,36 е по малко от 42.
                            Черно на бяло, не е малка разлика, но на практика е едва доловима
                            XR4

                            +359.885.88.99.29

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Само, че Е модела е 49 кс.

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Абе разликата е бая голяма.Преди ДРЗ-та имах ХР400 с пълен ремонт на двигателя.Ами мога смело да кажа че разликата между ДРЗ400Е и ХР400 е голяма.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X