Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    Ти май вярно не виждаш Аз от 100 мотора видях само 3- 4т да ги дърпат по 10 човека
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Ти май вярно не виждаш Аз от 100 мотора видях само 3- 4т да ги дърпат по 10 човека
      Eдно и също нещо ли гледаме.
      http://youtu.be/00dHkLtWg08
      Къде видя на клипчето някой да си изкара мотора самостоятелно.

      Коментар


      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Ице, това момче в клипа след 50-тата секунда направо да го ожали човек Гледам и се чудя да се смея ли, да плача ли или да влизам вътре да помагам
        P.S. Следя с интерес темата от създаването и, като до момента съм се въздържал от коментари първо, защото съм пристрастен /карам 4Т/ и второ, защото в сняг единствено ме търсете за разходка Добре че сте двама с Пачароза, че да има с какво да убиваме времето си до откриването на сезона. Поздравявам Ви
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Нещо не ги виждам перфектните ниски,а виждам дърпане,състезателите с 4т изядоха курбана до като тези не могат да тръгнат.
          Аз не видях състезател с 4т да минава по лесно от тези с 2т, и ако бяха по добри 4т защото навсякъде в хард ендурото карат 2т
          Some call it a hobby, we call it a way of life!
          Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

          Коментар


          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            Eдно и също нещо ли гледаме.
            http://youtu.be/00dHkLtWg08
            Къде видя на клипчето някой да си изкара мотора самостоятелно.
            А ти къде вида 4т да финишира или да излезе като са само 3 от 100 и не мога да ги извадят

            Пък и никъде не съм писал че някой го е изкарал

            2т ги вадят по 2ма 4т по 10 души
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
              Аз не видях състезател с 4т да минава по лесно от тези с 2т, и ако бяха по добри 4т защото навсякъде в хард ендурото карат 2т
              E как да ги видиш като ги няма на клипчето,че те отдавна са преминали и вече повръщат от пиене до като пристигнат димилките.
              А относно защо карат в хард ендурото с 2т,нали знаеш че ремонтите на на 2т двигател са по чести,като се наложи смяна на бутало по бързо става,това е.

              Коментар


              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                А ти къде вида 4т да финишира или да излезе като са само 3 от 100 и не мога да ги извадят

                Пък и никъде не съм писал че някой го е изкарал
                Ето ти и самият отговор на темата кой е по добър на сняг 2т или 4т,клипчето го доказва че 2т не става за сняг.

                Коментар


                • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Ето ти и самият отговор на темата кой е по добър на сняг 2т или 4т,клипчето го доказва че 2т не става за сняг.

                  Първо няма сняг и 2 няма 4т да докаже в коя минута излезе 4т че аз не видях ти май само ТВ гледаш казах ти че кучето със гледане не е станало касапин.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    А относно защо карат в хард ендурото с 2т,нали знаеш че ремонтите на на 2т двигател са по чести,като се наложи смяна на бутало по бързо става,това е.
                    Е пак не подготвен кое ми е по често за ремонт на 2т ставаш смешен
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Е пак не подготвен кое ми е по често за ремонт на 2т ставаш смешен
                      Да направим проба ако искаш,4т ендуро колко време ще издържи без ремонт и 2т ендуро колко ще издържи,може да пуснем и такава тема или анкета.

                      Коментар


                      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Да направим проба ако искаш,4т ендуро колко време ще издържи без ремонт и 2т ендуро колко ще издържи,може да пуснем и такава тема или анкета.
                        Ами 2т няма никакъв ремонт на 2г.може би едно бутало 180-250лв. 4т на един ремонт 2000лв. Ти хич си нямаш на престава нали.Ама ако си купиш мотор ще видиш за какво става въпрос.Няма да е като да караш чужди мотори
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Ами 2т няма никакъв ремонт на 2г.може би едно бутало 180-250лв. 4т на един ремонт 2000лв. Ти хич си нямаш на престава нали.Ама ако си купиш мотор ще видиш за какво става въпрос.Няма да е като да караш чужди мотори
                          Ай стига с тези 2000лв,я ми обясни къде ги видя.ХР 400,бутало 300лв,ангренажна верига 150,обтегач 60,шлайф цилиндър 30,опресняване на клапани 25,гумички 40,гарнитура на глава не е задължителна 50,2л масло 30лв,филтър 10,дискове на съединител 100,евентуално някой друг лагер 50лв равно на 845лв.Гаранция след това поне 5 години няма да има нужда от части,разход на гориво 6л.ЕХС 250,бутало 250,биела 300,ремонт на клапи,лагери на колянов вал,семери,дискове на съединител,ремонт на водна помпа,гарнитура на глава,масло скоростна кутия,антифриз,в краен случай разход подобен на 4т.За 5 години експлоатация ремонта може да се повтори или поне част от него,разход на гориво 10л,2т масло огромно количество.

                          Коментар


                          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            Този клип не е в сняг но е поучителен.


                            Коментар


                            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Ай стига с тези 2000лв,я ми обясни къде ги видя.ХР 400,бутало 300лв,ангренажна верига 150,обтегач 60,шлайф цилиндър 30,опресняване на клапани 25,гумички 40,гарнитура на глава не е задължителна 50,2л масло 30лв,филтър 10,дискове на съединител 100,евентуално някой друг лагер 50лв равно на 845лв.Гаранция след това поне 5 години няма да има нужда от части,разход на гориво 6л.ЕХС 250,бутало 250,биела 300,ремонт на клапи,лагери на колянов вал,семери,дискове на съединител,ремонт на водна помпа,гарнитура на глава,масло скоростна кутия,антифриз,в краен случай разход подобен на 4т.За 5 години експлоатация ремонта може да се повтори или поне част от него,разход на гориво 10л,2т масло огромно количество.
                              Казах ти да слезеш на земята.Когато започнеш да правиш ремонти тогава пиши.И най вече за цени защото си много далече

                              Пък ние будалите като имаме много пари за ремонт ще караме 2т.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Казах ти да слезеш на земята.Когато започнеш да правиш ремонти тогава пиши.И най вече за цени защото си много далече
                                Аз казвам цените на оригиналните части,наистина цените нямат нищо общо с Китайските части.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X