Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро и Крос Тренировки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Ивке, готвите ли се за шампионата вече?
    Вижте там колко ще карате, за да вземем мерки по-отрано.
    Как стоят нещата в София? Говори с други момичета дето карат с теб!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #77
      ИВКЕ линкът даден от теб не отваря карта на мястото, а на цяла България

      Коментар


      • #78
        Просто влез на www.bgmaps.com и пусни търсене с кл=чова дума "мотописта"!!! Веднага ще ти отвори карта с положението на самата мотописта .

        Коментар


        • #79
          ТОВА ЛИ ТРЯБВА ДА БЪДЕ

          Коментар


          • #80
            А,баш

            Коментар


            • #81
              Ивке, готвите ли се за шампионата вече?
              Вижте там колко ще карате, за да вземем мерки по-отрано.
              Как стоят нещата в София? Говори с други момичета дето карат с теб!
              За съжаление аз не карам с други момичета и засега не съм имала възможността да се засека с тези, които познавам, за да им кажа за мероприатието. Надявам се да не съм единствения участник в каласа си и да се състезавам сама срещу себе си И аз имам малко пробллеми относно транспорта до Стара Загора за първия кръг, още не мога да намеря кола с теглич и ремарке. И с екипировката има проблеми, засега карам с екипа от пистовия мотор и нямам подходящи ботуши и каска (ризница и наколенки имам). Тези дни ще поръчам ботушки от един американски магазин и се надявам да не се забави доставката (10 работни дни). В противен случай на първия кръг доколкото разбирам няма да мога да участвам, за съжаление тук не можах да намеря толкова малък номер ботуши. Да не говорим че всички се опитват да ме разубедят за поне първия кръг, защото според тях не съм готова. Но въпреки всичко съм твърдо решена да се преборя за това участие Имам един въпрос относно плащаето на в клубовете по места на членски внос към БЕФ за лиценза, кой е клуба за София или евентуално номер на банкова сметка на БЕФ. И също за груповата застраховка - цена, условия, необходими документи.. търсих из форума за инфо по тези въпроси но не намерих.
              DCRT®

              Коментар


              • #82
                До: Ендуро и Крос Тренировки

                эдравеите ендористи каэвам се николай от гр.шипка, карам хт 600 тенере и ми е много трудно по тия балкани. эамен мотора трябва да е лек и мощен .така се учи по бързо

                Модератор : Колега моля спазвайте правописа! э оборотное не е буквата з !!!
                Последно редактирано от Краси; 21-11-08, 14:49. Причина: Правопис

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X