Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За произхода и самосъзнанието на българите.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

    Божич, аз не че мога и да си помисля за претенции да съм много съществен елемент от народонаселението, но пък и така категорично да ме изключваш от него - не е гот братче.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

      Явно по това време , нали прости хора , нема къде да се учат чужди езици , та и с жените си така.Като с конете.
      Обаче... , по някое време нещо конете са им шушнали на технически ( немски).
      Ма това е друга тема.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        да ме изключваш
        Не си и помислям! Ако не ние сме представителни издънки на този матрял, кой да бъде?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Що поставяш педерастията в качество на репер! Александър Велики е това, което е, не защото е "гей", а това че е гей, не му пречи да е това, което е.
          Апропо, на лорд ватман - майната му. Какво ще кажеш за Емил Димитров? (Айде и да не е чак будител.)
          Александър Велики не е бил гей, а е притежавал характерните за времето си ... таковата "културни особености"
          Дадох пример, по-разбираем за форумното народонаселение.
          Като ще си играем на Емил-Фреди и ко... какво ще кажеш за Васил Левски?
          И изтриването та това ми мнение и заключването на темата ще бъде илюстрация на това, което съм имал предвид с примера.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

            Ми ще кажа.
            И айде на банани, че няма да е изтрито мнението, нито заключена темата.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Ми ще кажа.
              Кажи де? Не че на сутринта ще го има , но въпросът е принципен. Смееш ли?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                ,Като ще си играем на Емил-Фреди
                Пак тая сексуална насоченост! Вече никой не се впечатлява от такива "културни особености". Ама на запад от сръбската ни граница, като чуят българин, си проверяват джобовете.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                  Нема-нема и пак на хората под юргана гледате.

                  Коментар


                  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Пак тая сексуална насоченост! Вече никой не се впечатлява от такива "културни особености". Ама на запад от сръбската ни граница, като чуят българин, си проверяват джобовете.
                    Не се опитвай да смениш темата

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Смееш ли?
                    Не посмя.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Пак тая сексуална насоченост! Вече никой не се впечатлява от такива "културни особености". Ама на запад от сръбската ни граница, като чуят българин, си проверяват джобовете.
                      Впрочем извън сръбската граница, като чуят сърбин, правят същото.

                      Коментар


                      • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Да не забравяме и Фреди... лека му пръст.
                        И Великия Парцалев - лека му пръст!
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          А за Берон - много си се объркал.
                          Чак пък много. Възможно е”Прелюбезни еднородни”. Приемам критиката като „Умни съвети”. Осланял се е и е бил вдъхновен от любимата ни Древногръцка митология и цивилизация, най-вероятно като Първа в Европа-каквото и да прехвърляме, все там дебаркираме. Наясно как се случват нещата в Европа, препоръчва методи за обучение, при все че говори и пише няколко езика. Убит за пари спечелени почтено! Струва си вниманието, и ако мога да попия още нещо съм отсреща.

                          Коментар


                          • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                            Фразата "Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари" в превод на български, трябва да звучи "Каквото и да си говорим, рано или късно опираме до секс". Не ми е ясно, какви точно комплекси избиваме?
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                              Е, има обобщаваща фраза, не българска, че винаги иде реч или за пари, или за жени.
                              И що все се кефим да си плюем по сурата, нито сме по смотани, нито по велики от повечето околни, нито нищо. Ама, да не ме разбере някой грешно, сме си ние и сме различни от другите - аз вярвам, че това е дълбоко закодирано в нас.

                              Коментар


                              • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ...какво ще кажеш за Васил Левски?...
                                Това е достатъчно категорично и еднозначно заявление - не ли.
                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Ми ще кажа...
                                А това е чявно съгласие (Ако евентуално не е било ясно - сега вече няма начин.)

                                Повече дирекност не е нужна (и това на теб ти е пределно ясно!) - отива на самоцелна интрига.
                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Не посмя.
                                Не бе, снощи съм си легнал, а днес сега сядам на компютъра.

                                Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
                                Чак пък много. Възможно е”Прелюбезни еднородни”. Приемам критиката като „Умни съвети”. Осланял се е и е бил вдъхновен от любимата ни Древногръцка митология и цивилизация, най-вероятно като Първа в Европа-каквото и да прехвърляме, все там дебаркираме. Наясно как се случват нещата в Европа, препоръчва методи за обучение, при все че говори и пише няколко езика. Убит за пари спечелени почтено! Струва си вниманието, и ако мога да попия още нещо съм отсреща.
                                Като за много бъркане, имам предвид относно материалното му състояние. Инак, живял е един живот на човек (точно в контекста, който тръгна покрай Вазов).
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X