Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Извини ме за недоверието, но би ли споделил кога и къде се случи това....
    Ми и твоя съм карал
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Извини ме за недоверието, но би ли споделил кога и къде се случи това....
      Ако може по-подробно, пробва ли го на екстремна пътека, където си проличава най-много нуждата от ниски, или му намааа газта из прахоляка.
      Абе пиши, чете ми се, пък и ме вдъхновяваш, вчера съм си поръчал на Еди 2Т.....


      Забравих, и аз щях да е*а Памела Андерсън, но не и стана п**ката.
      На екстремна пътека Пачароза съм го виждал най много с 5-6 мотора.2 броя КТМ 250,ТМ 300,РМЗ 450,ДРЗ 400,от тези нито РМЗ нито ДРЗ стават за екстремни пътеки.И реално какво излиза,другите 94 ги е карал по ливадите.Аз на екстремна пътека съм пробвал ТS 200,ЕХС 380,ВР 250,ХР 400,СРФ-Х 450,Бета ама така и не разбрах колко кубика беше,и моят змей,най добрият от тях за тази цел е ХР 400 и Бета-та до някъде.

      Коментар


      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Ей забравих че имам пресен ма'трял по темата!!!





        Не обръщайте внимание на коментара за килата !




        п.п.Има и още ама едва ли е нужно?
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          На екстремна пътека Пачароза съм го виждал най много с 5-6 мотора.2 броя КТМ 250,ТМ 300,РМЗ 450,ДРЗ 400,от тези нито РМЗ нито ДРЗ стават за екстремни пътеки.И реално какво излиза,другите 94 ги е карал по ливадите.Аз на екстремна пътека съм пробвал ТS 200,ЕХС 380,ВР 250,ХР 400,СРФ-Х 450,Бета ама така и не разбрах колко кубика беше,и моят змей,най добрият от тях за тази цел е ХР 400 и Бета-та до някъде.
          Животе с тези изброените мотори си ме виждал по състезания а през гаража са ми минали поне 300 мотора мислиш ли че не съм ги пробвал.
          Трябва с всеки да се снимам ли

          А ХР за мен е пълен кинеф. Ето ги 4 400ки едната е чисто нова мажеш да се изкажеш и за нея
          Прикачени файлове
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Животе с тези изброените мотори си ме виждал по състезания а през гаража са ми минали поне 300 мотора мислиш ли че не съм ги пробвал.
            Трябва с всеки да се снимам ли

            А ХР за мен е пълен кинеф. Ето ги 4 400ки едната е чисто нова мажеш да се изкажеш и за нея
            Не ми разправяй за снимане,баш ти няма да се снимаш на екстремна пътека,това твърдение отпада.
            А тази новата не е много за хвалене защото си е 130кг и отпада от класацията,с истинския ХР ги свързва само марката.

            Коментар


            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              А тази новата не е много за хвалене защото си е 130кг и отпада от класацията,с истинския ХР ги свързва само марката.
              Ееее тос стартер много тежък бре.Ми да ти каже върви повече от другата Ох забравих че нямам снимка значи не съм я пробвал
              Последно редактирано от Pacharoza; 22-01-13, 20:25.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Ееее тос стартер много тежък бре.Ми да ти каже върви повече от другата Ох забравих че нямам снимка значи не съм я пробвал
                Може и да върви повече,с 15-39 венци по асвалта.
                http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...otard%2005.htm
                ДРЗ 400 и Е и S имат стартери само че единият е 119 другият е 132 и разлика във вървенето имат още куп други работи.
                Последно редактирано от hristo jivota; 22-01-13, 21:56.

                Коментар


                • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Може и да върви повече,с 15-39 венци по асвалта.
                  http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...otard%2005.htm
                  Ела де приятелю ела да видим как и какво не само да пишеш. Спирам с тази тема няма смисъл само философи.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Забравих, и аз щях да е*а Памела Андерсън, но не и стана п**ката.


                    Това ме изкефи!
                    KTM 530 EXC

                    Коментар


                    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Олеееееее,Ванка че то тук и един пръст сняг няма.

                      Коментар


                      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Ела де приятелю ела да видим как и какво не само да пишеш. Спирам с тази тема няма смисъл само философи.
                        Ще дойда,само че ще изчакаме,доктора днес малко ми олекоти пръста,по точно го подостри,каза че и да стои няма смисъл,и малко ще поизчакам да заздрави, през това време ми подготви мотор,гумите да са същите с тези които ще са на 2т с еднакво налягане или с мусове.
                        Какво и е на темата виж каква е хубава,какво искаш за 10 дена 5000 посещения,доста актуална ми се струва.

                        Коментар


                        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          Ще дойда,само че ще изчакаме,доктора днес малко ми олекоти пръста,по точно го подостри,каза че и да стои няма смисъл,и малко ще поизчакам да заздрави, през това време ми подготви мотор,гумите да са същите с тези които ще са на 2т с еднакво налягане или с мусове.
                          Какво и е на темата виж каква е хубава,какво искаш за 10 дена 5000 посещения,доста актуална ми се струва.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1244_493305984045174_896300575_n.jpg
Прегледи:1
Размер:61.0 КБ
ID:5445770
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Ми то сякаш не е сняг това ... за такива тестове елате тука по морето, веднага ви водя на един голям плаж, че и скокове има там.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                                Ми то сякаш не е сняг това ... за такива тестове елате тука по морето, веднага ви водя на един голям плаж, че и скокове има там.
                                Ми то 4т само прах вдигат
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X