Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Ако я пуднат - ще я признаят, демек ще я легализират...... Да, могат кратковремено да и съборят цената - но ще я легализират......

    Това според мен е големия въпрос при тях..... Кешовица или легализация на криптовалути.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      Вече и стриптийза можеш да си платиш:
      Прикачени файлове
      Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

      - Ясен

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
        Колега eBay е бая голям "продавалник" с няколко милиони юзери, последната инстанция където се наложи това ще е там.
        Ebay ще търгува с Bitcoin

        http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=105731

        Нарочно са го направили, само и само да ме злепоставят.

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          Честито.
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            "Покупките през Ebay все още трябва да бъдат извършвани с валути, които са издадени от някоя от легитимните държави по света. "
            От цитирания източник. Интересно ще е да се види самата комисиона на иБей дали ще е в Биткойни.
            От друга страна, при толкова волатилен курс без официален плъгин за текущо конвертиране там, няма да добие популярност това лал..,Биткойн.

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
              Ebay ще търгува с Bitcoin

              http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=105731

              Нарочно са го направили, само и само да ме злепоставят.
              Погрешно четеш това, което са написали... Можеш да си изтъргуваш криптовалутата (срещу реална такава), но не и да купиш нещо с нея.

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                Jam, добре че не се обзаложи.

                А междувременно:
                http://www.coindesk.com/google-email...coin-interest/

                който се смеел накрая...кво беше

                П.С. Току що колеги ми пратиха това. http://www.jobs.bg/f2082703
                Последно редактирано от jkolarov; 23-01-14, 15:59.

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Абе я кажете откъде да си купя читаво redfury или bluefury ? Нещо ми стана интересно развитието напоследък.

                  А последен се смее който стреля пръв. (с) ген. Лебед

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                    Ясене, в момента нищо не може да се купи...поне не на смислени пари ,дори и чипове. Проверявал съм за Авалон, няма и няма. В момента ако намериш от къде да си купуваш читав хардуеър на реални цени си жив късметлия, и най-вероятно няма да тръбиш по форумите, а ще изкупиш всичко което има в наличност. (последната машинка която купихме я донесоха още топла, смятай за какво става дума)

                    Това естествено са лични наблюдения и заключения, не искам да подведа или заблудя някой.

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      Ясене не се занимавай с глупости,най голямата простотия е да с е дава пари за биткойн хардуер.Никога не може да се избие,трудноста скача чсеки месец двойно а и докато пристигне и в най добрия случай ще си с половината сума избил.Най добрия начин за печапка на хардлба е да дадете тези пари заделени за покупка на хардуер за копуването директно на биткойни.Изчакайте максималномално ниска цена и копувайте,това е най добрата инвестиция.А пък най добре е да купите литкойни.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                        Ясене не се занимавай с глупости,най голямата простотия е да с е дава пари за биткойн хардуер.Никога не може да се избие,трудноста скача чсеки месец двойно а и докато пристигне и в най добрия случай ще си с половината сума избил.Най добрия начин за печапка на хардлба е да дадете тези пари заделени за покупка на хардуер за копуването директно на биткойни.Изчакайте максималномално ниска цена и копувайте,това е най добрата инвестиция.А пък най добре е да купите литкойни.
                        През 12дена скача.
                        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                        Коментар


                        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                          Като гледам как всички се пренасочват към лайткойните, защото все още могат да се "копаят", някой замислял ли се е какво ще се случи с биткойните, когато тези, които най ги поддържат изцяло се пренасочат към други полезни изкопаеми?
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                            Първоначално публикуван от jkolarov Преглед на мнение
                            Ясене, в момента нищо не може да се купи...поне не на смислени пари ,дори и чипове.
                            Подозирах това. Е здраве да е.

                            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                            Ясене не се занимавай с глупости, ...
                            Това го слушам от близо 40 години. И от приблизително толкова време успявам да живея със значително по-малко напрягане от другите хора, които познавам. За мен 100 или 200 пари не са фактор при запознаването с толкова значима тема.

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            някой замислял ли се е какво ще се случи с биткойните, когато тези, които най ги поддържат изцяло се пренасочат към други полезни изкопаеми?
                            Аз съм се замислял. Биткоин системата има заложена възможност да работи и при напълно спрян "добив". Нещо повече, добивът неизбежно ще спре и възможните биткоини са изобщо краен брой. Това няма да намали качествата им на разменно средство. Нещо повече, ще им даде имунитет срещу инфлационни процеси в резултат на нишов технологичен прогрес. Представи си че се изчерпят златните находища - не се сещам как това ще разклати положението на златото като опора на паричните системи по света. Е, ако някой е решил че копаенето ще го храни цял живот - ми може и да успее, ама математиката е срещу него. Както и в минното дело, между другото.

                            Ама имало други валути - нека има разнообразие и пазар. Така може човек да "хеджира" риска някоя от тези валути да гръмне по технически или икономически причини.

                            Коментар


                            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              Като гледам как всички се пренасочват към лайткойните, защото все още могат да се "копаят", някой замислял ли се е какво ще се случи с биткойните, когато тези, които най ги поддържат изцяло се пренасочат към други полезни изкопаеми?
                              Вече се пренасочиха към Догикойн, дори се носят слухове как пренасочват изчислителен ресурс от Лайткойн към кученцата.
                              https://ip.bitcointalk.org/?u=http%3...ybkhiqLtdJv8Wg

                              Коментар


                              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                                Някой ако иска видеокарта R9290х с три години гаранция да свирка - 4 броя очаквам след 8 дни
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X