Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка за първи асфалтов мотор...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

    Готин мотор! Но 2001 година вече модела е 955, а не 900. Разликата е 18 коня и към 8 нютонметра въртящ момент. Като гледам на този страничните капаци май е модела 955, което мисля, че е по-добре. И ауспуха на този на снимката е тунингов.
    Може би към края на тази година, или в началото на другата 2014 в България ще има фирма официален представител на Триумф.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #62
      От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      Готин мотор! Но 2001 година вече модела е 955, а не 900. Разликата е 18 коня и към 8 нютонметра въртящ момент. Като гледам на този страничните капаци май е модела 955, което мисля, че е по-добре. И ауспуха на този на снимката е тунингов.
      Може би към края на тази година, или в началото на другата 2014 в България ще има фирма официален представител на Триумф.
      Благодаря Владич! Дааа, струва си... Все някакви екзотики ме влечат мене...То Tiger-и, Multistradi, а май трябва да взема първия. който ми попадне, и да карам, да карам, докато разбера, какво искам...

      Коментар


      • #63
        От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

        Това голямо туристическо ендуро на Триумф е много добро начало! Към Дукати аз съм малко резервиран. Странни мотори, скъпи, с тежка и скъпа поддръжка и странен дизайн. Определено не са за всеки, но ако много те кефят и ако можеш да си го позволиш.... Ако трябва аз да избирам от италиянски марки мотор, аз бих избрал Мото Гуци, може би Грисо, или Брева, или Калифорния... Това са някакви мои мечти. Ти ще си вземеш, каквото ти си харесаш.
        Последно редактирано от ВладиЧ; 03-06-13, 15:56.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #64
          От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Това голямо туристическо ендуро на Триумф е много добро начало! Към Дукати аз съм малко резервиран. Странни мотори, скъпи, с тежка и скъпа поддръжка и странен дизайн. Определено не са за всеки, но ако много те кефят и ако можеш да си го позволиш.... Ако трябва аз да избирам от италиянски марки мотор, аз бих избрал Мото Гуци, може би Грисо, или Брева, или Калифорния... Това са някакви мои мечти. Ти ще си вземеш, каквото ти си харесаш.
          Съжалявам, че не си тука наблизо, да пообиколим... Tiger-a определено ми харесва, за Дукатито въобще не съм още толкова печен моторджия, а и бюджета ми е по-скромен 2-3000 евра...

          Коментар


          • #65
            От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
            Freewind-a е много добро моторче за градско и незабързано извънградско.
            Поддръжка, клоняща към 0 (2л масло на 6х км без нужда от доливане), супер здрав двигател, нисък разход(до 5), удобен, намират се на много изгодни цени.
            Въздушно-маслено охлаждане с огромен радиатор, изключващ вероятността от прегряване.
            Понеже наскоро реших да вземам БМВ Ф650ГС, но изпуснах екземпляра който исках, пробвах фрееуинда на един познат и останах очарован! Много леко и удобно моторче ми се видя за каране. Допада ми че няма мн. електроника по него.
            Даже харесах един екземпляр по обява за продажба, но се оказа в гр. Ловеч. Така че ще помоля за помощ някой съфорумец от Ловеч за оглед, ако е възможно!

            Коментар


            • #66
              От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

              Мотора в Ловеч , ако е черен и е на Венци Пиронков, е в уникално състояние...този търговец превъзхожда плевенските, а машината е нова ,поддържана и екипирана с всичко...Мотора съм го гледал многократно, пазарил съм гоза приятел и пр...но още си стои там... Който го вземе няма да съжалява.

              Коментар


              • #67
                От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                Първоначално публикуван от tsb Преглед на мнение
                Понеже наскоро реших да вземам БМВ Ф650ГС, но изпуснах екземпляра който исках, пробвах фрееуинда на един познат и останах очарован! Много леко и удобно моторче ми се видя за каране. Допада ми че няма мн. електроника по него.
                Даже харесах един екземпляр по обява за продажба, но се оказа в гр. Ловеч. Така че ще помоля за помощ някой съфорумец от Ловеч за оглед, ако е възможно!
                Е, каква електроника да има. Това си е мотор с техонологии от 80-те, от времето когато се правеха здрави.
                Само запалването и таблото са електронни, като не знам да има проблеми с нито едното, поне със запалването със сигурност.
                Ако си купиш такъв, пиши ми ЛС да ти кажа единствения проблем, който се оправя за половин час за без пари.

                Коментар


                • #68
                  От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                  Колко са голeми разликите между 650 и F800GS ?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                    БМВ има поне 5 модификации на 650 кубикови мотори от F и G сериите, плюс един 650 кубиков скутер. Така че има разлики. http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/bmw.htm В този линк ги има всичките модели на БМВ.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #70
                      От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      Е, каква електроника да има. Това си е мотор с техонологии от 80-те, от времето когато се правеха здрави.
                      Само запалването и таблото са електронни, като не знам да има проблеми с нито едното, поне със запалването със сигурност.
                      Ако си купиш такъв, пиши ми ЛС да ти кажа единствения проблем, който се оправя за половин час за без пари.
                      оказа се че това сузуки в ловеч ич не го бива начи.....,, нещо не мога да намеря читав фрийуинд.
                      Обаче намерих един приличен трансалп 2003.....

                      Коментар


                      • #71
                        От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                        Първоначално публикуван от yoyoma Преглед на мнение
                        Мотора в Ловеч , ако е черен и е на Венци Пиронков, е в уникално състояние...този търговец превъзхожда плевенските, а машината е нова ,поддържана и екипирана с всичко...Мотора съм го гледал многократно, пазарил съм гоза приятел и пр...но още си стои там... Който го вземе няма да съжалява.
                        Да - Сузуки Фреийуинда в Ловеч е на Венци. Но, позволи ми да не се съглася с теб- моторо не е в уникално състояние. Едва запали- с много зор! С него е падано, пребоядисвани са задните кори които покриват ауспуха, счупена е ръчката на съединителя, усукана е задната част на рамата, която държи задната гума, в следствие на което като започне да работи мотора мирише на изгоряла пластмаса - заради усукването - в ауспуха се допират пластмасови елементи, намиращи се под седалката които се топят, оборотите се променяха и т.н. С две думи - мотора има ДОСТА забележки. Такова сузуки видях в Хасково при друг търговец в много по-добро състояние. Палеше от половин оборот. Работеше като часовник, .Само че при изгасването на мотора се чуваше някакво доста неестествено тракане долу в ляво на двигателя.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                          Приятел, казвам го от моя гледна точка, а не да те заблудя.Просто моят мотор дойде при мене в много по- окаяно състояние от този. На вид е много хубав , това което ме беше трогнало, че даже инструментите му са под седалката,дисковете и накладките като нови, а моя беше обран до шушка и беше падано , но ето вече 6-7 години си караме и с падаме и пак си караме...Пожелавам ти късмет!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                            Първоначално публикуван от yoyoma Преглед на мнение
                            че даже инструментите му са под седалката,дисковете и накладките като нови,
                            това и тука е рядко срещано... иначе ако ги попиташ имат...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X