Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    На това по нашия край му викат язовирен даул . Речния е с вход само от едната страна и се слага по посока на течението . За стръв се слага обикновено накълцан пресен дроб в тензух или чорап . Правят се обикновено от 6 мм арматурно желязо и мрежа рабица .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      На това по нашия край му викат язовирен даул . .....
      По Дунав е винтер.
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Където и както и да се казва, не е позволено! Все пак "органите" се държат за "органите", дори като им се обаждаш, а за саморазправа може да ви вкарат в кауша!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
          Където и както и да се казва, не е позволено! ...
          За стопански риболов мисля е разрешено.
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
            За стопански риболов мисля е разрешено.
            За стопански незнам , но за любителски риболов е забранено (въпреки свободната му продажба) , както и цапалото,рачилото и "парашута" !
            NO PAIN NO GAME!
            Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
            gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              През есента на Копринка проверяваха и за рачила, от толкова години за сефте някой да се заяжда за такова нещо.
              Някой скоро ходил ли е там?

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Доста колеги ползват цапало и рачило за жива стръв, това забранено ли е?
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  Да забранено е при условие, че не е вадено продължително време и в него се намери по-голяма от рибите в района. В общи линии ако "органите" решат да те глобят трудно ще се отървеш, проблема е, че само хората със светла кожа биват проверявани, до другите не се доближават. Не ме разбирайте погрешно НЕ съм расист, но "Българските" власти ме противопоставят с тези които толерират!
                  Последно редактирано от zoro-1; 09-04-15, 13:01.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    Това с рачилото ми го обясняваха в Бургас!!! От агенцията ходеха и проверяваха околните водоеми ( за това имаха моите големи адмираций ), но толерирането на нашите събратя цигани на които не обръщаха никакво внимание направо ме влудяваше!
                    Последно редактирано от zoro-1; 09-04-15, 13:00.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      На яз.Пясъчник съставяха актове за маломерна риба за каракудките за стръв! Трябва да имаш касова бележка, с която да докажеш, че си ги купил и на нея да пише, че това е каракудка/симеонче за стръв... а доколкото разбрах и риболовните магазини и те нямало право да ги продават освен ако не са ги купили от развъдник...

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от Luftwaffe93 Преглед на мнение
                        На яз.Пясъчник съставяха актове за маломерна риба за каракудките за стръв! Трябва да имаш касова бележка, с която да докажеш, че си ги купил и на нея да пише, че това е каракудка/симеонче за стръв... а доколкото разбрах и риболовните магазини и те нямало право да ги продават освен ако не са ги купили от развъдник...
                        Тия каракуди за какво точно се ползват при положение, че хищниците са забранени в момента?
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          Костура май, че не е.
                          Въпреки, това лодките не са спрели.
                          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                            Тия каракуди за какво точно се ползват при положение, че хищниците са забранени в момента?
                            Не в момента, септември или октомври беше.

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                              Където и както и да се казва, не е позволено! Все пак "органите" се държат за "органите", дори като им се обаждаш, а за саморазправа може да ви вкарат в кауша!
                              Да ти кажа честно дреме ми . С такъв даул или още сляп кош пра дядо ми е ловил мряна на реката на село и докато не са направили язовир риба е имало в нея за всички независимо как са я ловили . Сега освен някой костур или миризлив шаран и то в язовира друго няма .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                Щуката на Копринка дали се е вече активизирала?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X