Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро и Крос Тренировки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Хей, Душа, никой няма да ти даде пари за това , че имаш желание!
    Като покажеш възможности, тогава може да се намери някой, който вижда ЛЯП (харманлийски диалект ) в тебе и да ти помогне, но така на приказки няма кой!
    Аз знаеш ли, че от малък искам да правя околосветско пътешествие с лодка с гребла?!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      Аз знаеш ли, че от малък искам да правя околосветско пътешествие с лодка с гребла?!
      Готина мечта имаш, Жоро Чак и мен ме зарибява

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
        Хей, Душа, никой няма да ти даде пари за това , че имаш желание!
        Като покажеш възможности, тогава може да се намери някой, който вижда ЛЯП (харманлийски диалект ) в тебе и да ти помогне, но така на приказки няма кой!
        Аз знаеш ли, че от малък искам да правя околосветско пътешествие с лодка с гребла?!
        ----
        Зная Жоро, че така стоят нещата, но не е там проблема! Ако имах мотор, казвам мотор а не ...... някакво такова подобие....да покажа възможности определено бих се постарал доста за да направя впечатление със карането си...работата е че нямам финансовата възможност, и едва ли някога ще я имам че да си позволя нещо подобно...
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #49
          Та сега се надявам Манолев да ме спонсорира някой път с ДР-а да видя какво време ще успея да хвана..и ако го направи това нещо ще ме направи най-щастливия мото-маняк на света
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #50
            С тоя куц DR кой знае какво време няма да дадеш, дори да си Стефко Меририман!
            Имаш време, още си млад и бъдещето е пред теб. Утре ще почнеш да печелиш десетки левове и ще си купиш хубав мотор. Само трябва да си поставиш за цел.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
              С тоя куц DR кой знае какво време няма да дадеш, дори да си Стефко Меририман!
              Мерси

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                С тоя куц DR кой знае какво време няма да дадеш, дори да си Стефко Меририман!
                ----
                Той да ми го даде пък....нека е куц
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от Different_Soul
                  ...работата е че нямам финансовата възможност, и едва ли някога ще я имам че да си позволя нещо подобно...
                  Еее пич недей така рано или късно ще вземеш нещо хубаво
                  то последните 3-4 год. колко мотори се внесоха в България,които тепърва ще се обезценяват и ще станат по-достъпни.
                  едно време(13-15 год.) и ние си мислехме че едва ли някога ще се качим на нещо по-хубаво от иж 350 спорт,ама ето дойдоха други времена
                  "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                  MG Racing Team

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от mitkov
                    .... чз125 крос беше мечта
                    а сега има мотори бол
                    та сбирай пари и действай
                    ЧЗ 125-250 ... струват по 500 кинта и частите не са скъпи ...
                    Може да се карат трудно и да са неудобни ... ама и това е начало ...

                    и аз без малко да се навия да си взема такова ... ама искам да мога да го карам в града ... и затовазасега съм се отказал ...
                    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                    Коментар


                    • #55
                      чз125 се кара много лесно и ако е запазен има добри възможности
                      а може да се намери много евтино

                      Коментар


                      • #56
                        Първоначално публикуван от mitkov
                        чз125 се кара много лесно и ако е запазен има добри възможности
                        а може да се намери много евтино
                        освен това може да се направи ендуро, но за целта трябва цилиндровата втулка да се смени с такава от по-стария модел 511 или да му се направи нова втулка с по-малък изпускателен отвор (около 1мм) което невероятно удължава живота му и подобрява мощността в ниските обороти.
                        На всичко отгоре може да се кара с бутала от МЗ-150, които се намират много лесно и на смешна цена.
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #57
                          За сега според мене мисля че най-много трябва да се загрижа как да си оправя мотора пък след това вече да му правя подобренията... понеже без да върви подобрения и да му правя на моя ... едва ли ще постигна някакъв резултат :Р
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #58
                            Даниеле мотора ти не е толкова лош но иска да се пипне тук там.Един от най старите и запалени ендурджии в района все още кара MZ и няма място в централна Стара планина където не е стъпвал с него включително и вр.Амбарица.Прехвърли му двигателя на рамка от иж спорт и тогава ще видиш за какво става дума.А пък името на човека за който ти говоря е Иван [Мочко] и е от Сопот.Ако искаш мога да ти дам неговите координати.

                            Коментар


                            • #59
                              Първоначално публикуван от Николай
                              Даниеле мотора ти не е толкова лош но иска да се пипне тук там.Един от най старите и запалени ендурджии в района все още кара MZ и няма място в централна Стара планина където не е стъпвал с него включително и вр.Амбарица.Прехвърли му двигателя на рамка от иж спорт и тогава ще видиш за какво става дума.А пък името на човека за който ти говоря е Иван [Мочко] и е от Сопот.Ако искаш мога да ти дам неговите координати.
                              Ще се радвам даже ако ми пратиш не само неговите, но и своите координати, защото забелязвам, че си запознат с мотора ми, което просто немога да разбера как е станало все пак !
                              Ще ти бъда благодарен ако подхвърлиш малко информацийка
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • #60
                                Първоначално публикуван от Different_Soul
                                HAGEN, като гледам така гледам и двамата сме новички човече, но предполагам че ще ни приемат като сродни душици
                                вече сме трима......ама вие сте доста по-напред в материала от мен
                                в смисъл - има и по-новички и от вас


                                а оп повод ЧЗ 125.....аз "карам" такъв, но......искам нещо ПО
                                дайте някакъв съвет - да се продава или да се преправя??

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X