Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кръчма в сряда

    Еми до "наздраве"....тогава
    търся си подписа....

    Коментар


    • До: На кръчма в сряда

      Наздраве и от мен - аз отлитам на юг
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • До: На кръчма в сряда

        Явно тази вечер всеки е разчитал, че някой друг ще дойде, е да кажа - никой не дойде. Стоях от 18:30 до 19:20 и си тръгнах.

        Само Мони звънна да каже, че няма да успее.

        За следващата сряда, нека казваме дали ще се събираме, защото се чувствах малко тъпо на маса за 10 човека с 1 бира....
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • До: На кръчма в сряда

          сори Тануцо аз закъснях и вече всичко бе отишло по дяволите когато пристигнах
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • До: На кръчма в сряда

            Точно теб очаквах да видя ...викам си, той Драго не пише като ще идва, а само когато няма да има възможност...и а тука, а там...ама не успях да те дочакам

            P.S. А кога се появи?
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • До: На кръчма в сряда

              Ами кофти
              Тъпо се е получило, но Бойко и Вики са в Швейцария, аз бях в Констанца, Мони се обадил, Мария кой знае на къде е хванала и ... никой не успял
              Нищо, за другият път от всички по една бира - стягай се

              А за вторник(01.09) к'во мълчите? Никой ли няма да се довлече до Созопол
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • До: На кръчма в сряда

                Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                ... А за вторник(01.09) к'во мълчите? Никой ли няма да се довлече до Созопол
                Далеч ми е....

                Ако искаш ще ти доведа и злите бургаски рокери, начело с най-злия - Бат Димо...

                Двамата капитана със сигурност ще са там, барабар с мен, стига да са в България.


                П.П. Чудя се, дали да не дойда с джипа и от там, направо в Приморско, на Събора, или с е редно с мотоциклет?
                Последно редактирано от giorgio; 27-08-09, 07:10.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • До: На кръчма в сряда

                  Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                  Супер, иии? Къде ще се чакаме, кой какво да носи
                  Носи пари!
                  Два пъти ходя на тази среща на..."чадъра". На 500 метра по-горе. И все няма никой. Даже не се сещах за гъбката, оцеляла от 50 години...

                  Коментар


                  • До: На кръчма в сряда

                    Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                    Явно тази вечер всеки е разчитал, че някой друг ще дойде, е да кажа - никой не дойде. Стоях от 18:30 до 19:20 и си тръгнах.

                    Само Мони звънна да каже, че няма да успее.

                    За следващата сряда, нека казваме дали ще се събираме, защото се чувствах малко тъпо на маса за 10 човека с 1 бира....
                    Тони,

                    Съжалявам че така се е получило, но аз успях да се довлека в 19.40 и там се видяхме с Илич и разбрах за конфузната ситуация.
                    HONDA CBF1000

                    Коментар


                    • До: На кръчма в сряда

                      Тони,

                      Съжалявам още веднъж за случилото се.

                      Аз също апелирам за това всеки да оставя мнението си за това дали ще идва или не!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Крайно неуместно е Тони да се ангажира за резервация,за това дали да е вън на двора,или вътре когато вали и т.н.,а пък в същото време тенекиите към него продължават и тази сутрин да дрънчат с пълна сила.....то е ясно,че другата сряда почерпката е от нас,но нека да сме колегиални все пак!!!!!!!!!!!!!!!

                      Поздрави,


                      търся си подписа....

                      Коментар


                      • До: На кръчма в сряда

                        Неприятно ми стана за тази сряда! Колебаех се дали да пусна, че няма да мога да дойда и в крайна сметка не подходих сериозно, за което съжалявам
                        Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                        Коментар


                        • До: На кръчма в сряда

                          Айде банда
                          Тази сряда ?
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • До: На кръчма в сряда

                            Ние идваме.
                            You'll never find out - I got no key hole....

                            Коментар


                            • До: На кръчма в сряда

                              Идвам и аз, към 8, 8 и нещо, обаче
                              Зима иде

                              Коментар


                              • До: На кръчма в сряда

                                Тази сряда, що не се съберем направо в Приморско... Тъкмо във вторник ще уважим изложбата на Димо и Дафин, в Созопол...
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X