Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро и Крос Тренировки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Зависи какво търсиш, до колко пари и с каква цел !
    "Нещо ПО" не дава много информация, но ако си нашенско момче и си падаш по "дървенията" познавам едно момченце с МЗ хаха..
    Колкото до новите потребители - винаги ще има някой ПО-нов, така че не се притеснявай ще наваксаш с материала бързо особено ако си зарибен по форумите и офроуд-а
    Аз бях само по офроуда зарибен, но и към другото се привързах бързичко
    А колкото до тренировките според вас как мислите, ще е добре ли да се тренира само по-скоростни места или ще се иска и по траялска подготовка за БЕШ 2006 ?
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от Different_Soul
      Зависи какво търсиш, до колко пари и с каква цел !
      какво търся - не знам - разчитам на съвети
      до колко пари - ....... ми..........абе с моторите ми е пълна мъгла
      цел - ендуро естествено

      Първоначално публикуван от Different_Soul
      "Нещо ПО" не дава много информация,
      нещо по-добро - така го разбирай

      Първоначално публикуван от Different_Soul
      но ако си нашенско момче
      че съм нашенско......нашенско съм..ама не съм момче....


      Първоначално публикуван от Different_Soul
      Колкото до новите потребители - винаги ще има някой ПО-нов,
      това за по-нов от вас, го казах в смисъл, че вие си имате мотори а аз.......не...и...нямам и мн каране....да не кажа никакво ендуро каране

      Първоначално публикуван от Different_Soul
      ако си зарибен по форумите и офроуд-а
      да достатъчно зарибЕН съм



      междо другото ПИЧ ми харесва повече като обръщение, от колкото женският му еквивалент..........

      Коментар


      • #63
        Опа..май сгафих работата ...
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #64
          Не си бе,що...
          Даже мног си подхождате...като ви гледам аватарите
          К. Кулев

          Коментар


          • #65
            никой с нищо не е сгафил
            всичко си е шест
            аватарите......
            моя аватар е мъжки
            неговия не знам какъв е


            да тайте да се върнеме на въпроса моля ви

            Коментар


            • #66
              само като подхвърляне ... и въпрос към 2Т специалистите ...

              Митков, какво ти е мнението за Сузуки TS 125 ?



              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

              Коментар


              • #67
                Я какво симпатично моторче Хареса ми.
                Като гледам снимката - тази машинка не е влизала в гората
                Според мен е перфектно за начинаещи.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #68
                  такъв не съм карал карал съм TS200R
                  и много ми бе харесало
                  125 то е същото като рама и двигател разликата е само в диаметъра на цилиндъра
                  POWER VALVE то е електрическо и при двата с моторче и жило
                  моторчето е леко и повратливо
                  може да се купи за много малко пари а да е в много добро състояние
                  предполагам че ще е около 27коня може и по малко

                  Коментар


                  • #69
                    Точно мотор като за "колегата" - didkata_s
                    Направо да го взема.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #70
                      Жоро колегата го пиши без кавички, а didkata_s нека стане на Дидката

                      за моторетката......кажи за какви пари става въпрос....и как така ще го взимаш?

                      Коментар


                      • #71
                        http://www.bikepics.com/suzuki/ts125...sp?i=65960&s=0

                        Снимките съм ги взел оттук - просто собственика е направил маниакален ремонт

                        А Жоро явно още не си е завършил курсовете по Български (Сигурно София напоследък е заета)

                        Направо да го взема.
                        имал е предвид:

                        Направо да го взИма.
                        т.е. говорил е в 3-то лице ...
                        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                        Коментар


                        • #72
                          Да де, заради тази буква знаеш ли колко уроци трябва да взема!
                          Кажи и на Дидката цена и да стискат ръцете.
                          Това е моторче точно като за нея !
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #73
                            Дидке, мотора, към който са те насочили наистина е подходящ за първи Имам позната, която кара същия модел, нисък е - не мотора, а седалката му е по-изкопана, един от малкото ендуро мотори, на които като се кача стигам земята и с двата крака Ако имаш желание ела някой път на мотописта а аз ще се опитам да доведа девойката с ТС-а, за да се качиш и да опиташ как ще ти е на височина, мощност и т.н. И иначе си добре дошла, обикновено събота или неделя като е по-топло и не се кара горско ходя да скачам и да въртя осморки там. Лошото е че напоследък все ненадейно става ходенето, много работа излиза. Иначе бях обещала и на Софианитка да и звъна като ходя и непременно ще го направя идния уикенд (ако не вали сняг както обещаха...то не че пречи ама). Таман може да пробваш и малък крос дали ще ти легне на сърце. По-лек и нисък е, окачването е доста твърдо и е нервен, свиква се трудно с управлението, особено ако не си карала преди това...но с желание всичко се постига Не е подходящ за дълги преходи в гората поради липсата на каквито и да било ниски обороти (особено при дълги изкачвания с изненадки си е проблем от височайшо естество), също скромноя разход и огромнолитражния резервоар, но е най-подходящото решение ако имаш "ограничения" с ръстта, килограмите и физическата сила. След 15-стото падане в гората този най-лек сред леките мотори ми се струва като че ли палнина вдигам. Но пак повтарям, с желание всичко се постига, и планини се повдигат ... как беше поговорката - сговорна дружина слепи ги ражда или сляпата кучка планина повдига...нещо ми изневерява паметта, не се сещам, но от отзи род
                            В мобилето видях един добър ТС, ето и линк
                            DCRT®

                            Коментар


                            • #74
                              [quote="iva_kx"]Дидке, мотора, към който са те насочили наистина е подходящ за първи
                              аз съм карала и преди, но да - първият ендуро

                              Първоначално публикуван от iva_kx
                              нисък е - не мотора, а седалката му е по-изкопана, един от малкото ендуро мотори, на които като се кача стигам земята и с двата крака
                              аз съм висока, та си мисля, че с високи седалки няма да имам проблем.При ЧЗ-тката и с двата крака добипарм ама на пръсти.
                              Друг е въпроса, че при такова каране ако нямаш допир със земята си доста нестабилен

                              Първоначално публикуван от iva_kx
                              Ако имаш желание ела някой път на мотописта а аз ще се опитам да доведа девойката с ТС-а, за да се качиш и да опиташ как ще ти е на височина, мощност и т.н.
                              нито знам къде е това, нито с какво да дойда.Ако разбера къде е мястото, ще се опътя по някакъв начин.

                              Коментар


                              • #75
                                Мотописта се намира ТУК
                                или зад Райфхайзенбанк на бул. България
                                DCRT®

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X