Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    [QUOTE=Димитър;1331284]
    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    От днес имате още един член във вашата група ЕХС 200.Но нека сам да се представи с новата моторедка.Да ти е честита Мите.

    Не можа да изтраеш
    Всъщност аз не съм нов ЕХС 2Т манияк, защото от две години съм със 125 ЕХС от който съм много доволен. Благодарение на Pacharoza направих ъпгрейд и леко увеличаване на кубиците
    [ATTACH=CONFIG]266835[/ATTACH]


    Ебати и мотора ми аз го нося ката гайда бре,нали съм си аматИОр и обичам да нося.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Честито и от мен.Само безаварийни километри с него.И аз очаквам по подробно представяне на моторчето
      Последно редактирано от viki terzieva; 07-11-10, 08:10.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Честито Митак! Със здраве да го караш!

        Запазвам си кръгче да тествам окачването, ако може разбирасе?!

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          ихааа супер е моторетката само безаварийни километри ти пожелавам
          Honda CRE 250
          Nissan Patrol GR

          Botevgrad Racing Team

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
            Честито Митак! Със здраве да го караш!

            Запазвам си кръгче да тествам окачването, ако може разбирасе?!
            Окачването си е типично КТМ-ско. Без изненади. Двигателя пък си е класическо 200. Най-голяма разлика има в рамката и управлението.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Еееее Митак, честито много се радвам, ама си траеш като се видяхме
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                Еееее Митак, честито много се радвам, ама си траеш като се видяхме

                Как да не си трае капо тогава го пазари на тъмно.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Еееее Митак, честито много се радвам, ама си траеш като се видяхме
                  Не на тъмно ами хич и не знаех, че ще го взема.
                  Някой ако следи темата и иска да се включи в нея сега имам в излишък едно 125ЕХС с което бях на закриването
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                    Окачването си е типично КТМ-ско. Без изненади. Двигателя пък си е класическо 200. Най-голяма разлика има в рамката и управлението.
                    Между моята 200-ца и 4 тактовите след 2008 има голяма разлика.
                    Интересно ми е цвайка след 2008 как се държи. Доста по-лек е от 4т и ще ми е интересно да ги съпоставя като поведение.

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Малко спам, ама толкова се навъдихме, че няма нужда да казваме "цвайка", двутактов и прочие ами просто това е мотор, всичко останало е нещо друго, което си има специфично име Поздрави!
                      09 YZ290F Athena BB

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                        Малко спам, ама толкова се навъдихме, че няма нужда да казваме "цвайка", двутактов и прочие ами просто това е мотор, всичко останало е нещо друго, което си има специфично име Поздрави!
                        Всеки луд с номера си.Даже някой и с по два.

                        Хайде да не разваляме темата за това има друга.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          С най-добри чувства го казвам, ама наистина си има тема Поздрави!
                          09 YZ290F Athena BB

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                            Между моята 200-ца и 4 тактовите след 2008 има голяма разлика.
                            Интересно ми е цвайка след 2008 как се държи. Доста по-лек е от 4т и ще ми е интересно да ги съпоставя като поведение.
                            Добре се държи, но друго искам да кажа - това е МОЯ мотор. Просто идеално пасва на нискооборотния ми стил на каране. Единствено височината на седалката ми е проблем - засега С помощта на Митков ще му направя необходимите настройки които на него са му отнели доста време да ги определи, за което благодарности.
                            На стария ми КТМ 125 ЕХС съм направил една ниска седалка за триали и си има една стандартна за по-обикновено ендуро.
                            Малко странна е ширината на резервоара, но щом Хонда ги правят такива от доста време значи това е правия път. Номера е да свикнеш след като си яздил хилав мотор от края на 20-ти век
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                              Добре се държи, но друго искам да кажа - това е МОЯ мотор. Просто идеално пасва на нискооборотния ми стил на каране. Единствено височината на седалката ми е проблем - засега С помощта на Митков ще му направя необходимите настройки които на него са му отнели доста време да ги определи, за което благодарности.
                              На стария ми КТМ 125 ЕХС съм направил една ниска седалка за триали и си има една стандартна за по-обикновено ендуро.
                              Малко странна е ширината на резервоара, но щом Хонда ги правят такива от доста време значи това е правия път. Номера е да свикнеш след като си яздил хилав мотор от края на 20-ти век
                              Значи и на тебе ти е направило впечатление, че резервоара и самите кори са доста по-отворени встрани спрямо моделите преди 2008. Пробвах един 300 2008 г. и ми се видя адски раздут!?
                              Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 16:57. Причина: резервОар
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Просто идеално пасва на нискооборотния ми стил на каране-мнение на Митко.
                                Установявам,че и моя стил е нискооборотен.При последния излет в Стара Планина,обаче,забелязах че много често трудно палех от манивела.Трудни и засукани пътеки,дълго време,не ми позволяваха да изчиствам оборотите до високи.При спиране или спонтанно загасяне се появява този проблем.Четиритактовите ми колеги от Габрово ме посъветваха периодично да изчиствам оборотите с помоща на съединителя.Смятам,да го взема предвид.
                                Денят,преди този,покарахме повече на рали с често влизане във фън зоната.Е,нямах никакви проблеми със стартирането на двигателя.
                                Споделете мнение и дайте съвет на моята скромна личност.Благодаря на всички отзовали се.
                                П.П.Ако темата е разисквана преди време,моля да ме извините.Чел съм я почти цялата,но не намерих подобна дискусия.
                                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X