Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Ще последва отрезвяване, отлив и ще чакаме следващият капан за балтъци. Остава утехата, че с тия видеокарти Конра- Страйк върви много мазно.

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      Нищо съмнително в тази новина:
      http://rt.com/business/radtke-bitcoi...singapore-134/

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Можеш ли по-подробно?
        Пробиха алгоритъма. MtGox подадоха искане за несъстоятелност, в което се обяснява, че са загубили общо 850хил. биткойни, 750хил. от тях - клиентски.
        Съжалявам, но се потвърди, че не можеш да оставиш платежно средство в ръцете на "сборна формация" IT от цял свят.

        Не знам доколко е известно, но за втората по големина борса (BTC-e, втора след MtGox, т.е. вече би трябвало да е първата) се спекулира, че е българска (или се намира в България, което според мен е еквивалентно).

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          Благодаря!
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            Какъв алгоритъм са пробили?

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
              Пробиха алгоритъма. MtGox подадоха искане за несъстоятелност, в което се обяснява, че са загубили общо 850хил. биткойни, 750хил. от тях - клиентски.
              Съжалявам, но се потвърди, че не можеш да оставиш платежно средство в ръцете на "сборна формация" IT от цял свят.
              Като прочетеш някоя супер сензация, преди да я пльоснеш тук може да поглеждаш линка по-горе с курса на биткойна. Ако не е стигнал нула, както в момента е над 600$, то може да си запазиш новината.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                Аха, значи поредната партенка.Ще взема утре да се информирам от първа ръка.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Г-н Silverfox, не се занимавам със сензации.
                  Ето примерен линк:
                  http://m.bbc.com/news/technology-26420932

                  Пробита е системата за търговия на цитираната от мен борса. За мен, като неспециалист в криптовалутите, тя е част от целия процес по добиване/обмен на BTC в стандартни валути.

                  Не ви казвам дали да инвестирате в добив на този инструмент, просто отбелязвам фактите. Курсът на биткойни е...нещо доста относително. Можеш да успееш да обмениш на курс, който изплаща инвестицията в техника/ток за добив, а може и да не успееш.

                  Едно пиленце ми шепне, че комбинацията от този курс, достигнатата сложност на добиване и цените на техника/ток не водят до положителен резултат за инвеститора.

                  Съжалявам, ако засягам търговски интереси, но това е мястото да коментираме обективно, спред гледните ни точки.

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                    Не те знам с какво се занимаваш, но ако прочетеш темата отначало ще разбереш, че и тук са се намесвали разни пиленца, защото това отдавна е ясно и е коментирано в темата.
                    Също така няколко поста над твоя е коментирана и въпросната новина и до какво е довела. "Пробиха алгоритъма" като не знаеш какво е, просто дай линк към новината, вместо да си съчиняваш.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      Изгубих 1 биткойн от МtGox,малко преди да затворят изтеглих,(дадох съвет на колеги да теглят повече не ме послушаха).Колеги разхвърляйте ги на различни борси.Всичко е ОК
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                        Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                        Изгубих 1 биткойн от МtGox,малко преди да затворят изтеглих,(дадох съвет на колеги да теглят повече не ме послушаха).Колеги разхвърляйте ги на различни борси.Всичко е ОК
                        Ако искаш да запазиш койн за дълго време, не е препоръчително да са в онлайн портфейл (борса). Ако са в различни борси както предлагаш, е по-вероятно да изгубиш пари.

                        Коментар


                        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                          Това май ни връща тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...93#post2382093
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                            Първоначално публикуван от silverfox
                            Тази система няма да стане масова докато поне една банка не застане зад нея по една много елементарна причина - сигурността. Как и къде се съхраняват парите?
                            Нали от това бягаме, светлата идея е да няма банки. Това ще го убие. Пари в Биткойн няма, от тия фиатни дето им казват. Биткойни се търгуват за пари.

                            Коментар


                            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                              То ако нямаше нужда от банки още навремето във Венеция никой нямаше да се върже на оня търговец, как му беше името, и оттам да започне да се развива банковата система. Нещо си се объркал със светлите си идеи. Банките са създадени от нуждата да ги има.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                                Нещо си се объркал със светлите си идеи.
                                Визирах светлите идеи на биткойнърите, дето ги раздуват. Идеята е хубава, реализацията е в много начален стадий, алфа-версия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X