Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка за първи асфалтов мотор...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

    С 3000 лв и ако си под 1,80 - фриуинд, тенере хт или хтз , тдм, трансалп600 , ако си над 1.80 супертенере колкото може по нова година .
    С 4500 лв и ако си под 1,80 - бмв гс/цс 650 , трансалп 650 , тдм , ако си над 1,80 варадеро , капонорд ,тигър(споменавам го без да го препоръчвам)

    Коментар


    • #47
      От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

      Freewind-a е много добро моторче за градско и незабързано извънградско.
      Поддръжка, клоняща към 0 (2л масло на 6х км без нужда от доливане), супер здрав двигател, нисък разход(до 5), удобен, намират се на много изгодни цени.
      Въздушно-маслено охлаждане с огромен радиатор, изключващ вероятността от прегряване.

      Коментар


      • #48
        От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

        Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
        С 3000 лв и ако си под 1,80 - фриуинд, тенере хт или хтз , тдм, трансалп600 , ако си над 1.80 супертенере колкото може по нова година .
        С 4500 лв и ако си под 1,80 - бмв гс/цс 650 , трансалп 650 , тдм , ако си над 1,80 варадеро , капонорд ,тигър(споменавам го без да го препоръчвам)
        V-Strom-а къде се класира ? Просто ми е любопитно на каква цена е в България.
        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

        Коментар


        • #49
          От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

          Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
          V-Strom-а къде се класира ? Просто ми е любопитно на каква цена е в България.
          под 5500 лв. не съм го виждал! иначе отговаря на изискванията на колегата пуснал темата.
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #50
            От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

            Аз също се чудех какъв да ми е първия мотор преди 5 години,моя го харесах го на външен вид ,и не сбърках качих се на него и си казах това е моя мотор! Преди това се качвах и на други но гледах да си тръгна по най бързия начин, не че не са били хубави просто не бяха моите мотори!Това бих те посъветвал и ти да направиш,качи се на тези които си избрал и сам ще получиш отговор!Аз се спрях на bmw f 650 gs 2002г. ще кажа защо ; беше ми удобен по моите габарити аз съм 172 а bmw-ето е с ниска седалка а в същото време е и висок и става за по недостъпни полянки, другото нещо което ми допадна е разхода около 4 на 100 .От опит мога да кажа че този мотор е удобен и за двама возещи което е важно! До 140 километра в час е комфортен ,в града е маневрен а и става за по дълги пътувания,като мощност на мене ми е достатъчен а с моята приятелка сме около 160 кила на моя му врътнах 35 000 км. не съм имал ремонти освен дребни неща като смяна на жилото за газта и кабел за клаксона беше се пречупил!Смених и стъклото с по високо! карам го 5 години и не мисля да го сменям! Успех в избора!
            Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

            Коментар


            • #51
              От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

              То и при мен е чудене и маене още... и накрая май ще взема Африка след 2000 г. на 20-30 х. км има... Трансалпа нещо ми малее... Ама то тук и черни пътища няма, а с Африка на асфалт?! И са почти на едни пари с BMW R850 GS или F650 GS - 52 kW (71 PS) пък е 798 см3, само дето км. са им повече... Нещо по-асфалтово май ми трябва?!
              A сега де... Помагайте!
              Последно редактирано от ivied; 25-04-13, 11:03.

              Коментар


              • #52
                От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                FJR на Ямаха(ама май не е за първи)

                Коментар


                • #53
                  От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  ТДМ-а никога не е бил перфектен и прост мотоциклет. Ако искате ще ви разкажа по-подробно за добрите и лошите му страни, макар че не виждам, защо трябва да се обръща, чак толкова внимание на този модел тук.
                  Човека си търси мотор. Трябва да пробва, защото едва ли с мнения от форума ще уцели точно, какво му харесва и пасва на него.
                  Много е важен и "фън" фактора при покупката на мотоциклет. Мотора не е само двигател, тегло и конски сили!
                  Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                  То и при мен е чудене и маене още... и накрая май ще взема Африка след 2000 г. на 20-30 х. км има... Трансалпа нещо ми малее... Ама то тук и черни пътища няма, а с Африка на асфалт?! И са почти на едни пари с BMW R850 GS или F650 GS - 52 kW (71 PS) пък е 798 см3, само дето км. са им повече... Нещо по-асфалтово май ми трябва?!
                  A сега де... Помагайте!
                  Ако ще е асфалтово, защо не Hornet, например?
                  Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                    Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
                    Ако ще е асфалтово, защо не Hornet, например?
                    Бива! Ама и аз се оглеждах за Хорнет па си взех XJ600. Даже 91-ва!! Хич даже НЕ съжалявам. Ма следващият ще е сигурно XJR1300 ( в краен случай 1200). Ако е Хонда ще е CB X11.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                      Само да не е гол... XJR1300 ми харесва,
                      но и той е без слюда, май...

                      Гледах един Хорнет 1000сс,



                      както и една Yamaha FZ 1 - видя ми се истинско чудо, ама и те без слюда.


                      Ако трябва да избирам от трите - без опит и каране - разбира се, определено ще е XJR1300. Има нещо класическо.
                      Последно редактирано от ivied; 02-05-13, 11:59.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                        Само да не е гол... XJR1300 ми харесва, но и той е без слюда, май... Гледах един Хорнет 1000сс, както и една Yamaha FZ 1 - видя ми се истинско чудо, ама и те без слюда.
                        Puig лекува тези недостатъци. Аз след доста чудене взех CBF1000. Малко тежичък, но върви перфектно.
                        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                          Suzuki Xf 650 Freewind- невероятно здрав и непретенциозен, с възможност да се регулира окачването според ръста и теглото и много евтин..Всъщност вземи каквото искаш но не се отказвай от него и го карай докато се научиш.Цените им са повече от скромни затова и не смятам да продавам моя - намират се супер мотори за около 2000 лв за машина 1997-2001.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                            За евтин - евтин е - видях... има и много запазени... обаче... 25 kW (34 PS) малко са...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              обаче... 25 kW (34 PS) малко са...
                              Нещо има някъде някакво объркване според мен. По скоро е 35kW поне такива спецификации намирам по разните му сайтове.
                              Другата възможност е да съществува насилсвено кастрирана модификация, с цел възможност за управляние със съответната категория свидетелство.
                              Калин - О88 б579I9I
                              Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Препоръка за първи асфалтов мотор...

                                Имам едно питане за марката Триумф. Екзотична ли се явява? Няма да го карам в БГ, така, че проблем с частите не би трябвало да има...
                                Хареса ми един Triumf Tiger 900 - 2001 г. и сега мисля по въпроса - ще отида да го огледам и покарам, ама честно казано нямам голям опит и ще си е чисто субективно мнение. няма май и много писано за тази марка...
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от ivied; 03-06-13, 12:43. Причина: Tiger 900

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X