Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За произхода и самосъзнанието на българите.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

    Не до супер визия. Другарката е просто смешна. А един дипломат може да е всичко друго, но не и смешен. Това по принцип де, у наше село очевадно е друго.
    Както и мин предса не може да се развява с разкопчано сако и разгърдена риза, ама е не - освен че може явно и не прави вчепетление. Та така и със самосъзнанието на нацията - сеяни и простаци.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

      Смешна щеше да е в този вид, пазарувайки в бакалията. Пред белгийския крал и подобни е съвсем адекватна.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

        Е щом казваш
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

          Не го казвам аз - протокол. Ритуал ако щеш. Тези кралски особи с фелдмаршалски униформи, саби, накичени като елхички и прочие - са точно толкова бутафорни от гледната точка на бакалията. Но съвсем не в съответната ситуация.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

            Пак да кажа. Конкретната снимка е неуместна благодарение на това, че и фотографът, и "протоколът", и дизайнерът, и домакинът (защо не) са си свършили работата през пръсти. Но, подходът и изборът на стил са точни. Сложете за фон входа на Белведере, примерно, както и малко по- иначе облечен пуяк и нещата ще изглеждат съвсем иначе.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

              Не е смешно.

              Изглежда наш'то старо момиче е романтичка...
              Изглежда също така г-н Търтей има изострено чуФство за предворен етикет...
              Изглежда като да си е облякла най-скъпата рокля...
              Която рокля изглежда да си е на място и съвсем според протокола.... Обаче протокола за юни в Аскът.
              И какво е посланието? "Дошла съм да бачкам" или "Дошла съм да се фръцкам-виш ми шапката"
              Изглежда отделът по протокол (ако все още има такъв) във Външно просто не си знае работата. Или не го слушат.Което пак, нали, хъм...

              Това моите 5стинки де, аз кой съм-обикновен дришльо, даже готин скъп анцуг и лачени навуща си нямам....
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                Не е смешно.
                Всъщност си прав. Трагикомично е.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Всъщност си прав. Трагикомично е.
                  Само първото. Тъжно е.
                  "Изглежда наш'то старо момиче е романтичка..."
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                    Дори да е само това пак е трагично. Тя не е леля Пена, а посРаник - демек не може да е романтична. Освен вечер в къщи на загасени лампи.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                      Не е смешно.

                      Която рокля изглежда да си е на място и съвсем според протокола.... Обаче протокола за юни в Аскът.
                      И какво е посланието? "Дошла съм да бачкам" или "Дошла съм да се фръцкам-виш ми шапката"
                      Изглежда отделът по протокол (ако все още има такъв) във Външно просто не си знае работата. Или не го слушат.Което пак, нали, хъм...

                      Това моите 5стинки де, аз кой съм-обикновен дришльо, даже готин скъп анцуг и лачени навуща си нямам....
                      През юни, в Аскът на мода беше зеленото. Надбягванията предпочитаха пастеленооранжевото.
                      Посланието "да бачкам" или "да се фръцкам" тук го няма, понеже не кандидатства за работа и този, до нея не ѝ е работодател.
                      Протоколът, както неведнъж казах, маааалко е недогледал.
                      Мога да ти кажа откъде да си купиш анцуг, дето ще изглежда почти като готин и скъп.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Дори да е само това пак е трагично. Тя не е леля Пена, а посРаник - демек не може да е романтична. Освен вечер в къщи на загасени лампи.
                        Изглежда просто посланиците ни СА леля Пена. Такива си ги назначаваме ...

                        И всъщност... може да демонстрират намек за романтика ... Брошките на оная хиена Олбрайт примерно. Но да, не може да са лигли. Оная хиена Олбрайт примерно ...
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          През юни, в Аскът на мода беше зеленото. Надбягванията предпочитаха пастеленооранжевото.
                          Посланието "да бачкам" или "да се фръцкам" тук го няма, понеже не кандидатства за работа и този, до нея не ѝ е работодател.
                          Протоколът, както неведнъж казах, маааалко е недогледал.
                          Мога да ти кажа откъде да си купиш анцуг, дето ще изглежда почти като готин и скъп.
                          Този юни. По-по-миналият юни беше моден точно същият .....
                          Има го посланието ... по него посрещат. Е, по интересно е как ще я изпращат
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                            Този юни. По-по-миналият юни беше моден точно същият .....
                            Има го посланието ... по него посрещат. Е, по интересно е как ще я изпращат
                            Бей тва Аскот да не е като Аскоо?

                            Те лето Господне двеиляди и шеснаесето:
                            http://www.express.co.uk/life-style/...ne-garish-hats

                            Или нещо малко по-старо

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:article-2162540-13B8366B000005DC-69_964x832.jpg
Прегледи:1
Размер:187.4 КБ
ID:5730757
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                              Изглежда също така г-н Търтей има изострено чуФство за предворен етикет...
                              Пре-дворен - не знам случайно, или умишлено, но е много на място.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                                Всъщност, кой от горепишещите има някакви, дори минимални, познания относно дипломатическия етикет?

                                Аз нямам, ама знам, че там нещата са леко встрани от логиката, респ, коментирането на десена на кюлотите на прЕдворните дами, е вън от общопознавателната компетентност.
                                Или поне така си мисля, де.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X