Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Затова се правят примерно 10-20 сметки (различни хора).Разбиват се сумите,годишно да не бият на очи.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
      Затова се правят примерно 10-20 сметки (различни хора).Разбиват се сумите,годишно да не бият на очи.
      Все още държавата няма достъп до сметките, без изрично писмено нареждане от съдия. Така че засега не е проблем да не се декларират определени доходи.
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        Калифорния легализира биткойни.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          София с първи биткомат, засега чрез него хората могат с левове да си купят биткойни.
          LZ1ZAH

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            Отивам да си купя един.

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Отивам да си купя един.
              Замислям се и аз...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Замислям се и аз...
                Паралия...

                1 биткоин в момента е около 7000 лева.

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Аз така и не разбрах къде мога да си открия сметка за криптовалути? Един от компютрите ми в офиса, понеже никой не работи на него, съм го пуснал да "копае" ама не биткойни, нещо друго, две-три други "валути", вече имам опция за изтегляне на изкопани количества, но ме пита за "адрес", на който да бъдат изтеглени
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                    Продължавам да не вярвам на това разплсщателно средство. Прилича ми на пирамида в глобален мащаб.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      Хитрината на повечето криптовалути (и биткоин в частност) е че в общия случай си го държиш в "портфейл". Има и публични услуги за онлайн-портфейли които го играят като банкови сметки ама те са второстепенни.

                      Я кажи какво и колко си изкопал на неизползван компютър? Че ми стана любопитно.

                      Коментар


                      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Продължавам да не вярвам на това разплсщателно средство. Прилича ми на пирамида в глобален мащаб.
                        То, в долари и евро се разплащат сума хора които не "вярват" в тях и ги смятат за долна измама на евреите (масоните, рептилите и тн - по избор). И в момента почти няма световна финансова институция без пирамидни елементи.

                        Коментар


                        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Я кажи какво и колко си изкопал на неизползван компютър? Че ми стана любопитно.
                          20 бАЙткойна, BCN (гледам = 0,02774 USD) и някакви други щуротиЙ - 1 (едно) монеро XMR (ихааааааа - 97 долАреса !) и още някакви, ама са само със символи и трябва да гугълствам за всяко поотделно.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                            Соросоид

                            Коментар


                            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

                              1 биткоин в момента е около 7000 лева.
                              Тъкмо влизам и чета (и двамата с жената имаме бегла представа що е то биткойн и с кво се яде, ако че аз имам преки наблюдения в/у копачи) на жената твойто мнение, а тя ми отвръща - а, значи световния тероризъм се е засилил и се котира добре
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                                Не е непременно тероризъм. Подскоците в цената са показателни за банкови, правителствени и военни кризи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X