Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Аванса се пуска докрай.Иначе рискуваш да ти литне въдицата при някоя по-голяма риба.
    ОК! Другата седмица идвам на уроци...

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Преди няколко дена се върнах от яз. Въча......за три дена-влачене,кльонк,10 пръчки от брега/за бяла,сом,шаран/...тотал щета.....едно сомче на кльонк/около 2 кг./ и една заблудена сулчица/около 700 гр./-пуснати да растат обратно.......,нооо ядене и пиене под шатрата в бивака поне беше на ниво.
      Като погледна от високото се виждат големи пасажи с шарани/над 5 кг. и отгоре/ как си цъкат напред-назад ,но не искат и те да вземат/остатъчни трусове ли са,налягане ли е,какво е ,но с тая артилерия която бяхме---незнам/.Поздрави и наслука.
      Камен Механджиев

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Какво става бе колеги, никой нищо не пише? Не ходите ли вече за риба? Аз цяло лято и есен си обикалям по Струма, но за съжаление няма с какво особено да се похваля - скобари, мрени, но все по малко или дребни и не си заслужават снимки и репортажи..
        Айде живи и здрави от другата година се надявам на повече и по-големи успехи .
        Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
        Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
        Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
        Продавам гуми 205х70х15!

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Ами то от година на година по-зле става, така е по ред причини и всички ги знаем, но си затваряме очите и устите. По морето делфините - "ВИНОВНИ"" твърдят едни, по реките и езерата " НИКОЙ НЕ ИЗПОЛЗВА" парашути и мрежи. Скоро всички риби ще бъдат в размери за аквариум или в минало време. Уви това е настоящето!
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Дааа като ми викаше един старец-Ще дойде време да гоните пеперуди със тия кепове....
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
              .... Скоро всички риби ще бъдат в размери за аквариум ....
              За голямо съжаление съм виждал един нещастник дето, като го питаха какво лови отговори "таранки", а в действителност бяха шаранчета с размер около 10-на 12 см. Ма беше от другата страна на реката. Да му обясня каква е разликата де. То тогава и ние хванахме за два три дни над 120 бр., които надлежно бяха пускани веднага обратно.
              А тъпака не ми изглеждаше да е гладен!
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Някой ходи ли по Искърското дефиле след Лъкатник надолу?
                От няколко години не съм ходил заради ВЕЦ-овете, но мисля пак да подновя излетите натам.

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  В момента р. Искър е огромна и надали ще има какъвто и да е риболов на там !
                  Иначе се въртят едри кленове в този район , но аз съм ги пробвал единственно на спининг , за друг тип риболов незнам какви ще са резултатите
                  NO PAIN NO GAME!
                  Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                  gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    Първоначално публикуван от neillmakoli Преглед на мнение
                    Някой ходи ли по Искърското дефиле след Лъкатник надолу?
                    От няколко години не съм ходил заради ВЕЦ-овете, но мисля пак да подновя излетите натам.
                    От как направиха МВЕЦ едрата риба свърши. Рибните протоци не вършат работа, а на тях се лови яко с мрежи. Сега хващам само дребно и ги връщам в реката. Напълни се с говедарка, която яде всичко, най-вече хайвера и личинките на другите риби. Жалко, тъкмо Искър се изчисти от импактното замърсяване и псевдо-спецове разрешиха бентовете и така унищожиха рибата в тая река, защото спряха сезонната миграция.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      И мен скапаните централи ме притесняват, освен това и нивото на реката не е постоянно от тях, което още повече усложнява риболова.
                      trapper на пръскачите ли викаш говедарки?

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от neillmakoli Преглед на мнение
                        ... говедарки?
                        Alburnoides bipunctatus:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images (1).jpg
Прегледи:1
Размер:8.4 КБ
ID:5650946
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          Да, едно и също, макар, че и на уклея някъде казват пръскач.
                          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                            Ами то от година на година по-зле става, така е по ред причини и всички ги знаем, но си затваряме очите и устите. По морето делфините - "ВИНОВНИ"" твърдят едни, по реките и езерата " НИКОЙ НЕ ИЗПОЛЗВА" парашути и мрежи. Скоро всички риби ще бъдат в размери за аквариум или в минало време. Уви това е настоящето!
                            И доста капани се слагат! С Дроба и Хънтъра по време на събора на Приморско 2013- та г., отидохме единия ден за риба на р. Резовска в района на с. Кости, за Който Дроба беше изчел в нета, че е богат на едра риба във Вировете. Дребни мренки и един приличен (около килограм) кефал, който Дроба намери в капан. Всичко е ошушкано със ситната цедка!

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              За това ли говориш?
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                                За това ли говориш?
                                Да - така наречените "кошове"! Едно време си правех сам - от върба. Ползвах ги за раци (слагах убита жаба вътре), но от време на време съм намирал и риба вътре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X