Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
    ...един над 7 кг. го борих 20 минути, но с 0.12 повод и 12 кука беше почти невъзможно да го извадя...
    Те това е кефът!!!
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Като идеш на центЪра на Драганово до бензиностанцията,точно след нея завиваш по улИцата и накрая на улИцата излизаш точно на бента.

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Незнам аз не сам много на ясно със законите ако е така няма да ходя повече на нощен риболов и ако има нещо вярно от колко до колко е забранен така нареченият нощен риболов

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Вчера кам 7:30 на река Осъм
          това е свако ми аз неможах да го вдигна
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Свако ми.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:5407726

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Първоначално публикуван от Nikomage Преглед на мнение
            Като идеш на центЪра на Драганово до бензиностанцията,точно след нея завиваш по улИцата и накрая на улИцата излизаш точно на бента.
            След бензиностанцията вляво отиваш на мелницата, а там е малка корекция и на нея има нещо като бент, там ли?

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от Nikomage Преглед на мнение
              Вчера кам 7:30 на река Осъм
              това е свако ми аз неможах да го вдигна
              [ATTACH=CONFIG]492319[/ATTACH]
              много е добър, евалата
              Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
              Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
              Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
              Продавам гуми 205х70х15!

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                След бензиностанцията вляво отиваш на мелницата, а там е малка корекция и на нея има нещо като бент, там ли?
                ДА

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от Nikomage Преглед на мнение
                  Незнам аз не сам много на ясно със законите ако е така няма да ходя повече на нощен риболов и ако има нещо вярно от колко до колко е забранен така нареченият нощен риболов
                  Има нови промени в закона за рибарството и аквакултурите. Мисля, че разрешиха нощния риболов по р. Дунав.
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    Първоначално публикуван от Nikomage Преглед на мнение
                    Преди два дена си бях на Драганово. Там на бента ...........
                    Я да използвам да питам. Корекцията поизчистена ли е? Демек има ли къде да се хвърля?
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Я да използвам да питам. Корекцията поизчистена ли е? Демек има ли къде да се хвърля?
                      Има места . Горе-доло е почистена но има тук там някои друГ боклук
                      Последно редактирано от derhunter; 20-09-12, 20:52. Причина: oпр. на цитат

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                        Има нови промени в закона за рибарството и аквакултурите. Мисля, че разрешиха нощния риболов по р. Дунав.
                        Към коя дата колега?
                        http://iara.government.bg/?p=7806

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          към днешна дата от Закона за рибарството и аквакултурите:
                          чл.24,(5) (Изм. - ДВ, бр. 94 от 2005 г., предишна ал. 4, изм., бр. 59 от 2012 г. ) Любителският риболов се разрешава само през светлата част на денонощието през всички дни на седмицата, извън периода на забраната

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            (6) (Нова - ДВ, бр. 94 от 2005 г., предишна ал. 5, изм., бр. 59 от 2012 г.) Редът, условията и водните обекти, в които се разрешава любителски риболов през тъмната част на денонощието, се определят със заповед на министъра на земеделието и храните.
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Лошото е, че не мога да открия таква заповед.

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                Питай ИАРА
                                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X