Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
    Наистина ме развесели с това мнение.
    Ако това се отнася до мен, много бъркаш и очевидно изобщо не ме познаваш.
    Не се отнася само за теб,стягай се че започваме каране по Стара Планина.

    Коментар


    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      По Средна Гора не е каране а возене.
      По напред в темата бях подчертал, че аз не карам а само се возя. Мисля че няма вече смисъл от излишни спорове, който вече изобщо не са свързани със заглавието на темата, а се превърнаха както винаги в мерене на п*шки!
      И аз преключвам до тук с тази тема, живот и здраве ще се видим на откриването, пък там каквото сабя покаже ще решим кое е по-добро.
      Поздрави.
      Some call it a hobby, we call it a way of life!
      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

      Коментар


      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
        И аз преключвам до тук с тази тема, живот и здраве ще се видим на откриването, пък там каквото сабя покаже ще решим кое е по-добро.
        Поздрави.
        На смешното откриване което халата ще направи около 1-ви май мен няма да ме видиш,аз ще откривам март месец,тогава може да ме видиш.

        Коментар


        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Еййййййй тука преби петела с лопатата,сега отивам да изкупя всичките 50 кубикови априлии,и само такива мотори ще карам.
          хахах :д Споделям опит, но там където ЦРФ-а спираше аз с априлииката си продължавах хаха , а за ендуротата си прав, щом си наясно ще снимам моя и ще ти го покажа да кажеш каква му е марката поне и ако може части да намериме.

          Коментар


          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
            Колега къде си тръгнал да рекламираш тая 2Т въшка Най-вероятно едва е намерила сили да се закопае в снега, а нищо чудно да си и помогнал с лопата преди снимката Сигурен съм в едно, че ако тази зима Пачарозкин беше превземал балкана с ДРЗ-та, сега друга песен щеше да пее и тази тема нямаше да я има
            Защо си мислиш,че като е 50тка няма сила.? Че това моторче слабо е да ама има 17 коня колкото на едно ИЖ и смело мога да кажа ,че ИЖ-то не може да се мери с него.СЪщо както казах в другия цитат зимата ЦРФ-а спираше ,а аз си перках и не само зимата не мотора е важен,а шоФЕРО Колега Христо с удоволствие ще дойда някой път да покажеш какво ще да е каране,че май ние останалите мотористи само се возиме.

            Коментар


            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Да ама Не,или по точно може в някой музей,хайде сега специалисти да ви видя,март месец започваме да караме,взимайте ги всичките двутактови пушилки и ще ги тестваме,и без това има нови пътеки за каране.Много знаем и много приказваме пред кошера,миналата година а и не само тя колко пъти съм канил райдъри да караме,да ама няма никой,омръзна ми да карам сам.
              Няма по добър!Фен съм ти.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                Защо си мислиш,че като е 50тка няма сила.? Че това моторче слабо е да ама има 17 коня колкото на едно ИЖ и смело мога да кажа ,че ИЖ-то не може да се мери с него.СЪщо както казах в другия цитат зимата ЦРФ-а спираше ,а аз си перках и не само зимата не мотора е важен,а шоФЕРО Колега Христо с удоволствие ще дойда някой път да покажеш какво ще да е каране,че май ние останалите мотористи само се возиме.
                Ако ще караш с Живота гледай да не е с тази априлийка че това означава че ще идваш напразно.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                  Защо си мислиш,че като е 50тка няма сила.? Че това моторче слабо е да ама има 17 коня колкото на едно ИЖ и смело мога да кажа ,че ИЖ-то не може да се мери с него.СЪщо както казах в другия цитат зимата ЦРФ-а спираше ,а аз си перках и не само зимата не мотора е важен,а шоФЕРО Колега Христо с удоволствие ще дойда някой път да покажеш какво ще да е каране,че май ние останалите мотористи само се возиме.
                  Виж сега да ти кажа нещо да не се излагаш пред колегите,първо трябва да подкрепиш изказванията си със снимки или клипове къде си ходил да караш,да можем да си направим поне бегла представа за терена.Аз до сега освен някакви глупави изказвания друго не съм видял,ето например това че априлия 50 е 17 коня,не го казвай никъде другаде че ще ти се смеят,а ако не вярваш че е така може да я вържем с един ИЖ да се дърпат да видим какво ще се случи.А относно показването на каране първо си намери подходящ мотор защото с твоя трябва да караме само в полето по ливадите.

                  Коментар


                  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    Ей, уж темата била за майтап, а то какво стана.....??? Колегите от Карлово излязоха много тънко обедчиви и цитирам "приключиха с тази тема". Абе хора радвайте се, че Ви има и се познавате, че има с кой да откривате и закривате, с кой да споделяте този спорт и най-вече Вие с Вашата численост сте си направо общност
                    P.S. Колега нямам нищо против априлията, но от къде ги извади тея 17 к.с. Ще взема да си продам ДРЗ-та, та да си купя две такива априлийки
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Не знам ,къде си карал но с този миксер по техните пътеки ще ти е трудно.

                      Коментар


                      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        Първоначално публикуван от VASILEV79 Преглед на мнение
                        Не знам ,къде си карал но с този миксер по техните пътеки ще ти е трудно.
                        Много поздрави на Шуменската група,ей забравихме се,направете пак някое турне да се видим.

                        Коментар


                        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          Замисляме го ,но всичко е свързано с финанси.Поздрави и от нас.

                          Коментар


                          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            Виж сега да ти кажа нещо да не се излагаш пред колегите,първо трябва да подкрепиш изказванията си със снимки или клипове къде си ходил да караш,да можем да си направим поне бегла представа за терена.Аз до сега освен някакви глупави изказвания друго не съм видял,ето например това че априлия 50 е 17 коня,не го казвай никъде другаде че ще ти се смеят,а ако не вярваш че е така може да я вържем с един ИЖ да се дърпат да видим какво ще се случи.А относно показването на каране първо си намери подходящ мотор защото с твоя трябва да караме само в полето по ливадите.
                            Мотора е подходящ с хондата ще карам Хл 600....Другото което е ,че априлиата е около 12 коня,но след 2ри ремонт си идва горе долу 17кс ако не ми вярваш провери, не се заяждам ,но щом го казвам съм проверил и т.н с ИЖ не мога да го дърпам защото априлиата е силна в високите обороти ,а при ИЖ обратното ,но дори и с 50тката ИЖ-то няма шанс-казвам защото съм пробвал и искаш клипове и снимки окей дори ще направя нови,а не тези от малък хаха...
                            Последно редактирано от Петър Богданов; 28-02-13, 17:06. Причина: ...

                            Коментар


                            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Виж сега да ти кажа нещо да не се излагаш пред колегите,първо трябва да подкрепиш изказванията си със снимки или клипове къде си ходил да караш,да можем да си направим поне бегла представа за терена.Аз до сега освен някакви глупави изказвания друго не съм видял,ето например това че априлия 50 е 17 коня,не го казвай никъде другаде че ще ти се смеят,а ако не вярваш че е така може да я вържем с един ИЖ да се дърпат да видим какво ще се случи.А относно показването на каране първо си намери подходящ мотор защото с твоя трябва да караме само в полето по ливадите.
                              Попрекалил е с кончетата, но наистина вървят доста. Аз с моя 50сетак съм стигал по пътя за сопотската хижа до последното голямо каменисто стръмно под станцията без проблем, но за него вече няма сила... Тва в нормално време де, в сняг не става там...
                              Life is good... on a dirt bike!

                              Коментар


                              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                                Мотора е подходящ с хондата ще карам Хл 600....Другото което е ,че априлиата е точно 17 коня ако не ми вярваш провери, не се заяждам ,но щом го казвам съм проверил и т.н с ИЖ не мога да го дърпам защото априлиата е силна в високите обороти ,а при ИЖ обратното ,но дори и с 50тката ИЖ-то няма шанс-казвам защото съм пробвал и искаш клипове и снимки окей дори ще направя нови,а не тези от малък хаха...
                                По-скоро ще да е 7 освен, ако нее с турбо
                                Life is good... on a dirt bike!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X