Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дивото зове 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дивото зове 2011

    Чудесен пътепис, БРАВО! Имам чувството, че съм гледал научно-популярен филм, толкова беше увлекателно и интересно. Бъди здрав и ни радвай с още много подобни произведения!!!

    Коментар


    • От: Дивото зове 2011

      Първоначално публикуван от be4kata Преглед на мнение
      Чудесен пътепис, БРАВО! Имам чувството, че съм гледал научно-популярен филм, толкова беше увлекателно и интересно. Бъди здрав и ни радвай с още много подобни произведения!!!
      Благодаря за пожеланията колега . За мен е чест ако този пътепис е повод за твоят първи постинг, така че добре дошъл

      Намерих снимките които бяха направени по времето на подготовката--не знам дали ще има интерес, те показват касапницата по време на смяната на цилиндъра.

      Коментар


      • От: Дивото зове 2011

        Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
        Намерих снимките които бяха направени по времето на подготовката--не знам дали ще има интерес, те показват касапницата по време на смяната на цилиндъра.
        Разбира се, че ще има интерес! Давай каквото имаш.

        Коментар


        • От: Дивото зове 2011

          Хич недей да се чудиш.Със сигурност ще има интерес

          Коментар


          • От: Дивото зове 2011

            Здравейте колеги, няколко пъти препрочетох пътеписа-приключение на колегата! Прочетох и отзивите на всички читатели и съпричасници на приживаното. Е.... не се сдържам и аз да кажа едвно завидно "Браво!". Уникално изживяване, представено по перфектно-увлекателен начин,който си му идва отвътре на колегата. Както се казва в днешните дни не е богат този който има пари,а този който има свободно време! А аз бих допълнил - свободно време в което да постигнеш част от мечтите си и да ги споделиш!
            Още венъж БРАВО!!! Въздействието е до такава степен вдъхновяващо,че ми идва на мига да потегля.......

            Коментар


            • От: Дивото зове 2011

              Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
              До Purple Elephant:
              Колега! Даже това обръщение ми се струва неуместно след такова приключение зад гърба ти и моят скромен опит. Много ми е интересно, какви ще бъдат следващите ти "разходки", ако това ти е била първата. Искам да ти благодаря най-искренно за това, че сподели преживяването си със нас и с нетърпение чакам следващият ти пътепис. Ако имаш път към Москва обади се.
              Най-искренни благодарности.....
              Колега Пешунов-пращам лично. Очертава се пребиваване в Москва за около 10-ина дни.

              Коментар


              • От: Дивото зове 2011

                И аз да се включа с благодарност за хубавият пътепис!

                Чакаме продължение от Русия

                Коментар


                • От: Дивото зове 2011

                  Първоначално публикуван от physiomed Преглед на мнение
                  Здравейте колеги, няколко пъти препрочетох пътеписа-приключение на колегата! Прочетох и отзивите на всички читатели и съпричасници на приживаното. Е.... не се сдържам и аз да кажа едвно завидно "Браво!". Уникално изживяване, представено по перфектно-увлекателен начин,който си му идва отвътре на колегата. Както се казва в днешните дни не е богат този който има пари,а този който има свободно време! А аз бих допълнил - свободно време в което да постигнеш част от мечтите си и да ги споделиш!
                  Още венъж БРАВО!!! Въздействието е до такава степен вдъхновяващо,че ми идва на мига да потегля.......
                  Колега, ако този пътепис беше повода да се регистрираш тук, това само може да ме трогва.... Благодаря най-искрено за отзивите, и когато потеглиш всички ще се радваме да четем пътепис


                  Първоначално публикуван от bigimot Преглед на мнение
                  И аз да се включа с благодарност за хубавият пътепис!

                  Чакаме продължение от Русия
                  Мерси--продължение в Русия има и още как!!! Колегата Пешунов се постара за продължението на бирената екскурзия:



                  Колега Пешунов, благодаря за това че се срещнахме и запознахме тук в Москва, в резултат на което се чувствам по-добър като човек...
                  Спасибо тебя!!!
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Purple Elephant; 04-04-12, 04:47.

                  Коментар


                  • От: Дивото зове 2011

                    Аз трябва да ти благодаря Сашо ( Purple Elephant). Знай, че имаш още един приятел, на когото можеш да разчиташ!
                    HONDA XL650

                    Коментар


                    • От: Дивото зове 2011

                      Purple Elephant, чак сега попадам на този пътепис! Страхотни снимки и страхотен разказ - пропътувах цялото чудо с вас, да знаете! Даже на снимката с крачола с комарите се усетих, че се почесвам Благодаря за споделеното! Тук слагам покланящ-се-емотикон-който-те-черпи-с-бира-и-лос-на скара /май нямаме такъв във форума..за сега/
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Дивото зове 2011

                        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                        Purple Elephant, чак сега попадам на този пътепис! Страхотни снимки и страхотен разказ - пропътувах цялото чудо с вас, да знаете! Даже на снимката с крачола с комарите се усетих, че се почесвам Благодаря за споделеното! Тук слагам покланящ-се-емотикон-който-те-черпи-с-бира-и-лос-на скара /май нямаме такъв във форума..за сега/
                        Искрено благодаря за хубавите отзиви
                        Би трябвало да добавя епилог, че някои неща които се случиха оттогава са директна последица от срещи и събития по времето на това пътешествие.

                        Коментар


                        • От: Дивото зове 2011

                          Ожени се за сервитьорката?
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Дивото зове 2011

                            Давай епилога, че стана още по-интересно; освен това нищо не разбрах за ходенето в Русия?!
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • От: Дивото зове 2011

                              Здравей ! До сега ях изчел всички възможно пътеписи с мотори във форума, но твоя наистина ме впечатли достатъчно, че да го прочета два пъти. Може да не пиша тук, но чета като за двама ! Успех в следващите пътешествия и с удоволствие ще очаквам пътеписи като този. Имам и един въпрос ? Изглежда Кавазаки KLR е доста често срещано при вас зад океана. Ако трябваше да избереш друг мотор за пътешествие с тези размери какъв мотор би избрал ?

                              Коментар


                              • От: Дивото зове 2011

                                Първоначално публикуван от agyulev Преглед на мнение
                                Здравей ! До сега ях изчел всички възможно пътеписи с мотори във форума, но твоя наистина ме впечатли достатъчно, че да го прочета два пъти. Може да не пиша тук, но чета като за двама ! Успех в следващите пътешествия и с удоволствие ще очаквам пътеписи като този. Имам и един въпрос ? Изглежда Кавазаки KLR е доста често срещано при вас зад океана. Ако трябваше да избереш друг мотор за пътешествие с тези размери какъв мотор би избрал ?
                                Благодаря искрено за интереса колега!!
                                За пътешествия--че има, има, ама кой да седне да пише пътепис...

                                Kawasaki KLR е наистина много често срещан мотор тук. Части има навсякъде на сравнително достъпни цени в сравнение с други марки, освен това aftermarket аксесоари има в изобилие. А и мотора е сравнително прост като поддръжка. Иска ми се да вярвам че откакто го взех доста неща понаучих относно поддръжка.

                                Ако трябваше да взема друг мотор за Аляска, бих избрал старият модел KLR, като на колегата. По около 2000-2500 долара са на тукашния пазар, и за тази цена можеш да го тряскаш без да се притесняваш.

                                Още по-добър избор според мен е Suzuki DR-650. Също едноцилиндров, но доста по-лек, и още по-лесен за поддръжка с въздушно охлаждане.

                                Други удачни избори в тази кубатура са Suzuki VStrom 650 (в България се знае като DL 650), и BMW F650GS. Отначало се бях уговорил да купя F650GS, но така и не стана. И без това нямам гараж да съхранявам такава хубава машина.

                                От тези които ги няма тук в САЩ бих желал новото Tenere 660, вечния Dominator 650, Transalp 600, или BMW Funduro F650. Много от готините мотори които се намират в Европа, тук ги няма. Тези са по-подходящи за пътешествие из Европа според мен, поради наличието на части.

                                За пътешествие в Русия Honda Transalp или Africa Twin са удачни избори според мен поради популярността им там.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X