Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
    А твоя дали ще издържи толкова колкото е издържал този 45+ годишен 2-тактов мотор? Прави сметка, че ти караш сам , а Стария Войн винаги вози по 2-ма човека, не мога да ти опиша колко каране е видял в балкана.
    Може веднага да ги тестваме,по трасе в Стара Планина.А относно вторият човек,остави го някъде да пие ракия защото няма смисъл да го возиш с теб,или може би ще се наложи да дойде,тъкмо ще ти помага да носите МЗ-та.

    Коментар


    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Има има ижове и емзети в много по добро здраве от твоя е по по старички
      Обяви датата,давам от мен един ден преднина.

      Коментар


      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Снимката на Пачароза достатъчно говори.
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
          Снимката на Пачароза достатъчно говори.
          По Кърнарските ливади няма да караме,хайде поне по Игановската пътека,става ли.

          Коментар


          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Не е равностойно бай Ичо. МЗ-чето е само 15 години по възрастно и е 17-18 коня, Сузука е около 25-30.
            Искам да видя ДР-а на 45 години. Тогава ще се убедя да си купя 4-т
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
              Не е равностойно бай Ичо. МЗ-чето е само 15 години по възрастно и е 17-18 коня, Сузука е около 25-30.
              Искам да видя ДР-а на 45 години. Тогава ще се убедя да си купя 4-т
              И пак се връщам на въпроса,за 45 години колко пъти е отваряно.

              Коментар


              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Има има ижове и емзети в много по добро здраве от твоя е по по старички
                Само аз мога да извадя 2т мотор който е произведен 1971г и до ден днешен не му е отварян двигателя,все едно излиза от магазина.Мотора се казва ИЖ Планета 3 и е бившия мой,у мой роднина е,въпреки че е 350 мощността му е 18 коня,сравнен с ДР-а има 10 коня по малко,пробвал съм го по сериозните пътеки след първите 100м мощността става 0.

                Коментар


                • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Аз не мога да разбера какво ги нищите тез 30-40 годишни мотори ? Колко такива се карат на хард ендуро (колко има в шампионата)? Кой човек ще си купи в 2013-та година, мотор произведен преди 30 години? като цяло темата е ташаклийска, ама съвсем в грешен крачол отиде Говорете за мотори след 2000г.
                  Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                  Коментар


                  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20120224_125427.jpg
Прегледи:1
Размер:107.5 КБ
ID:5457310 2 -тактовите са по-добри според мене. Като си представите ,че това на снимката е само 50 кубика хаха...4тактовите силата им е в началото и само боксуват и т.н...

                    Коментар


                    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                      Аз не мога да разбера какво ги нищите тез 30-40 годишни мотори ? Колко такива се карат на хард ендуро (колко има в шампионата)? Кой човек ще си купи в 2013-та година, мотор произведен преди 30 години? като цяло темата е ташаклийска, ама съвсем в грешен крачол отиде Говорете за мотори след 2000г.
                      Моят се кара не само хард ами дори на екстремно ендуро,ама е само той 31 годишен.Иначе след 2000г аз говоря за ХР 400,това за по старите мотори беше леко отклонение.

                      Коментар


                      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        Колега Христо и аз имам мотор от не знам коя година дори марката не му знам мисля,че пише Киев на него 125 кубика и до сега не е отварян и е в оригинален вид нищо ,че има някой счупени неща по него,но за жалост няма части за такива мотори...А за ИЖ-та специално по моя район има няколко който са оригинални и не отваряни все още.

                        Коментар


                        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                          Колега Христо и аз имам мотор от не знам коя година дори марката не му знам мисля,че пише Киев на него 125 кубика и до сега не е отварян и е в оригинален вид нищо ,че има някой счупени неща по него,но за жалост няма части за такива мотори...А за ИЖ-та специално по моя район има няколко който са оригинални и не отваряни все още.
                          Имаш нямаш,това е без значение,аз съм ги имал всичките модели на всички марки соц.машини,заявявам че за ендуро не става нито един,карат ли се както трябва един сезон не могат да издържат.

                          Коментар


                          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                            2 -тактовите са по-добри според мене. Като си представите ,че това на снимката е само 50 кубика хаха...4тактовите силата им е в началото и само боксуват и т.н...
                            Еййййййй тука преби петела с лопатата,сега отивам да изкупя всичките 50 кубикови априлии,и само такива мотори ще карам.

                            Коментар


                            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Моят се кара не само хард ами дори на екстремно ендуро,ама е само той 31 годишен.Иначе след 2000г аз говоря за ХР 400,това за по старите мотори беше леко отклонение.
                              Къде се кара хард защото не съм го видял на нито едно състезание.Караш го на екстремни разходки

                              Ела мини 3 пъти Х-крос трасето и няма смисъл от отваряне отива направо на балкантото.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Къде се кара хард защото не съм го видял на нито едно състезание.Караш го на екстремни разходки

                                Ела мини 3 пъти Х-крос трасето и няма смисъл от отваряне отива направо на балкантото.
                                Няма и да го видиш на състезание,аз не съм състезател,карам за кеф.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X