Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: На кръчма в сряда

    Добре се получи на ханче Кокаляне. Дори Димо и Мария успяха да дойдат от Белград и да ни подразнят малко колко хубав е бил концерта. Радвам се, че се запознах с Жоро и Тануцо. Сега давайте предложения за идната сряда, че нещо не мога да се сетя. Нямам против пак да сме на Кокаляне.

    Коментар


    • #17
      До: На кръчма в сряда

      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
      Радвам се, че се запознах с ...
      Също и аз със вас.

      Сега давайте предложения за идната сряда, че нещо не мога да се сетя. Нямам против пак да сме на Кокаляне.
      Където кажете. Спомена се нещо за 31ви, Пауновата, Стената, ако искате там, ако искате из ГрадО.
      На горе към нас е хубаво, че след работния ден може да се разпусне малко с мотора по хубавите завои.

      Коментар


      • #18
        До: На кръчма в сряда

        @rumbata
        Румене, ти к'во се заяждаш с мен Тоя не са го брали зелен
        Тоя още не са го брали дет' се вика ..

        Маршрутката Белград-Кокаляне успешно пристигна, но половината от отбора си беше тръгнал ...
        Що така бе хора. И бирата топла и кифтетата - студени, щото-плескавици

        Змей, това ша ми са броили за събор ?
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #19
          До: На кръчма в сряда

          Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
          ...
          Змей, това ша ми са броили за събор ?
          Тц.

          Коментар


          • #20
            До: На кръчма в сряда

            Сряда наближава, а още никой не дава предложение. Това означава ли, че пак сме на ханче Кокаляне.

            Коментар


            • #21
              До: На кръчма в сряда

              Имам предложение:
              Тази сряда, да се замени с вторник, т.е. утре.
              Утре вечер, в Приморско, по-точно край Приморско, в местноста Стамопол, по-известна като "Перла", ще се открива мотоизложение...
              Ако не друго, то поне това на плаката си струва:

              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #22
                До: На кръчма в сряда

                Тануцо спомена, че на "Стената" му е харасало, ако искате там? Разходката е 30-тина километрова от околовръстното.

                Коментар


                • #23
                  До: На кръчма в сряда

                  Аз съм ОК за Стената. Може да се седне и вътре и отвън и храната става, но ако е далече за останалите...
                  Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: На кръчма в сряда

                    Giorgio, то хубаво това дето предлагаш, ама май ще сте само двамата със Змея, щото другите сме си тук

                    А за стената, аз съм ОК, ама тя е ясна работата. Стъпка по стъпка и накрая ще се озовем в Пасарел Жоро, що направо не кажеш къде е пасарелската кръчма, 'ми ни мъчиш бавно и полека
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #25
                      До: На кръчма в сряда

                      Стенета е един баир и 10-тина завоя след Пасарел :-)
                      Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: На кръчма в сряда

                        Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                        Giorgio, то хубаво това дето предлагаш, ама май ще сте само двамата със Змея, щото другите сме си тук ...
                        Димо, нали щеше да си направиш плана за седмицата така, че да си тук във вторник?
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #27
                          До: На кръчма в сряда

                          Първоначално публикуван от Maria R1100GS Преглед на мнение
                          Стенета е един баир и 10-тина завоя след Пасарел :-)

                          Добре де, кажете ни къде искате да ни заведете в крайна сметка и да караме направо натам Самоков ?
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • #28
                            До: На кръчма в сряда

                            Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение

                            Добре де, кажете ни къде искате да ни заведете в крайна сметка и да караме направо натам Самоков ?

                            Стената е за заблуда на противника...1-2 седмици там и после Жоро ще каже - абе айде стига сте се разкарвали чак до там, знаете ли каква хубава кръчма има в Пасарел
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • #29
                              До: На кръчма в сряда

                              Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                              Giorgio, то хубаво това дето предлагаш, ама май ще сте само двамата със Змея, щото другите сме си тук
                              Ааааааа, не - Змея ще си е в Русе утре

                              Коментар


                              • #30
                                До: На кръчма в сряда

                                Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                                Стената е за заблуда на противника...1-2 седмици там и после Жоро ще каже - абе айде стига сте се разкарвали чак до там, знаете ли каква хубава кръчма има в Пасарел
                                Разконспириран

                                п.п. То за мене даже е "по-лошо", защото вие ще раздвижите по завоите, а аз съм на място

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X