Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: На кръчма в сряда

    Пак играем на мълчанка...

    Кой ще идва утре? Обсъждаше се пак "Стената" скоро... Самоковски картофи и малко завои... без сервитьорки които ни се сърдят и без гръмогласни певици...

    мнения, идеи, въпроси?
    You'll never find out - I got no key hole....

    Коментар


    • #92
      До: На кръчма в сряда

      Утре отсъствам, че ще местя багажа на сестра ми в нова кватира. Все пак пишете къде ще се събирате и ако остане време, ще се включа

      Коментар


      • #93
        До: На кръчма в сряда

        Съжалявам
        Пак пропускам. Утре съм в Каварна
        Лято е. Dream Theater, Motley Crue ... няма как
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #94
          До: На кръчма в сряда

          Вече е 12.30 а мястото е все още тайна. Няма ли да има среща

          Коментар


          • #95
            До: На кръчма в сряда

            Ами аз съм ОК с всякакви идеи... Ако няма други идеи, ще отидем в Стената с жена ми пък който дойде...

            Ти към колко ще се освободиш? Или не е сигурно...
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар


            • #96
              До: На кръчма в сряда

              Нямам представа, ама най-рано в 20,30 часа

              Коментар


              • #97
                До: На кръчма в сряда

                Аз съм под карантина и се движа с колата (Камор ми бавят часта),но не прече да се видим.За една Маска какво ще кажете?
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • #98
                  До: На кръчма в сряда

                  Аз съм ОК за Маската и също съм с колата. Още повече, че ще местя багажа на Симеоновско шосе точно под Студентски град

                  Коментар


                  • #99
                    До: На кръчма в сряда

                    19:00?
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • До: На кръчма в сряда

                      Моля за извинение, че пропуснах вчерашната ви сбирка, но уви съм командировка , но за следващата седмица съм сигурен. Съвсем случайно командировката ми е в района на Каварна и продължава 3 три . Та вечерите се намира какво да се прави .


                      ПП: Димо (кро) ако има някакъв начин да ми изпратиш тел си, мога да те видя да се запознаем. За съжаление съм нов във форума и все още не мога да или не знам как да изпращам лични съобщения.
                      HONDA CBF1000

                      Коментар


                      • До: На кръчма в сряда

                        Първоначално публикуван от sete15 Преглед на мнение
                        За съжаление съм нов във форума и все още не мога да или не знам как да изпращам лични съобщения.
                        Прочети тук:
                        Ограничения в портала за новите потребители
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • До: На кръчма в сряда

                          Цвети благодаря,
                          Вече успях да се информирам за тези ограничения . надявам се в близко бъдеще вече да не важат за мен

                          Използам поста си за да попитам, дали ще има сбирка утре и има ли идеи за мястото.
                          HONDA CBF1000

                          Коментар


                          • До: На кръчма в сряда

                            Айде банда, кажете къде/как/кога

                            Утре в Лозенец или на друго място ?
                            Аз сутринта се прибирам от Варна и вечерта ще съм на линия...
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: На кръчма в сряда

                              За Лозенец става, въпреки киселите сервитьори, но няма кой да запази места, а преди две седмици нямаше свободни без резервация. Ходихме и в кръчма в Света Троица, където само в сряда има жива музика и беше ужасно, та чак ми идеше да помоля певицата да пее по-тихо. Аз утре съм с колата, но ако има желаещи може някъде към Кокаляне. За сега мястото е пълна загадка и все се каня да попитам няма ли във форума някой със заведение, че да се събираме там.

                              Коментар


                              • До: На кръчма в сряда

                                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                                За Лозенец става, въпреки киселите сервитьори, но няма кой да запази места, а преди две седмици нямаше свободни без резервация. Ходихме и в кръчма в Света Троица, където само в сряда има жива музика и беше ужасно, та чак ми идеше да помоля певицата да пее по-тихо. Аз утре съм с колата, но ако има желаещи може някъде към Кокаляне. За сега мястото е пълна загадка и все се каня да попитам няма ли във форума някой със заведение, че да се събираме там.

                                http://emaps.bg/emaps/content.asp?mi...4733391&lng=BG

                                Тук се намира кръчмето, за което си говорихме, ако искате може и там...
                                Само колко човека ще сме ? Ако искате да запазим места там.
                                Има двор, където могат да се паркират моторите на 1 ръка разстояние.
                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X