Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за каска ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за каска ...

    SJ нямат проблем с лепенките, а с пластамасариите. Чупят се като спагети.
    За мен най-голямата екстра е дистанционното управление. Снимаш, когато видиш нещо интересно, без да пускаш ръка от кормилото и да търсиш да налучкаш бутона на камерата.

    Коментар


    • От: Въпрос за каска ...

      Дистанционното за тези камери наистина е толкова полезна джаджа, колкото и пинлока за каската
      Включената опция за "палене" на камерата от дистанционно обаче "гори" ток.
      Та трябва да се има предвид, че "яде" батерия дори когато камерата не работи.
      Когато заработи вече няма значение.
      Та не е хубаво тази опция да стои винаги включена.
      Иначе е страхотно удобство ако камерата е на каската или на място, което не може да се достигне в движение.

      Враг усраине

      Коментар


      • От: Въпрос за каска ...

        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
        Дистанционното за тези камери наистина е толкова полезна джаджа, колкото и пинлока за каската
        Включената опция за "палене" на камерата от дистанционно обаче "гори" ток.
        Та трябва да се има предвид, че "яде" батерия дори когато камерата не работи.
        Когато заработи вече няма значение.
        Та не е хубаво тази опция да стои винаги включена.
        Иначе е страхотно удобство ако камерата е на каската или на място, което не може да се достигне в движение.

        Нали точно това казвах в предишен пост.

        Коментар


        • От: Въпрос за каска ...

          Да наистина, не съм обърнал достатъчно внимание на тази му част, явно [emoji106]
          Когато купувах това устройство четях по-внимателно [emoji6]

          Враг усраине

          Коментар


          • От: Въпрос за каска ...

            Имам том том бандит . Има си дистанционно , записва около два часа , и може да се зарежда без да се нарушава херметичността .

            Коментар


            • От: Въпрос за каска ...

              Аз да се изфръцкам с новата си шапчица, но имам питане относно камерата Том Том Бандит бива ли я, или да си ползвам го прото


              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • От: Въпрос за каска ...

                Като моя леген е . За камерата нищо не мога да кажа , стои захвърлена на рафта . Не ми спори да се правя на фотограф .

                Коментар


                • От: Въпрос за каска ...

                  Честито и със здраве.
                  WR 250 F, KLX 450 R

                  Нито съм вреден,
                  нито излишен.

                  Коментар


                  • От: Въпрос за каска ...

                    Тоя Шуберт май неше модуларен. Я сподели размер и колко пише, че тежи. Имам си нова шапка, ама знае ли човек. Принципно карам с Шой, ма Шуберт май е ОК.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Въпрос за каска ...

                      Напротив, модуларна е, тегло 1570гр. моя размер е L, модела на каската е Schuberth C3 PRO Еurpe.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:schuberth-yellow-europe-2.jpg
Прегледи:1
Размер:147.6 КБ
ID:5780914
                      Последно редактирано от drago varvar; 13-02-18, 11:38.
                      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                      Коментар


                      • Здравейте,
                        някой има ли преки впечатления от Schuberth E1 ?
                        Конкретно за шумоизолацията й, както и от тяхната комуникационна система. Интересуват ме съвсем практичните въпроси - до колко е добро качеството на връзката, чува ли се/чуват ли те добре, батерията как се държи...
                        ------------------

                        ... когда кто то тупой, это навсегда !

                        Коментар


                        • Schuberth ползват комуникационни устройства на SENA брандирани за тях.
                          SENA e корейска фирма, която е лидер в тази област.
                          И да не е най-добрата е от най-добрите.
                          От точно такъв, ОЕМ модел нямам впечатления, въпреки, че имам C3 Pro и за нея също има ОЕМ комуникатор, пак на SENA.
                          Точно за C3 Pro и ОЕМ комуникатора им имаше негативни отзиви на времето.
                          Доколкото си спомням имаше проблем с анатомията, в смисъл убивала на тила, причинявала дискомфорт.

                          Аз не съм се интересувал подробно понеже ползвам универсален комуникатор на тази каска, който стои изцяло отвън.
                          Нищо негативно не мога да кажа, работи прекрасно а това ми е второ устройство от тази фирма.

                          ОЕМ моделите за които питаш следва да имат много по-голям runtime, поне като гледам батериите.
                          Казано по друг начин - 1 ден езда и непрекъсната конферентна връзка / музика че и повече.
                          Ако не го ползваш нон стоп би трябвало да издържа много, много повече.

                          При универсалните модели не стоят така нещата - батериите са вградени в корпуса на интеркома и са с много малък капацитет.
                          1 ден езда обикновено им е в повече!
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • Благодаря, Еsper!
                            ------------------

                            ... когда кто то тупой, это навсегда !

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X