Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеви метъл!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хеви метъл!!!!

    А това помните ли го

    или това

    После преминах на тези
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Хеви метъл!!!!



      Велика песен на велика група. Всеки път кат я чуя и ме стега сърцето.

      Long live Ian Fraser "Lemmy" Kilmister!
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • От: Хеви метъл!!!!

        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
        А това помните ли го

        или това

        После преминах на тези
        CRUSADER съм ог въртял на зверско мощни уредби до побъркване когато излезе!Сега по някой път на макс волуме и стъклопакета се издува,ма като съм сам,демек мноо редко вече!На клипа е кофти, няма го фрагмента с конниците,губи се ефекта на парчето така,ма има ли значение щом е МЕТЪЪЪЪЛ на САКСЪЪН....
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Хеви метъл!!!!

          Една от първите ми касетки - някви записи на наще бяха предадени в жертва

          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Хеви метъл!!!!

            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
            Момци,има ли такваз тема бре???Че аз вече 35 години съм болен мозък /по темата/!Та ако няма , може да почнем да си чешем езиците тук.Ако има , трийте ме бре!

            п.п.е са докат пиша MANOWAR яко ми дъни!Добре че жинатъ е на работа още!
            Поздрави на всички от групата!..........е и на останалите де!
            Ей, батко traun,

            много хубава тема. В камионите свири само Z Rock и то колкото може. Много рядко сменям на Рок Радио 1, предимно по време на голият обяд.
            Специално за теб ей този поздрав. Разбира се не изключвам от поздрава и другите колеги.
            Винаги, когато ми е криво или пък ми е добре с метъл-а ми става още по-добре.

            Коментар


            • От: Хеви метъл!!!!

              Добра вече, "металурзи" , за това някой сеща ли се:

              Последно редактирано от Пламен Пенов; 20-06-15, 21:42. Причина: допълнение
              Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

              Коментар


              • От: Хеви метъл!!!!

                Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                Така е! Аз го имах на плоча и беше голяма радост да се слуша по няколко пъти на ден. Но после БГ-музикантите заминаха по кораби и отвъд Голямата вода да изкарват пари, а рок музиката в началото на 90-те изпадна в още по-голям ъндърграунд от соц времената. Това беше златното време на гръцкото, сръбското, прохождащия поп-фолк, умиращата естрада и спорната нова поп-музика.
                Едва в средата и края на 90-те имаши някакъв рок ренесанс: Пиромания, Тъмно, Бейбифейс Клан, Стейн, Анимационерите и др. Конкурент се събираха само да подгряват някоя западна група, а във всеки голям областен град имаше по една - две култови местни групи. В Пловдив по това време слушахме прогресив и имахме Фул Макс (българските Rush) и Broken Windows (българските Dream Theater). Малко бяха групите от национално значение като Ахат, Контрол, Хиподил...
                По него време имаше едно нещо дето му викахме 'РОК ФЕСТА " , обикаляше градовете и беше по 2-3 дни, групи от цялата страна .... ех .. спомении

                Първоначално публикуван от Пламен Пенов Преглед на мнение
                А това не го видях до тук:

                Има го на предната страница ... ама точно същото
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Хеви метъл!!!!

                  Съседите усилено ме чалгират с радио Вазелина , а малката вече спи и не ми се ще да изтръсквам праха от големите колони... Предпазвам си душата от тежки травми с блага музика, като ей тая например



                  Утре обаче чакам гости ... хубави хора... мисля да спретна едно античалга парти в градината. Събирам предложения за плейлист

                  Все още не съм решил дали да подкарам кротко:



                  или направо да трепя...

                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Хеви метъл!!!!

                    Първоначално публикуван от Atanas D Преглед на мнение
                    Ей, батко traun,

                    много хубава тема. В камионите свири само Z Rock и то колкото може. Много рядко сменям на Рок Радио 1, предимно по време на голият обяд.
                    Специално за теб ей този поздрав. Разбира се не изключвам от поздрава и другите колеги.
                    Винаги, когато ми е криво или пък ми е добре с метъл-а ми става още по-добре.

                    Това важи,определено!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Хеви метъл!!!!

                      Може би, би трябвало с извинение към радетелите на чистата стилистика (щот сигурно ни ша да е баш хеви):



                      То и т'ва:





                      Или т'ва:


                      Последно редактирано от davc; 20-06-15, 22:41.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Хеви метъл!!!!

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Една от първите ми касетки - някви записи на наще бяха предадени в жертва
                        Родителите на пауър-метъла. Конкретния албум даже е от отпреди периода с Михаел Киске (класическите Keeper of The Seven Keys I/II), вокал е Кай Хансен
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Хеви метъл!!!!

                          Класики са ,но само първото мое се намърда около хеви ,нищо че е хард в първоначалната му форма,ма има ли значение щом са класики кво има да издребняваме!!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Хеви метъл!!!!

                            Добро утро



                            Помните ли първите видео клипове

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Хеви метъл!!!!

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Има нещо особено секси в това, готина мадама с прилепнали кожени гащи да реве сатанински: dirty deeds done....
                              Ето варианта на това парче, изпълнено от моята онлайн приятелка от Герания Iris Boanta.



                              Изобщо, дамската група, създадена да прави кавъри на AC/DC - She's Got Balls, е едно добро попадение.







                              На който му е интересно, ето и други групи, в които пее Iris:
                              Souldrinker:


                              The Mystery:


                              Nasty Punch, с концертно изпълнение на кавър на Skid Row:
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Хеви метъл!!!!

                                Страхотна металтека
                                Последно редактирано от alexx; 21-06-15, 13:43. Причина: https

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X