Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дивото зове 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дивото зове 2011

    Благодаря за споделеното приключение! Пожелавам ти още много такива!
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • От: Дивото зове 2011

      От всичко най ме впечатли реда и чистотата

      Като си знам при нас как всичко е покъртено ръждиво и осеяно с боклуци кой им чисти на тези хора толкова километри пътища.

      Поздрави колега но такива пътища без дупки и без прашуляци правят впечатление
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • От: Дивото зове 2011

        Много увлекателен пътепис.
        Поздравления!
        BMW F800GS

        Коментар


        • От: Дивото зове 2011

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          От всичко най ме впечатли реда и чистотата

          Като си знам при нас как всичко е покъртено ръждиво и осеяно с боклуци кой им чисти на тези хора толкова километри пътища.

          Поздрави колега но такива пътища без дупки и без прашуляци правят впечатление
          + 1

          благодаря за увлекателния пътепис , пожелавам Ви възможност и време за още такива приключения.

          Коментар


          • От: Дивото зове 2011

            И аз благодаря колега.Със сигурност ще препрочитам увленателния ти пътепис , още много пъти. БЛАГОДАРЯ!

            Коментар


            • От: Дивото зове 2011

              ...искаме още.
              Комплиненти за хубавият разказ и картинки.
              Благодаря ,че сподели.
              Поздрави.
              I am just a simple man.

              Коментар


              • От: Дивото зове 2011

                С много голям интерес и вълнение четох този пътепис.Благодаря колега че сподели преживяното с нас,и ни направи съпричастни към това интересно пътуване. За твое здраве и дано Бог ти даде сили да направиш още много такива пътешествия.

                Коментар


                • От: Дивото зове 2011

                  И аз Благодаря от сърце за споделеното )) С пожелания за още такива пътешествия! Respect
                  Последно редактирано от sidekick; 21-01-12, 18:34. Причина: Правописна грешка
                  Визия без действие е красив сън.
                  Действие без визия е кошмар.

                  Коментар


                  • От: Дивото зове 2011

                    Скъпи колеги--благодаря най-сърдечно за вашите интерес и коментари. Възможността да споделя пътешествието с вас като че ли ме накара да изживея наново всичко което се беше случило. Да си призная че докато напиша всичко се озорих --не знам дали да се наема с такава дълга отпуска следвашия път...

                    Коментар


                    • От: Дивото зове 2011

                      Колега, имате дар слово и обикаляте невероятни места. Факта, че ги споделяте с нас по този увлекателен начин Ви прави чест, така че с нетърпение ще чакаме още някой разказ от Северна Америка.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Дивото зове 2011

                        Благодаря и аз.
                        Накъде по горе стана дума за втори преглед на снимките. Разбира се , не сега, може и след месеци.
                        Но е уместно да се разгледат в детайли някои характерни места от пътуването.
                        До тук приключението като цяло, по-нататък - акценти.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: Дивото зове 2011

                          Purple Elefant,

                          Поздравления за страхотното пътуване и начина, по който си го описал. Действително това са места, по които повечето от нас няма да идат, така, че поне виртуално да ги посетим.

                          Няколко неща , които ми направиха впечатление. Много чисто и подредено. Дори и в затънтените места ,където в други държави е направо бардак. Изключително красива природа. Много вкусна изглежда храната, която си снимал. Предполагам, че наистина е такава.

                          Най-важното - хората. бил съм няколко пъти в Щатите и ми е направило впечатление. Забележете колко усмивки има по лицата им. Винаги са готови да ти помогнат с информация или нещо друго. Любезни са. Не съм живял зад океана, но ми се струва, че наистина имаме малко различна представа за тези хора.

                          И наистина, ако това ти първото пътешествие, какво ли ще последва нататък ?

                          Коментар


                          • От: Дивото зове 2011

                            Браво!!!
                            Страхотен пътепис, много увлекателен и с много полезна информация, а и приключението си го бива
                            Природата и снимките са чудесни, много е красиво, абе всичко е 6+++
                            Човекът е човек, когато е на път...

                            Коментар


                            • От: Дивото зове 2011

                              Невероятно приключение беше и за мен, благодаря ти за чудесния пътепис. Това е една мечта към която и аз съм се устремил.

                              Коментар


                              • От: Дивото зове 2011

                                Колега , наистина това което си направил като пътепис е невероятно , благодаря за възможноста да видим други страни през твоите очи, малко са хората като теб и малко хора биха си позволи да направят такъв поход. За това искрени и сърдечни благодарности .
                                Не всичко,което е с две БУЗИ ,е лице !
                                ТЕЛ. нула88седем7шест4дведве8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X