Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кръчма в сряда

    Супер!
    Тогава чакаме още предложения и въпроси ако има...
    Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

    Коментар


    • До: На кръчма в сряда

      Засега няма, поне от мен, ако не вали ще се домъкна с двуколесното
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
        Засега няма, поне от мен, ако не вали ще се домъкна с двуколесното
        Тони,

        Айде де ....няма да те разкисне,готин си,ама не си от захар,така,че отпада вариянта и да се разтопиш....освен това е време да видиме истинския мотор....само слушаме за него


        Поздрави,

        Първоначално публикуван от Maria R1100GS Преглед на мнение
        Супер!
        Тогава чакаме още предложения и въпроси ако има...
        Мария,

        Въпросче?!....съфорумник от "Хоризонс Ънлимитед"-германец пътува и в момента е в БГ,много е вероятно в сряда да е все още тук-удобно ли ще е да го взема с мен?,ако не е няма да се обидя,но е по-добре да го знам предварително


        Поздрави,
        Последно редактирано от cveti; 17-08-09, 20:24.
        търся си подписа....

        Коментар


        • До: На кръчма в сряда

          Ако успея да се върна на време в сряда от едно пътуване, ще се присъединя и аз към сбирката. То как да пропусне човек такова предложение

          Тони,
          Мони е прав, май е време вече да го видим тоя твой XR, че не можах да го разгледам много добре предишният път на връщане от Гърция , пък и може да те возим на връщане, ако сключиш една дълго подготвяна сделка с едни много симпатични съфорумци
          HONDA CBF1000

          Коментар


          • До: На кръчма в сряда

            Аз съм твърдо с колата. Аман от мотори. Има 2-3 свободни места така, че ако някой няма транспорт или го мързи да кара да се обади 0888487444. Относно чинии, чаши и т.н. предлагам за еднократна употреба, че лесно се мият после.


            Тони, не идвай с мотора, че ще вали, а и екипировка докато сложиш става дълга и широка, пък и гумите ще изтриеш, а са нови. Пък и кво толкова искат да го гледат не мога да разбера

            Мони, туй германче като дойде дали няма да иска после да остане в БГ, като види на какви подвизи сме способни

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение

              Мария,

              Въпросче?!....съфорумник от "Хоризонс Ънлимитед"-германец пътува и в момента е в БГ,много е вероятно в сряда да е все още тук-удобно ли ще е да го взема с мен?,ако не е няма да се обидя,но е по-добре да го знам предварително


              Поздрави,
              Мони, въпросът е абсолютно излишен. Давай го съфорумника.

              И така дотук Бойко, Вики, Димо, Мони + германеца, Тануцо, Тони (sete15), Жоро ХR.

              Другите да се обаждат, за да знаем за мръвките - 10 кила ли, 20 ли ?
              Който не се е обадил пак е добре дошъл
              Също така моето дете ще е вкъщи, така че ако някой би желал да вземе и своите...
              Последно редактирано от giorgio; 18-08-09, 11:09.
              Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

              Коментар


              • До: На кръчма в сряда

                След колко часа да заповядаме ?
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • До: На кръчма в сряда

                  За съжаление, мене ме отпишете няма да успея да се върна навреме най-вероятно
                  Приятно изкарване на всички
                  HONDA CBF1000

                  Коментар


                  • До: На кръчма в сряда

                    Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                    След колко часа да заповядаме ?

                    Е..... това зависи от това колко е бърз XR-а...

                    Поздрави,
                    търся си подписа....

                    Коментар


                    • До: На кръчма в сряда

                      Тони, нещо те взеха за мезе с ХРа, а?
                      Изглежда наистина не знаят възможностите на тая машина!

                      Коментар


                      • До: На кръчма в сряда

                        Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                        Тони, нещо те взеха за мезе с ХРа, а?
                        Изглежда наистина не знаят възможностите на тая машина!
                        Не бе , те ги знаят,ама той вече по-често ходи на мото-сбирки с кола доколкото чувам.
                        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                        Коментар


                        • До: На кръчма в сряда

                          Аз съм 50/50 с идването но месо много не ям, наблягам на колата,ама вие знаете.Ще се радвам да ви видя,но........
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • До: На кръчма в сряда

                            Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                            Аз съм 50/50 с идването но месо много не ям, наблягам на колата,ама вие знаете.Ще се радвам да ви видя,но........
                            И на кафффето....
                            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                            Коментар


                            • До: На кръчма в сряда

                              Хахахах, XR-a "бега" много
                              Утре съм там с него и ще има демонстрации
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: На кръчма в сряда

                                Да обобщя : довечера след 18 часа.
                                Аз ще напазарувам, Бойко и Вики ще вземат алкохолно и безалкохолно
                                Който иска да се включи идва на Кокалянско ханче и звъни на 0886 20 90 60.
                                Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X