От: На кръчма в сряда
От 1900ч?
От 1900ч?
)
в тоя сняг дето падна тия дни. Та ще да има и нови попълнения като мен например, стига да е докато са почивните дни че после ангажименти преди и след работа всеки ден и трудно е.
Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар