Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    Ето нещо малко от тази сутрин. Отново си плува в родните води....
    https://www.dropbox.com/s/ohh30y4rzed13ve/Pike-54.jpg
    LZ1AIV

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Ето го:
      http://db.tt/TA7X4AhW
      Тежко ми е с тези снимки...
      LZ1AIV

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Гледам , шумата е почнала да пада да пожелая на Колегите Щукари НАСЛУКА а от мен незабравими моменти и спомени .
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
          ...Тежко ми е с тези снимки...
          Качвай снимките някъде (примерно в snimka.bg или по-добре тук: http://tube.offroad-bulgaria.com/main) и след това ги давай в темата като линк.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Здравейте колеги, както виждате съм нов във форума...та докато свикна ще ме извините ако сгафя : ) ! Мислим да ходим тази събота на Ангиста....основно ще търсим клен, но мисля да си взема и една щукарка на тапа. Ако някой може да даде полезен съвет ще съм му много благодарен (да не се излагаме пред съседите )
            А за да съм полезен и аз ще споделя, че на р. Искър към момента върви добър риболов на Карлуково и на Червен бряг. Информацията ми от днес за Червен бряг е, че основна се ловят скобари, ама колегата каза, че е само на "возене" (изтичане) без задържане, като при най-малкото трепване на плувката се засича...и както сами се сещате много от скобарите не са хванати за устата....а и за съжаление има и тройкаджии.
            Благодаря и наслука!

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              Днес бях на р. Искър малко над Реселец добър риболов на уклей и тук там някоя маломерна каракуда или морунаш.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Жребчево и Цонево нищо, капо!
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  Ястребино също не кълва събота и неделя.

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    р. Струма много пълноводна
                    , но мряната кълве. Събота и неделя направихме добър риболов.
                    тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      яз.Тича до с.Ловец на фидер,

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1571.jpg
Прегледи:1
Размер:213.0 КБ
ID:5589759

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Вчера направих малка разходка и ето какво се случи:
                        https://www.dropbox.com/sh/x5qvnua0y...T7W0gZewEvcC3a
                        LZ1AIV

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          Аз мога да ви кажа, къде не кълве - на яз. Искър! Как можа за 3 часа, да не барне на нито една от трите пръчки..?!! Дори и слънчаци нямаше, поне да имаше за какво да си попсувам. Същата работа и на платения гьол на Герман - цял ден нищо, а на края само един изключително мощен удар, който отнесе целия такъм (пружина), барабар със звънчето. Така и не успяхме да видим какво беше! Знам само, че беше нещо наистина голямо, защото линията ми не би трябвало да има проблем с нищо до 25 кг. Срещу мен едни направо си търсиха боя - вадеха шаран след шаран (на око - средно тегло около 2 кг.) и така не ми казаха с каква захранка са гадовете.. Поне изгорях на ръкави!

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Аз мога да ви кажа, къде не кълве - на яз. Искър! Как можа за 3 часа, да не барне на нито една от трите пръчки..?!! Дори и слънчаци нямаше, поне да имаше за какво да си попсувам. Същата работа и на платения гьол на Герман - цял ден нищо, а на края само един изключително мощен удар, който отнесе целия такъм (пружина), барабар със звънчето. Така и не успяхме да видим какво беше! Знам само, че беше нещо наистина голямо, защото линията ми не би трябвало да има проблем с нищо до 25 кг. Срещу мен едни направо си търсиха боя - вадеха шаран след шаран (на око - средно тегло около 2 кг.) и така не ми казаха с каква захранка са гадовете.. Поне изгорях на ръкави!
                            Адаш , аванс не пускаш ли ? Свиркай да ти предам няколко безплатни урока...Утре съм на Богров между другото...
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              Адаш , аванс не пускаш ли ? Свиркай да ти предам няколко безплатни урока...Утре съм на Богров между другото...
                              Аванса беше пуснат на около 30-40%, адаш! Такъв камшичен удар до сега не бях виждал, както и хората около мен. Яко ни вдигна адреналина... Иначе за съвместен риболов - с най-голямо удоволствие.

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Аванса беше пуснат на около 30-40%, адаш! Такъв камшичен удар до сега не бях виждал, както и хората около мен. Яко ни вдигна адреналина... Иначе за съвместен риболов - с най-голямо удоволствие.
                                Аванса се пуска докрай.Иначе рискуваш да ти литне въдицата при някоя по-голяма риба.
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X