От: На кръчма в сряда
За утре вечер имаме ли нагласа? 07.03
За утре вечер имаме ли нагласа? 07.03
досегашните сбирки бяха в Дон Домат на кръстовището между ул. Велчо Атанасов и ул. Каймакчалан. На мен ми е малко далечко, но може и там (познато е за повечето), нямам претенции за място, както и всяко друго предложение се приема добре.
Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар