Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Няма и да го видиш на състезание,аз не съм състезател,карам за кеф.

    При това на което викаш каране за кеф един 2т ще е вечен
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      При това на което викаш каране за кеф един 2т ще е вечен
      Да бе само че защо не идват други на екстремната разходка освен 5-6 човека с 2т.На Миро мотора видя ли го.

      Коментар


      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Да бе само че защо не идват други на екстремната разходка освен 5-6 човека с 2т.На Миро мотора видя ли го.
        Какво да гледам тези 5-6 човека са на всички състезания тях няма да гледаш.

        Гледай тебе кажи защо ти е чупен пръста защото на здравия мотор на 20 метър започнаха да му падат частите май да маркират трасето.

        Нали ти казах направи един тест на Енина да видим после дали ще стане нещо от него
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Нали ти казах направи един тест на Енина да видим после дали ще стане нещо от него
          Когато ми намериш живи набори на моят мотор тогава ще направя един тест,сега някак си не върви да се състезавам с мотори след 2000-та година.

          Коментар


          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:535518_227925663999339_2038185359_n.jpg
Прегледи:1
Размер:118.6 КБ
ID:5457344
            И ето още нещо интересно,естествено 4т.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:312403_227358847389354_403656459_n.jpg
Прегледи:1
Размер:56.3 КБ
ID:5457346

            Коментар


            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
              Не е равностойно бай Ичо. МЗ-чето е само 15 години по възрастно и е 17-18 коня, Сузука е около 25-30.
              Искам да видя ДР-а на 45 години. Тогава ще се убедя да си купя 4-т
              А ДТ-то на 45 години ще го видиш ли???
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                2 -тактовите са по-добри според мене. Като си представите ,че това на снимката е само 50 кубика хаха...4тактовите силата им е в началото и само боксуват и т.н...
                Колега къде си тръгнал да рекламираш тая 2Т въшка Най-вероятно едва е намерила сили да се закопае в снега, а нищо чудно да си и помогнал с лопата преди снимката Сигурен съм в едно, че ако тази зима Пачарозкин беше превземал балкана с ДРЗ-та, сега друга песен щеше да пее и тази тема нямаше да я има
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                  А ДТ-то на 45 години ще го видиш ли???
                  Да.
                  Some call it a hobby, we call it a way of life!
                  Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                  Коментар


                  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Колега къде си тръгнал да рекламираш тая 2Т въшка Най-вероятно едва е намерила сили да се закопае в снега, а нищо чудно да си и помогнал с лопата преди снимката Сигурен съм в едно, че ако тази зима Пачарозкин беше превземал балкана с ДРЗ-та, сега друга песен щеше да пее и тази тема нямаше да я има
                    Не бъди сигурен с тия 43г.ми е трудно да го нося вече.

                    Макар че той е най здравия 4т мотор.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                      Аз не мога да разбера какво ги нищите тез 30-40 годишни мотори ? Колко такива се карат на хард ендуро (колко има в шампионата)? Кой човек ще си купи в 2013-та година, мотор произведен преди 30 години? като цяло темата е ташаклийска, ама съвсем в грешен крачол отиде Говорете за мотори след 2000г.
                      Темата за старите машини беше започната от Живота. Мен абсолютно не ме интересува кой бил добър в сняг, кал, пясък и други настилки.
                      Темата е за майтап, всеки си знае за себе си. Аз избирам 2-т при всички положения. Дали е по-проходим или не изобщо не ме вълнува. Важното е, че ми прави кеф, и то голям!

                      П.П.
                      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                      А ДТ-то на 45 години ще го видиш ли???
                      Поразгледай немския Мобайл или някой чужд сайт за обяви, ще намериш ДТ-та от 70-те, които очевидно още са в движение.
                      Yamaha WR 200

                      Коментар


                      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
                        Да.
                        Да ама Не,или по точно може в някой музей,хайде сега специалисти да ви видя,март месец започваме да караме,взимайте ги всичките двутактови пушилки и ще ги тестваме,и без това има нови пътеки за каране.Много знаем и много приказваме пред кошера,миналата година а и не само тя колко пъти съм канил райдъри да караме,да ама няма никой,омръзна ми да карам сам.

                        Коментар


                        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          [QUOTE=speedrifter;Поразгледай немския Мобайл или някой чужд сайт за обяви, ще намериш ДТ-та от 70-те, които очевидно още са в движение. [/QUOTE]

                          Има дори от 30-те години които са още в движение.Като са стояли в гаражите консервирани естествено че ще са в движение,намери ми в движение мотори които не са слизали от балкана,там е предназначението на ендурото,а не за разходка до сладкарницата за пасти и боза.

                          Коментар


                          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            ...хайде сега специалисти да ви видя,март месец започваме да караме...
                            Аз не съм спирал
                            Some call it a hobby, we call it a way of life!
                            Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                            Коментар


                            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              хайде сега специалисти да ви видя,март месец започваме да караме,взимайте ги всичките двутактови пушилки и ще ги тестваме,и без това има нови пътеки за каране.Много знаем и много приказваме пред кошера,миналата година а и не само тя колко пъти съм канил райдъри да караме,да ама няма никой,омръзна ми да карам сам.
                              Наистина ме развесели с това мнение.
                              Ако това се отнася до мен, много бъркаш и очевидно изобщо не ме познаваш.
                              Аз спирам до тук в тази тема.
                              Yamaha WR 200

                              Коментар


                              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
                                Аз не съм спирал
                                По Средна Гора не е каране а возене.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X