Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Ами не знам Бай Стояне ама недейте така решете спора по мъжки ( с ракия и салата )

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
      Ами не знам Бай Стояне ама недейте така решете спора по мъжки ( с ракия и салата )
      Охооо ти ако пробваш някой път само със салата,нямаше да се чудиш що неще да рипа маторя.
      XR600R-96

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        [QUOTE=zzeennkkoo;2344393]Охооо ти ако пробваш някой път само със салата,нямаше да се чудиш що неще да рипа маторя.[/QU

        Да не смесваме карането с алкохола на ДРЗ та не му понася ракия

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          [QUOTE=martobg;2344431]
          Първоначално публикуван от zzeennkkoo Преглед на мнение
          Охооо ти ако пробваш някой път само със салата,нямаше да се чудиш що неще да рипа маторя.[/QU

          Да не смесваме карането с алкохола на ДРЗ та не му понася ракия
          Исках да кажа,да намалиш пържолите
          XR600R-96

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            А такаааа какво съм ти направил че ми желаеш лошото?

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Здравейте колеги, понеже моето ДРЗ гълта малко масло, смисъл доливам му от време на време и когато го отварях видях, че си е променило цвета, тоест е за смяна, та се замислих дали няма да е по добре да му купя 15W40 и дали ще имам някакъв проблем ?

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Минералното ще го пие още повече .

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  купи си нови сегменти и бутало.Когато сегментите изгубят гъвкавост и се износят почва да гори масло.разглоби го вземи размери на сегментите и буталото и си купи един комплект

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Здравейте ,да попитам верига с 120 звена ще стане ли на пиньони 13/51 ,без да се добавят звена?

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Макар и късно да не започна да ти гълта масълце като стана студено а ?

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Не, аз в студеното рядко го паля, а ще има ли проблем за работата на двигателя ако сложа 15w40?

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Не,но това масло ,което мислиш да му наливаш не е ли за по-стари машини със въздушно охлаждане.Все пак на дрз-а си пише на щеката 10в40,аз съм му наливал на моя и 15в50 лятото ,но минерално никога.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Защо минерално, говоря за синтетично хубаво масло, просто малко по - гъсто?

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Какъв проблем да има,обаче имай предвид че при ниски температури по-гъстото масло се сгъстява още повече и при първото палне,стартера ще вижда ''малко повече зор''.Колко масло ти гори?Защо просто не му доливаш?И маслото щом работи си променя цвета,остави ги тези от сорта ''каквото го наливам,такова го точа''.
                              Yamaha Yz450F
                              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                              Всичко с ''рошави''гуми!

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от vaskoer Преглед на мнение
                                Не, аз в студеното рядко го паля, а ще има ли проблем за работата на двигателя ако сложа 15w40?
                                Синтетично масло с такъв вискозитет няма .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X