Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tips & Tricks

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Tips & Tricks

    Първоначално публикуван от Enduro world Преглед на мнение
    Темата е стара, но искам да попитам за това със старото жило как се хваща жилото. Със някаква скобичка или пластинка. И също ако поразхлабя ръчката за предната спирачка, по-скоро казанчето, за да може при падане да се предотврати счупване на ръчката , дали ще има някакъв проблем ?
    За първата част от въпроса ти , идея си нямам, но за втората ще ти кажа какво правя аз.

    По принцип ръчките на съединителя и на предната спирачка , ги държа по-хлабави. Разбирай следното: затягам ги до толкова, че ако напъна ръчката със сила , да мога да я извъртя НА РЪКА с мускулна сила. Това помага до някъде при падане, защото обикновенно ръчката се извърта и не се чупи.

    Разхлабва се дръжката от сглобката, с която се захваща за кормилото, нищо повече !!

    П.п Повечето пъти си е до късмет обаче, ако ти е каръшки ден , каквото и да правиш все ще се счупи. Поздрави !!!
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Tips & Tricks

      А може и да намотаеш малко тефлонова лента под скобата на ръчката и да стягаш, колкото ти душа сака.

      Коментар


      • От: Tips & Tricks

        Аха, ясно. Благодаря !
        А относно жилото, ако някой знае как се хваща, ако каже ще съм много благодарен !
        -- Yamaha Yz 125 --

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X