Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За произхода и самосъзнанието на българите.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Всъщност, кой от горепишещите има някакви, дори минимални, познания относно дипломатическия етикет?

    Аз нямам, ама знам, че там нещата са леко встрани от логиката, респ, коментирането на десена на кюлотите на прЕдворните дами, е вън от общопознавателната компетентност.
    Или поне така си мисля, де.
    Сиреч, знаеш предостатъчно. И аз, горе-долу, толкова. Освен това, този Етикет не се влияе съществено от Фешън канала, дефилетата в Милано, тоалетите на "Оскарите" и Илиянци. Всъщност, повечето от модните дизайнери са го загърбили като безперспективен и понякога САМО се съобразяват с него.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Всъщност, кой от горепишещите има някакви, дори минимални, познания относно дипломатическия етикет?

      Аз нямам, ама знам, че там нещата са леко встрани от логиката, респ, коментирането на десена на кюлотите на прЕдворните дами, е вън от общопознавателната компетентност.
      Или поне така си мисля, де.
      Преди време съм чел две три статии по въпроса... Т'ва къде що се носят и не се носят ръкавици, такива неща...
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

        опс..

        Коментар


        • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Сиреч, знаеш предостатъчно. И аз, горе-долу, толкова. Освен това, този Етикет не се влияе съществено от Фешън канала, дефилетата в Милано, тоалетите на "Оскарите" и Илиянци. Всъщност, повечето от модните дизайнери са го загърбили като безперспективен и понякога САМО се съобразяват с него.
          Ти си професионалист!
          Трябва да знаеш!

          Аз тук стигам нивото си на некомпетентност ( според Принципа на Питър), и оставам да се наслаждавам на моабета...

          Коментар


          • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

            Нищо не разбираме у тоя форум от пОртокол. А жената е гуру на дипломатическия стил! У вестнико го пиши. И глейте какви протоколни цайси си е сложИла:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image_5802178_302.jpg
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5730812
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

              Бафгоувестнико!!!!

              Профилната снимка на ... дърабъра...
              Интересно, какъв ли и е анфаса - без очилите...?

              Журналист - единица мярка за неграмостност.....
              Голям журналист - голяма неграмотност....

              Уви, thats is deredjeto now....

              Коментар


              • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Нищо не разбираме у тоя форум от пОртокол.
                Е не, то май само Митко и Венци я харесват
                Макар че единия до сега не съм го засекал да говори неща които мисли, та не се знае знае ли се.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                  Ейййй, не искате да си говорим на Ринга за тия работи, тва си е.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image_5802178_302.jpg
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5730812

                    Е-е? С тия цайси се е снимала за аватар във Фейсбук, където си е съвсем уместно всичко родено от фантазията на Елтън Джон.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                      Но хайде и нещо успокоително. Понеже имам съмнителното удоволствие да познавам доста от бг дипломатите, включително и тия наследени от соца, смея да твърдя че нещата се движат накъм добре. Бавно но все пак посоката е доловима.
                      Разбрира се, когато лицето на нацията е Т. Живков, Ж. Желев, Cucurbitus Magnificus и подобни лелки, няма как иностранците да ни вземат нито на сериозно, нито като част от клуба на културните народи.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Е-е? С тия цайси се е снимала за аватар във Фейсбук, където си е съвсем уместно всичко родено от фантазията на Елтън Джон.
                        С тия цайси тя се харесва - като Боко с анцуНга и магнолията. Явно и ти си я харесваш, както писа по-горе Търтея.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Явно и ти си я харесваш, както писа по-горе Търтея.
                          Нито я харесвам, нито не я харесвам и изобщо разсъжденията ми далеч не са в тези (типично фейсбуковски) категории.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                            Изглежда просто посланиците ни СА леля Пена. Такива си ги назначаваме ...
                            Мисля, че това изчерпва това отклонение в темата. Скоро ще си изберем и леля Цецка за прИзидент и съвсем ще спазим сложилите се у нас през последните 80 години традициЙ.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                              През моите стъкла виждам един страдащ от някакво гръбначно изкривяване мъж, който не се чувства уютно в смешните си дрешки с конски пискюл под кръста но стоически се държи на ниво. Шивачът му е за бой дето го е спретнал с така висящи долу и отзад панталони.
                              До него каката изглежда да е със свежо здраве и душевен мир, нищо не и тежи и не и пречи. Освен шапката, заради която се налага да стои с леко изкривен врат. Нейният шивач също трябва да прави компания на колегата си.
                              Останалото - "пистата" зад двамата е с 3 до 5 градуса наклон, те са стъпили неестествено в нищото между коридора и стаята, табуретките са неподредени и контрастират със симетрията наоколо, все едно са забравени от прислугата в бързината.

                              Сега остава да се напъна и да намеря връзката между документалното фото от протокола на някаква среща от една страна, и произхода и самосъзнанието си от друга.

                              Коментар


                              • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                                За триене - нещо дубле изстрелях?!?
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X