Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: BMW motorrad BG

    Ако може и аз да се присъединя с този модел.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:698%20Lime%20Green%201995.jpg
Прегледи:1
Размер:42.1 КБ
ID:5279411

    Коментар


    • #92
      От: BMW motorrad BG

      Честито! Дай малко впечатления...
      You'll never find out - I got no key hole....

      Коментар


      • #93
        От: BMW motorrad BG

        Май и в тази тема трябва да се разпиша f650gs '01, догодина по-голям и по-нов .
        София-Лозен, ако минава наблизо бира в добра компания не отказвам

        Коментар


        • #94
          От: BMW motorrad BG

          Здравейте ! всички притежатели на BMW.
          от 01 Август и аз станах горд притежател на една от прекрасните машини R1100 GS втора употреба е но до сега бях на пистов и това е разкош само да си правиш кефа докато пистовия е за по млади с по буйна кръв. Сега вече смятам че съм улегнал и ще си правя обиколки с приятели без да се напрягам. Това животно се кара много лесно настъпах го от София до Варна с междинно кацане в Търново за презареждане и ми легна на 5.7 на 100 километра. Смятам че се родих с този звяр и ако съм сам ще ми слезе още разхода. Бяхме 2 добичета по 110-120 кг.
          п.п. надявам се да се запозная с много притежатели на BMW в България и най вече в София да може да си джиткаме по пътищата.
          Георги BMW R1100GS

          Коментар


          • #95
            От: BMW motorrad BG

            Първоначално публикуван от gogo_danailov Преглед на мнение
            Здравейте ! всички притежатели на BMW.
            от 01 Август и аз станах горд притежател на една от прекрасните машини R1100 GS втора употреба е но до сега бях на пистов и това е разкош само да си правиш кефа докато пистовия е за по млади с по буйна кръв. Сега вече смятам че съм улегнал и ще си правя обиколки с приятели без да се напрягам. Това животно се кара много лесно настъпах го от София до Варна с междинно кацане в Търново за презареждане и ми легна на 5.7 на 100 километра. Смятам че се родих с този звяр и ако съм сам ще ми слезе още разхода. Бяхме 2 добичета по 110-120 кг.
            п.п. надявам се да се запозная с много притежатели на BMW в България и най вече в София да може да си джиткаме по пътищата.
            Честито, мотора мисля, че се сещам кой е. Mного пътешествия да направиш с него. И без пътепис да знаеш, че не си бемвист

            това ли е хубавеца

            Последно редактирано от drago varvar; 03-08-11, 21:29.
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • #96
              От: BMW motorrad BG

              Да това е красавеца до сега му навъртях 4300 км в България. Много е удобен и благодаря на предишния му собственик за перфектното му състояние. До сега карах пистов мотор но вече няма да се кача на пистарка от както се качих на GS-а.
              Георги BMW R1100GS

              Коментар


              • #97
                От: BMW motorrad BG

                Абе като че ли имаше друга тема за нови модели, но .....

                За сега има развитие на клюката за боксера с водно охлаждане.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-BMW-R1200GS-599x431.jpg
Прегледи:1
Размер:34.9 КБ
ID:5302522

                Това което гравитира в нета са две снимки:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-BMW-R1200GS-Spy1.jpg
Прегледи:2
Размер:65.5 КБ
ID:5302523

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-BMW-R1200GS-Spy2.jpg
Прегледи:2
Размер:66.9 КБ
ID:5302524

                Заглавието на които е "2012 BMW Street Bike Models Picture" Повече ми прилича на адвенчър от колкото на уличен, но...
                Видна е размяната на местата на главното предаване с генерацията. Другото ново за мен са предните спирачни апарати.
                При други сериит има така разположени с ляво FD и може да са заимствани от там, но все пак задната джанта е нова (може да е само обърната).
                Другото което се забелязва е липсата на ребра на цилиндъра, друга глава с обърната бобина и променена генерация. Чудя се какво ще се случи с килограмите.
                Не се вижда добре но е променено мястото на инжекцията и ми се струва и на прозорчето за масло.

                Козметичните промени не ги коментирам те са преходни. Примерно панелите около мигачите.
                Ето една интерпретация:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-BMW-R1200GS-water-cooled-render-white-635x476.jpg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5302525
                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                Коментар


                • #98
                  От: BMW motorrad BG

                  Водното охлаждане е най-голямата промяна според мен... което може само да качи цената на моя мотор

                  Ето още малко инфо, което бях пуснал още първите снимки като се появиха:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...77#post1500077
                  You'll never find out - I got no key hole....

                  Коментар


                  • #99
                    От: BMW motorrad BG

                    За мен прегряването не е проблем, не знам защо се напъват там.
                    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      По-малко вредни емисии за народите -> по-висока компресия -> необходимост от водно охлаждане
                      Повече мощност за народите -> по-висока компресия -> необходимост от водно охлаждане
                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                        ......
                        Повече мощност за народите -> по-висока компресия -> необходимост от водно охлаждане
                        Пууу че съм рус. Абсолютно си прав.

                        Ма те много докачливи арийците, не могат да преглътнат мултистрадата .
                        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Бе те тихомълком подминаваха Tiger 1050, ама сигурно няма как да подходят така и към Мултистрада 1200

                          Ама ако арийците действително се напъват на Мултистрада-та, отиде имиджа на GS-а като ултимативния кросоувър

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Здравейте!
                            имам една идея имам свободна машина която не съм я спирал от 2 години и хайде да си направим сайт за BMW и да си качваме важни работи не е голяма машината с 2 броя 72гигабаитови диска скъзи на раид 1 (до скоро се търкаляше един сайт но собственика му взе друга машина и сега тази ми е бонус), която е идеална за малък сайт и вярвам че със ваша помощ ще успеем да си направим един полезен, добър и богат на информация сайт за нас.
                            Ако имате интерес скайпа ми е gogo_danailov или на емейла ми gdanailov@gmail.com
                            Георги BMW R1100GS

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              Първоначално публикуван от gogo_danailov Преглед на мнение
                              Здравейте!
                              имам една идея имам свободна машина която не съм я спирал от 2 години и хайде да си направим сайт за BMW и да си качваме важни работи не е голяма машината с 2 броя 72гигабаитови диска скъзи на раид 1 (до скоро се търкаляше един сайт но собственика му взе друга машина и сега тази ми е бонус), която е идеална за малък сайт и вярвам че със ваша помощ ще успеем да си направим един полезен, добър и богат на информация сайт за нас.
                              Ако имате интерес скайпа ми е gogo_danailov или на емейла ми gdanailov@gmail.com
                              Аз съм качил някой полезни неща на тукашния ftp server ако има интерес може да кача още неща
                              папка /churov/BMW_R_diska/.
                              Последно редактирано от gulemetov; 28-09-11, 20:53.
                              Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                Здравейте отново!
                                знам че в това ftp: /churov/BMW_R_diska/ има много полезни неща но се занимавам с електроника през свободното време и се чудя с какво да се захвана. От известно време ми се въртеше идея да си направя километраж както на мен ми хареса. На едно приятелче направих за неговия мотор искаше оборотомер цифров направих му където оранжевия и червения сектор могат да се регулират от какви обороти да почне да свети. Аз се прибрах след един събор със стария мотор на ремарке без опашка бях си направил от трицветните светодиоди панаирджийска барака отдолу вместо подкалник на опашката при натискане на предна спирачка се появява червен надпис СТОП (STOP) и се движи надолу при натискане на крачната спирачка надписа се движи нагоре при ляв мигач се появява жълто-оранжева стрелка на ляво и де придвижва наляво при дясна се движи надясно един руснак го хареса и ми брои 2000 лева и му го откачих заедно с пластмасите и железата а акумулатора го закачих с малко тел (на Хондата CBR 929 имах доста тел - на 2 пъти ме спасява). С плексигласа си играх доста време докато му закача платките със светодиодите и да не влиза вода в кутията но после нямаше проблеми. сега започнах да си правя километраж за BMW R1100GS където да има по средата GPS там го правя с 7" екран с тъч скрин. а от двете страни на този екран мисля да си сложа по още 2 - 4,2" общо 5 екрана цветни - ще стане голям панаир и шарен. (нали луд и военен на шарено се радва ) та доста работи съм направил за джипа светодиоден стоп където едната функция е при натискане на стопа се появява надпис стоп и се движи но ме глобиха в Германия (отвличал съм вниманието на шофьора след мен) и сега не се движи. Така ако някои има идеи можем съвместно да ги осъществим другото което съм го направил е да се появяват на един екран всички аларми от компютъра на мотора на километража (направил съм го на джипа и се появяват с дата, час и алармата, грешката на зелено-черен екран и се записват на SD карта 128 мегабайта) това по нататъка като намеря информация за компютъра на мотора ще си го направя и сложа на мотора.
                                Георги BMW R1100GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X