Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кръчма в сряда

    Искаме, Тони! С две ръце съм за предложението ти! Такива като в Лозенец не трябва да се толерират по никакъв начин . Да се надяваме, че Лъчо ще успее да дойде и да ни разкаже от първа ръка за Норд кап. А и ти имаш да разказваш

    Коментар


    • До: На кръчма в сряда

      Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
      Искаме, Тони! С две ръце съм за предложението ти! Такива като в Лозенец не трябва да се толерират по никакъв начин . Да се надяваме, че Лъчо ще успее да дойде и да ни разкаже от първа ръка за Норд кап. А и ти имаш да разказваш
      Готово
      Утре 18:30-19:00ч.
      Резервацията е направена, като тези от вас, които са с мотори могат да паркират направо на паркинга пред/в заведението
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • До: На кръчма в сряда

        Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
        За Лозенец става, въпреки киселите сервитьори, но няма кой да запази места, а преди две седмици нямаше свободни без резервация. Ходихме и в кръчма в Света Троица, където само в сряда има жива музика и беше ужасно, та чак ми идеше да помоля певицата да пее по-тихо. Аз утре съм с колата, но ако има желаещи може някъде към Кокаляне. За сега мястото е пълна загадка и все се каня да попитам няма ли във форума някой със заведение, че да се събираме там.
        Мога да предложа терен, чаши, чинии, камина и да нарежа някоя салата ...
        Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

        Коментар


        • До: На кръчма в сряда

          Първоначално публикуван от Maria R1100GS Преглед на мнение
          Мога да предложа терен, чаши, чинии, камина и да нарежа някоя салата ...
          Връщаш ме доста години назад.....ЕХхххх.....защо не бях по-млад...като Джорджо например..

          Коментар


          • До: На кръчма в сряда

            Първоначално публикуван от Maria R1100GS Преглед на мнение
            Мога да предложа терен, чаши, чинии, камина и да нарежа някоя салата ...
            Чудесно, но си запазваме правото за друга сряда. За тази аз съм за заведението за да видим и там как е обстановката.

            Коментар


            • До: На кръчма в сряда

              Така де, то и за другата сряда си важи
              Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

              Коментар


              • До: На кръчма в сряда

                Благодаря Тануцо,

                То хубаво има места за моторите, ама като гледам времето, да те попитам дали има кей за лодки
                HONDA CBF1000

                Коментар


                • До: На кръчма в сряда

                  Като сте казали ,да взема и аз да дойда.Сервитьорката хубавелка ли е там
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • До: На кръчма в сряда

                    Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                    Като сте казали ,да взема и аз да дойда.Сервитьорката хубавелка ли е там
                    Само сервитьорки и кръчми са ви в главата.
                    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                    Коментар


                    • До: На кръчма в сряда

                      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                      Като сте казали ,да взема и аз да дойда.Сервитьорката хубавелка ли е там

                      Едната е симпатяга не знам дали ще е на работа.
                      А за лодките - тя оградата е висока, така че ще може да ги вържете да не отплуват....а времето поне сега си е чудно...
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: На кръчма в сряда

                        Тази сряда ще се виждаме ли и къде?Последната кръчма на мен много ми допадна а и ми се ще да видя хубавата сервитьорка,че не беше на смяна миналия път.Някой хора има и да разказват и да се хвалят къде са ходили.
                        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                        Коментар


                        • До: На кръчма в сряда

                          Аз съм навит за там
                          Ако искате ще запазя пак места, само кажете.
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • До: На кръчма в сряда

                            Алоооооо,тия дет' ни няма от няколко седмици,как да разберат за кое точно заведение става въпрос?!....сервитьорки-хубавелки....'фърлете малко жокери....


                            Поздрави,
                            търся си подписа....

                            Коментар


                            • До: На кръчма в сряда

                              и аз съм за същото заведение. Тануцо ще запази места, а Мони ще прочете няколко поста по-нагоре, ще види картата и всичко е уредено

                              Коментар


                              • До: На кръчма в сряда

                                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                                и аз съм за същото заведение. Тануцо ще запази места, а Мони ще прочете няколко поста по-нагоре, ще види картата и всичко е уредено
                                Какъв лак за нокти употребяваш?
                                търся си подписа....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X