Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро и Крос Тренировки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Абе вие на работа не ходите ли бе хора))) всеки ден по 100 км баси....мечтая си само аз))
    [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

    Коментар


    • #17
      все пак говорим само за ендуро

      не броя джитканията с джипката, а също не броя и резачката за дърва. ако преизчисля оборотите на нейната верига към тая на мотора ... ехе, може да се окаже че съм карал повече от 24 часа, сиреч, почнал съм 1 час по-рано

      Коментар


      • #18
        ЕЕЕХ! Като изкарам поне веднъж седмично моторетката да я покарам 2-3 часа и съм доволен.
        Прехода до морето още ми държи. Мотора и той не може да се съвземе Криво му е
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #19
          ако искате можем да си направим заявка за едно крос училище. Джон ван ден берг имаше тренировъчен лагер на малките между кръговете в севлиево и самоков. може да му уредим едно безплатно море спонсорирано от Жоро и компания и после да го привикаме на един лагер сбор на горна росица да ни светне малко в нещата. ако се навиете имам връзки, ще съдействам
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #20
            Милене,
            www.endurobikerz.info

            Коментар


            • #21
              Краси К,

              ти направо ме нокаутира

              че аз живея на 50 метра от мястото на събирането на групата от сайта.


              ти към тази група ли си?

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от milen
                Краси К,

                ти направо ме нокаутира

                че аз живея на 50 метра от мястото на събирането на групата от сайта.


                ти към тази група ли си?
                Милене интернета е голяма работа шъ знайш
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от sabin
                  ... защото като счупиш нещо по теб, наистина ще стане голям проблем за цялата група да се чудят как да те свалят от гората, пък да не говорим че поне 2 години ще "ближеш рани"!!!
                  Абе аиде да не са две год. ама пропускаш сезона, пиши го бегал направо !
                  "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                  MG Racing Team

                  Коментар


                  • #24
                    докато си браузвам и чувам познат звук навън
                    излизам на терасата заинтригуван ...
                    и какво да видя

                    ЕНДУРО МОМЧЕНЦЕ



                    като го гледам така през зума на камерата и ми се струва да е около 8 годишен

                    някой форумец да се е познал на снимките

                    докато ние тук си говорим за тренировки ... сериозните хора ги правят

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Dimitar
                      По 100 км на ден От вас мотор не е за купуване
                      преди 10 дни купих едно ендуро и съм му навартял 1200-1300км
                      SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

                      Коментар


                      • #26
                        Милене, понеже Краси К но 02.08.2005г стана ТАТКО, в момента не му е до форума та затова ти отговарям аз.
                        Групата се събира всяка неделя на това място и обикаляме из горите около (а и не само) София. Всеки който има желание е добре дошъл. Ако искаш ела да се запознаеме и да помогнем с каквото можем. Само за сведение - подбираме маршрутите така че всички от групата да могат да минат, като на по-тежки участъци си помагаме и никой няма да мърмори, че някой е изостанал или кара по-бавно и т.н. Тази неделя също ще се кара, така че ако си с хубави гуми и свободно време - заповядай.

                        Коментар


                        • #27
                          Ivo_xt,

                          много ти благодаря!

                          а първо бих искал да честитя на Краси и да пожелая много здраве, щастие, безгрижие и всичко най-най на наследника/наследничката му!

                          за тази неделя няма да мога да мина, че съдействам за мотор на един приятел. но за това ще пусна нова тема.

                          а иначе гумите са ми нови - на 100 км. дънлоп 752. единствено ме притеснява, че резервоарчето ми е малко - 7л.

                          аз основно карам около вилата и като взема да привършвам бензина се връщам да доливам. дано това не се окаже пречка.

                          благодаря още веднъж!
                          ще ти пратя и лично съобщение.

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от aziza
                            преди 10 дни купих едно ендуро и съм му навартял 1200-1300км
                            Мерак
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #29

                              aziza,
                              ние тук говорим за ендуро и крос, а не за пистови

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от milen

                                aziza,
                                ние тук говорим за ендуро и крос, а не за пистови
                                аз също говоря за ендуро и крос иначе нямаше да съм регистриран в този форум
                                SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X